Firmy Pozabankowe

Pożyczka w Cashsport.pl – opinie klientów, BIK, windykacja

Poddajemy analizie warunki w Cashsport.pl

W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje o Cashsport.pl. Poznasz opinie i dowiesz się co firma sprawdza. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz opinię klientów o Cashsport.pl
 • Będziesz również wiedzieć, co my sądzimy o tym pożyczkodawcy.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

Opinie o Cashsport.pl

Firma działa na rynku od 2 lat. W tym czasie uzbierała dużą ilość komentarzy pozytywnych. Negatywne, które się pojawiają, dotyczą głównie niskiej przyznawalności.

U mnie mimo czystych baz wniosek odrzucony.

źródło: kredytforum

Przelany grosz, weryfikacja tel. i przyznana pożyczka 500 na 30 dni.

źródło: kredytforum

Kontakt:

Nazwa firmy:CASHSPORT.PL Sp. z o.o.
Strona www:https://cashsport.pl/
Adres: Al. Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
Telefon:(22) 102 16 10
E-mail:KONTAKT@CASHSPORT.PL
Godziny Pracy:Pon.-Pt. 9:00 - 17:00, Sobota: 9:00 - 14:00
NIP:8351605164
REGON:360002856
KRS:0000535562
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:od 1000 zł do 2000 złotych
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 500 zł, z okresem umowy wynoszącym 60 dni:
RRSO:

270%
Opłaty:120 złotych
Całkowity koszt do spłaty:620 złotych

Cashsport.pl (KRS: 0000535562, NIP: 8351605164, REGON: 360002856) z Rawy Mazowieckiej to stosunkowo młody podmiot gospodarczy. Pod datą wpisu do rejestru przedsiębiorców widnieje 19 grudnia 2014 roku. Kieruje się mottem “CASH to Pieniądz – SPORT to Pasja”. Na jej czele stoją Krzywnicki Tomasz i Mańkowski Marcin.

Spółka weszła na polski rynek, gdy ten już był zapełniony i ma się całkiem dobrze. Od niedawna, oprócz chwilówek udziela również rozwiązania ratalne. Fakt, że utrzymała się na rynku, powinna cię zainteresować, ponieważ świadczy to o jej stabilnej pozycji. Nie musisz zastanawiać się, czy za parę tygodni przestanie istnieć, a ktoś inny odezwie się do ciebie po należność. Masz pewność, że podpisujesz umowę z solidnym pożyczkodawcą.

Skontaktować się z doradcami możesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i w sobotę w godzinach od 9:00 do 14:00 pod numerem telefonu +48 22 102 16 10 lub wysyłając pytanie na adres e-mail KONTAKT@CASHSPORT.PL.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa cashsport.pl zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Prawdopodobnie spełnia wszelkie wymagania użyteczności i wyglądu. Layout jest dopracowany, czytelny i przejrzysty. Internauci, którzy znajdą się na stronie po raz pierwszy, z pewnością będą mieli dobre opinie.

Zauważ, że najważniejsze informacje znajdują się na samej górze strony. W centralnym punkcie masz kalkulator pożyczkowy. Przesuwając suwaki, możesz wybrać odpowiednią kwotę pożyczki, a obok odnajdziesz formularz informacyjny z przykładowymi opłatami. Zapoznaj się z nimi, za nim rozpoczniesz wypełniać wniosek.

Czy Cashsport.pl sprawdza BIK?

 

Spółka przeanalizuje twoją rzetelność kredytową w BIK, BIG i bazie Związku Banków Polskich. Stąd osoby mające opóźnienia w spłacie płatności nie przejdą pozytywnie weryfikacje. Czy ty do nich należysz? Co ważne, jak donoszą nam czytelnicy, przedsiębiorstwo jest bardzo ostrożne w udzielaniu pożyczek nawet osobom z “czystymi” bazami.

Jakie dokumenty wymaga Cashsport.pl? Jaki wiek? Od ilu lat? Czy dzwonią do pracodawcy?

Firma wymaga potwierdzenia ostatniego wynagrodzenia i rachunek np. za telefon, prąd lub gaz. Akceptują wnioski, gdy skończyłeś przynajmniej 21 lat. Osoba powyżej 70 roku życia otrzyma odmowę. Cashsport nie dzwoni do pracodawcy i nie sprawdza, czy jesteś faktycznie zatrudniony.

Jak długo czeka się na decyzję?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i przelaniu opłaty weryfikacyjnej na kwotę 0,01 zł, twój wniosek trafi do programu komputerowego. Jego zadaniem jest analiza twojego wniosku i oszacowanie twojej zdolności kredytowej. W tym celu zostaną wysłane zapytania do baz dłużników. Na ich podstawie, jak i twoich zarobków zostanie wydana decyzja.

Decyzja jest wydawana w ciągu 15 minut. Otrzymasz ją SMS-em i na podany przez ciebie podczas rejestracji adres e-mail. Pamiętaj, że nie zawsze otrzymasz tyle, ile chcesz pożyczki. Czasami, na podstawie twojej zdolności finansowej zostanie przedstawiona ci propozycja niższej kwoty pożyczki. Dotyczy to głównie stałych klientów.

A ile mogę pożyczyć?

Cashsport udziela chwilówek od 100 zł do 1000 złotych z zastrzeżeniem, że nowi klienci mogą wnioskować do maksymalnie 500 złotych. Dodatkowo możesz ubiegać się o pożyczkę w systemie ratalnym do wysokości 2000 złotych na okres maksymalnie 6 miesięcy.

Czy jest jakaś promocja?

Niestety nie ma, lecz jak czytamy na stronie pożyczkodawcy, możesz negocjować wysokość opłat. Wystarczy, że zapoznasz się i zaakceptujesz regulamin „Gwarancja Najtańszej Pożyczki”, abyś mógł mieć możliwość negocjacji swojej pożyczki. Trochę to dziwne – musisz się wykazać sam inicjatywą, aby otrzymać lepsze warunki, tak jakby nie można było ich otrzymać od razu.

Podacie mi przykładowe opłaty?

Przykładowa tabela pożyczki w Cashsport.pl:

Pożyczka

Czas

RRSO

Prowizja

Odsetki

Suma pożyczki

500 zł

60 dni

 270%

120 zł

0%

620 zł

Oczywiście! Na potrzeby recenzji sprawdziliśmy dla ciebie ofertę pożyczki w wysokości 500 zł z terminem spłaty w ciągu 60 dni. W takim wypadku całkowita kwota pierwszej pożyczki wynosi 500,00 PLN; termin obowiązywania umowy na 60 dni; oprocentowanie 0 %; opłata przygotowawcza pożyczki 0 PLN; prowizja 120,00 PLN; całkowita kwota do spłaty 620 PLN; RRSO 270%.

Przyzwoicie wypadają również koszty przedłużenia chwilówki. Zakładając powyższe założenia, Cashsport.pl proponuje wydłużenie w kwocie 30 zł na miesiąc. To jedna z najniższych opłat z tego tytułu w branży.

Wady i zalety pożyczki

Zalety:

 • Szybkość decyzji;
 • Jasne i przejrzyste warunki;
 • Formalności załatwisz przez internet;
 • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
 • Dla stałych klientów pożyczka nawet do 2000 złotych;
 • Pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu;
 • Możliwość przedłużenia spłaty.

Wady:

 • Przeciętne koszty;
 • Brak promocji dla nowych klientów;
 • Stosunkowo niskie kwoty pożyczki dla nowych klientów;
 • Wnioskodawca jest sprawdzany w BIK, KRD, ERIF.

Jak wziąć pożyczkę w Cashsport.pl?

Po zapoznaniu się z kalkulatorem na stronie https://cashsport.pl/ przejdziesz do ankiety. Odpowiedz na zawarte w niej pytania. Następnie przejdziesz do wypełniania formularza. Wpisujesz tam swoje dane osobowe, PESEL, telefon i adres zameldowania. Odpowiedz na pytania, czy masz jakieś zobowiązania do spłacenia i jaka jest twoja sytuacja materialna.

Poniżej musisz dołączyć skan potwierdzający zatrudnienie, a jeśli masz emeryturę lub rentę  to odpowiedni dokument. Dołączasz również skan dowodu osobistego i ostatniego rachunku za prąd. Na koniec zaznaczasz zgody – nie wszystkie są obowiązkowe.

Po kliknięciu przycisk “wyślij wniosek” twoje dane zostaną przeanalizowane w bazach dłużników.  Decyzję o przyznaniu lub odmowie otrzymasz na podany przez ciebie numer telefonu.

Konsekwencje braku płatności. Windykacja w Cashsport.pl

W przypadku braku płatności, spółka wysyła upomnienia w formie listu poleconego. Nalicza również ustawowe odsetki.

Z kolei brak reakcji na monity, może skłonić firmę do rozpoczęcia działań windykacyjnych. Osoby, które nie zareagują na windykatora, mogą spodziewać się przekazania ich sprawy na drogę sądową.

 


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !