Firmy Pozabankowe

Pożyczka w Cashsport. Opinie klientów, warunki, kontakt.

Poddajemy analizie warunki w Cashsport.pl

W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje o Cashsport. Poznasz opinie i dowiesz się co firma sprawdza. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Weź pożyczkę w Cashsport »
   
Nazwa firmy:CASHSPORT.PL Sp. z o.o.
Strona www:https://cashsport.pl/
Adres: Al. Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
NIP:8351605164
REGON:360002856
KRS:0000535562
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:do 2000 złotych
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 500 zł, z okresem umowy wynoszącym 30 dni:
RRSO:

958%
Opłaty:107 złotych
Całkowity koszt do spłaty:607 złotych

Cashsport (KRS: 0000535562, NIP: 8351605164, REGON: 360002856) z Rawy Mazowieckiej to stosunkowo młody podmiot gospodarczy. Pod datą wpisu do rejestru przedsiębiorców widnieje 19 grudnia 2014 roku. Kieruje się mottem “CASH to Pieniądz – SPORT to Pasja”. Na jej czele stoją Krzywnicki Tomasz i Mańkowski Marcin.

Spółka weszła na polski rynek, gdy ten już był zapełniony i ma się całkiem dobrze. Od niedawna, oprócz chwilówek udziela również rozwiązania ratalne. Fakt, że utrzymała się na rynku, powinna cię zainteresować, ponieważ świadczy to o jej stabilnej pozycji. Nie musisz zastanawiać się, czy za parę tygodni przestanie istnieć, a ktoś inny odezwie się do ciebie po należność. Masz pewność, że podpisujesz umowę z solidnym pożyczkodawcą.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa cashsport.pl zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Prawdopodobnie spełnia wszelkie wymagania użyteczności i wyglądu. Layout jest dopracowany, czytelny i przejrzysty. Internauci, którzy znajdą się na stronie po raz pierwszy, z pewnością będą mieli dobre opinie.

Zauważ, że najważniejsze informacje znajdują się na samej górze strony. W centralnym punkcie masz kalkulator pożyczkowy. Przesuwając suwaki, możesz wybrać odpowiednią kwotę pożyczki, a obok odnajdziesz formularz informacyjny z przykładowymi opłatami. Zapoznaj się z nimi, za nim rozpoczniesz wypełniać wniosek.

Dobrze, a co sprawdzają?

 

Spółka przeanalizuje twoją rzetelność kredytową w BIK, BIG i bazie Związku Banków Polskich. Stąd osoby mające opóźnienia w spłacie płatności nie przejdą pozytywnie weryfikacje. Czy ty do nich należysz?

Co ważne, jak donoszą nam czytelnicy, przedsiębiorstwo jest bardzo ostrożne w udzielaniu pożyczek nawet osobom z “czystymi” bazami. Decyzja jest wydawana w ciągu 15 minut.

A ile mogę pożyczyć?

Cashsport udziela chwilówek od 100 zł do 1000 złotych z zastrzeżeniem, że nowi klienci mogą wnioskować do maksymalnie 500 złotych. Dodatkowo możesz ubiegać się o pożyczkę w systemie ratalnym do wysokości 2000 złotych na okres maksymalnie 6 miesięcy.

Podacie mi przykładowe opłaty?

Oczywiście! Na potrzeby recenzji sprawdziliśmy dla ciebie ofertę pożyczki w wysokości 500 zł z terminem spłaty w ciągu 30 dni. W takim wypadku RRSO wynosi 958%, prowizja 107 zł, a całkowity koszt należności 607 złotych. Plasuje to firmę, pomijając promocję na tzw. “darmowe pożyczki” w pierwszej piątce naszego rankingu.

Przyzwoicie wypadają również koszty przedłużenia chwilówki. Zakładając powyższe założenia, Cashsport proponuje wydłużenie w kwocie 30 na miesiąc. To jedna z najniższych oplat z tego tytułu w branży.

Konsekwencje braku płatności. Windykacja

W przypadku braku płatności, spółka wysyła upomnienia w formie listu poleconego. Nalicza również ustawowe odsetki.

Opinie o Cashsport

Firma działa na rynku od 2 lat. W tym czasie uzbierała dużą ilość komentarzy pozytywnych. Negatywne, które się pojawiają , dotyczą głównie niskiej przyznawalności.

U mnie mimo czystych baz wniosek odrzucony.

źródło: kredytforum

Przelany grosz, weryfikacja tel. i przyznana pożyczka 500 na 30 dni.

źródło: jw.

 


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry