Profi Credit

Profi Credit

W tym miejscu odpowiemy na pytania o Profi Credit. Przedstawimy opinie. Zajrzymy do wymagań i dokumentów. Odpowiemy czy firma sprawdza BIK. Przeczytanie zajmie ci 4 minuty.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o Profi Credit.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki w Profi Credit.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.
 • Na samym dole odnajdziesz komentarze klientów.

Profi Credit – opinie

Przechodzimy do sedna artykułu. Tematów o spółce jest wiele i są one w większości przypadków negatywne. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ile z tych opinii o spółce to działanie konkurencji, a ile to te od zdenerwowanych klientów. Powstało nawet kilka tematów, “jak walczyć z Profi Credit”, choć nie są one wiarygodne i rzeczowe.

A ty co sądzisz o firmie? Czy warto? Zostaw komentarz!

Profi Credit – kontakt

Nazwa Firmy:Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Kontakt:ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
Strona WWW:https://proficredit.pl/
Telefon: 33 499 60 00
E-mail:info@proficredit.pl
Godziny Pracy:Pn. - Pt. 07:00 - 19:00
Pośrednik?Nie
NIP:547-215-10-80
REGON:243624011
KRS:0000518190
Wysokość pożyczki:500 zł - 25 000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 5000 zł, z okresem spłaty w ciągu 36 miesięcy.
Prowizja:3 971 zł
Oprocentowanie:1 592 zł
RRSO:

89,93%
Suma opłat6 592 zł
Całkowity koszt do spłaty:11 592 zł

Co to jest Profi Credit?

Profi Credit to pożyczka pozabankowa. Pożyczkodawca należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która posiada w Polsce ponad 130 oddziałów, a na jej rzecz pracuje ponad 3000 agentów finansowych. W naszym kraju spółka działa od 2004 roku, a na jej czele stoi Sławomir Pawlik. Przedsiębiorstwo aktywnie działa również na rynkach pożyczek w Czechach, Bułgarii, Rosji, na Słowacji, a od niedawna także na Filipinach.

Firma pożyczkowa co nie dziwi, dynamicznie się rozwija i stale poprawia swoje wyniki finansowe. W naszym kraju popyt na pożyczki pozabankowe stale rośnie i żadne akcje ostrzegające Polaków nie zahamowały tego trendu. Stąd brak naszego zdziwienia, gdy co roku Profi Credit na przełomie marca i kwietnia chwali się zyskiem netto idącym w mln złotych. W 2015 r. spółka pochwaliła się 38% wzrostem sprzedaży. W tym samym roku weszła na giełdę.

Co warto podkreślić, Profi Credit nie prowadzi działalności podobnej do Providenta, choć przedstawiciele firmy, również podpisują umowy pożyczkowe w miejscu zamieszkania. Strategia spółki opiera się o oddziały, gdzie pożyczkobiorcy muszą najpierw przyjść, a to dla wielu już bariera nie do  przejścia. Jaka?

Wymieńmy dwie najważniejsze: psychologiczna i wynikająca z lenistwa. Pierwsza polega na tym, że osoby chcące wziąć pożyczkę po prostu wstydzą się przyjść do oddziału. Za to we własnym domu czują się komfortowo i co robią “zostaje w czterech ścianach ich domów”. Druga, bo tak im wygodnie i nie muszą tracić czasu na zbędny dojazd.

Zatem działalność spółki, która opiera się na wykazaniu przez klienta, choć odrobiny aktywności jest zdecydowanie trudniejsza niż Providenta. Niemniej nie przeszkodziło to spółce uzyskać drugie miejsce pod względem zysków netto wśród największych firm pozabankowych w naszym kraju.

Jak poruszać się po stronie?

Pożyczkodawca posiada stronę internetową dostępną pod adresem www.proficredit.pl. Jest ona zaprojektowana w sposób nowoczesny i utrzymana w barwach firmy – białej i czerwonej. Po wejściu na stronę główną możesz przewinąć jej treści w dół, celem znalezienia większej liczby informacji. Na samej górze ulokowano menu, które pozwala zmienić przeglądaną kategorię. Domyślna, to ta którą widzisz po wpisaniu adresu, nazywa się “Dla Ciebie”. Panel daje możliwość przejścia do segmentu z ofertą dla firm, jak również do opisu spółki, jej działań charytatywnych, a także do kategorii zawierającej dane kontaktowe firmy.

W centralnym punkcie strony znajduje się proste w obsłudze narzędzie, dające przedstawicielowi Profi Credit możliwość skontaktowania się z Tobą – wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę pożyczki, wpiszesz swoje imię i numer telefonu, a pracownik firmy wykona do Ciebie telefon.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o firmie, przeczytać opinie klientów lub znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, pomocny będzie umieszczony na szarym tle panel znajdujący się na dole strony.

Czy Profi Credit sprawdza BIK?

Pożyczkodawca wychodzi naprzeciw osobom, które mają problem ze spłatą zadłużenia. Jeśli nie możesz ubiegać się o pożyczkę w banku lub w innej firmie, Profi Credit może być wyjściem z trudnej sytuacji.

Firma pożyczkowa nie sprawdza danych klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Prawo nakłada na pożyczkodawców obowiązek weryfikacji klientów w bazie BIG, ale nie oznacza to, że w przypadku istniejących długów nie masz szans na pozytywną decyzję w sprawie przyznania pożyczki.

Profi Credit każdy przypadek ocenia indywidualnie, zatem jeśli wpadłeś w tarapaty finansowe, ale wykazujesz stały dochód, a sąd nie wydał decyzji w sprawie zajęcia komorniczego, masz szansę na pozytywną decyzję. Pożyczkodawca chwali się tym, że jest w stanie przygotować na tyle wygodne raty, by każdy kto wykazuje minimalny przychód (w tym przypadku 800 złotych), miał szansę na spłatę pożyczki.

Jakie dokumenty wymaga Profi Credit? Jaki wiek?

Profi Credit decyzję o udzieleniu pożyczki podejmuje po rozmowie z konsultantem. Ten, niezależnie od tego, czy odwiedzi Cię w domu, czy Ty wybierzesz się do biura firmy, zapyta Cię o zarobki. Z racji tego, że spółka podchodzi indywidualnie do każdego klienta, nie możesz być w stu procentach pewien, że Profi Credit nie zadzwoni do Twojego pracodawcy. Jednak jeśli przedstawisz wiarygodne oświadczenie o przychodach, taka formalność nie powinna być konieczna. Pomocnym może być również wyciąg z rachunku bankowego, który pomoże Ci dodatkowo potwierdzić fakt uzyskiwania stałego dochodu.

Inne dokumenty wymagane podczas weryfikacji pożyczkobiorcy to dowód osobisty oraz dokument potwierdzający mieszkanie pod podanym adresem, może być to przykładowo opłacony rachunek za media.

Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom w wieku od 18 do 80 lat.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Firma pożyczkowa nie udziela pożyczek przez Internet, zatem wszystko zależy od rozmowy z doradcą klienta. Jak dlugo czeka sie na pieniądze? Decyzja może być podjęta od razu, ale czas weryfikacji może również potrwać nawet do dwudziestu czterech godzin. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej, zadłużenia, dochodów. Po pozytywnym zweryfikowaniu pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w ciągu trzech dni.

Czy jest jakaś promocja?

Profi Credit nie oferuje promocji dla nowych klientów, w przeciwieństwie do innych obecnych na rynku firm pożyczkowych. Niemniej jednak spółka stale wprowadza korzyści dla stałych klientów, z tego powodu ważne jest, aby aktualizować swój adres do korespondencji. Pracownicy spółki często przesyłają drogą pocztową informacje o możliwości wzięcia pożyczki z niższym oprocentowaniem rat. Pakiet lojalnościowy nazywa się “Klub dobrego klienta”. Członkiem klubu można zostać po 6 miesiącach terminowej spłaty rat. Obecnie spółka prowadzi promocję “Pożyczka z ekspresu”. W roku 2017 firma oferowała w sumie cztery ograniczone czasowo promocje dla klubowiczów.

Przykładowa tabela pożyczki

Pożyczka

Czas

RRSO

Prowizja

Odsetki

Koszty dodatkowe

Suma pożyczki

5000 zł

36 miesięcy

89.93%

3971 zł

1592 zł

1029 zł

11592 zł

4000 zł

30 miesięcy

96.27%

3261 zł

530 zł

729 zł

8520 zł

Tabelka ukazuje dwa przykłady długoterminowych pożyczek zaciąganych w Profi Credit.

W przypadku pierwszej z nich, o wysokości 5000 złotych, z trzyletnim terminem spłaty, rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 89.93%, w związku z tym odsetki od pożyczki wyniosą 1592 złote. Pożyczkodawca doliczy do tego 3971 złotych prowizji oraz 1029 złotych kosztów dodatkowych, na które składają się ubezpieczenie pożyczki oraz opłata przygotowawcza. W sumie w ciągu 36 miesięcy zapłacisz w sumie 11592 złotych.

Druga pożyczka o wysokości 4000 złotych, rozłożona na dwa i pół roku, ma wyższą RRSO – 96.27%. Z uwagi jednak na niższą kwotę odsetki wyniosą 530 złotych, a prowizja 3261 złotych. Niższe będą również koszty dodatkowe, ze względu na mniejszy koszt ubezpieczenia pożyczki. W sumie w ciągu 30 miesięcy zapłacisz 8520 złotych.

Profi Credit

Zauważmy, że największym obciążeniem w Profi Credit jest ubezpieczenie, które jak czytamy na stronie firmowe jest obowiązkowe i z którego nie można zrezygnować. Jedynie, o co można się starać to o zwrot składki. Niemniej jak czytamy na jednym z forum kredytowym:

Na nieszczęście, firma Profi Credit zgodnie z zapisami umowy powinna złożyć do ubezpieczyciela (Benefia) wniosek o zwrot składki i przekazać ją do pożyczkobiorcy, a tego nie robi. Mimo, że ubezpieczyciel sam może dokonać zwrotu, w takim wypadku zasłania się, że musi dostać dyspozycję od Profi Credit. Efekt jest taki, że każdy “udaje greka”, a ludzie spłacają pieniądze, które powinno im się niezwłocznie zwrócić w związku z ustaniem ochrony ubezpieczeniowej.

źródło: forum-kredytowe.pl/lŁukasz b

Wady i zalety pożyczki w Profi Credit

Zalety:

 • Maksymalna kwota pożyczki to aż 25000 złotych;
 • możliwość rozłożenia terminu spłaty na raty nawet do 48 miesięcy;
 • możliwość wzięcia pożyczki w przypadku zadłużenia;
 • firma udziela pożyczek również podmiotom gospodarczym;
 • spółka posiada agencje terenowe w wielu miastach Polski;
 • indywidualne podejście do każdego klienta;
 • promocje dla stałych klientów.

Wady:

 • Wysoki koszt pożyczki;
 • konieczność wykupienia ubezpieczenia;
 • brak możliwości złożenia wniosku przez internet;
 • firma wymaga poświadczenia dochodu oraz adresu zamieszkania.

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit?

W centralnym punkcie strony internetowej www.proficredit.pl znajdziesz proste w obsłudze narzędzie wyboru kwoty pożyczki. Po wpisaniu swojego imienia i numeru telefonu pozostaje Ci tylko czekać na kontakt ze strony pracownika firmy pożyczkowej. Tu zaczyna się proces weryfikacji. Doradca klienta zada Ci pytania o Twoją sytuację, sprawdzi też Twoje dane w bazie KRD. Po ustaleniu wszystkich potrzebnych informacji i liczby rat Twój wniosek zostanie zaakceptowany. Może to potrwać nawet 24 godziny. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie po 2-3 dniach od akceptacji wniosku.

Przedłużenie pożyczki w Profi Credit

Profi Credit zdaje sobie sprawę z konkurencji na rynku pożyczek. Wie też jak ważne są w przypadku takiego rynku opinie klientów. Celem sprawienia, by były coraz lepsze, firma pożyczkowa idzie na rękę swoim klientom. Zatem w przypadku braku możliwości spłaty rat w terminie możesz skontaktować się z przedstawicielem spółki. Każda pożyczka udzielana przez Profi Credit zawiera bowiem pakiet ubezpieczeniowy, który pozwala na zmniejszenie kwoty rat, lub odroczenie ich na zasadzie “wakacji kredytowych”. Masz więc możliwość poczekania, aż odzyskasz płynność finansową.

Profi Credit – windykacja

Brak terminowej spłaty rat daje pożyczkodawcy prawo do nałożenia dodatkowych odsetek. Jeśli zatem nie wystąpisz o przedłużenie terminu spłaty, Profi Credit będzie wzywać Cię do spłaty zaległych rat z doliczonymi do nich odsetkami za zwłokę.
W przypadku notorycznego uchylania się od spłaty pożyczki, spółka ma prawo użyć dozwolonych przez prawo środków celem egzekucji zaległej kwoty. Może zatem skorzystać z usług firmy windykacyjnej, złożyć pozew sądowy celem zajęcia komorniczego, oraz wpisać Cię do baz danych dłużników.

Czy warto wziąć pożyczkę w Profi Credit?

Profi Credit nie oferuje chwilówek w potocznym tego słowa znaczeniu, ponieważ udzielane przez nich pożyczki zwykle rozłożone są na okres dłuższy niż pół roku. Generuje to również wyższe koszty niż w przypadku innych pożyczkodawców. Niemniej jednak możliwość wzięcia pożyczki o wysokości nawet do 25000 złotych rozłożonej nawet na 4 lata jest kusząca, jeśli potrzebujesz dużej kwoty, której nie będziesz w stanie szybko spłacić. Dodatkowo firma pożycza pieniądze również przedsiębiorcom, zatem jeśli dopiero założyłeś działalność gospodarczą i potrzebujesz pieniędzy na jej funkcjonowanie, oferta Profi Credit jest korzystna. Wszystko jest uzależnione od Twoich indywidualnych potrzeb.

Chwilówki/Opinie/Profi Credit


88 komentarzy

88 Opinie

 1. pawelek

  “Ja jestem innego zdania, szkoda ludzi takich jak ja. Nie raz wpadłem na pomysł chwilowki, bo brakowało kasy na życie. Fajne reklamy typu Wonga czy Vivus, zachęcają, ale nikt nie pomyśli ze skoro przy zarobkach 1300 zł np pożyczasz 1200 zł i tyle musisz oddać i zostaje na życie 100 zł to po prostu, albo nie oddajesz i nachodzą cię firmy typu Ultimo, albo oddajesz bo zapożyczasz się w innej firmie.

  Sam wiem jak to jest, kuszące propozycje typu 15 min i kasa na koncie. Same wypełnienie wniosku to 20min, potem przelej 1 zł celem weryfikacji, a następnie mimo dobrego przelewu znów trzeba przelać bo “błędna treść”.(…)

  Proficredit.pl pogotowie pożyczkowe, wszystko online, tak – wniosek on line i zaczynają się schody. Weksle, zabezpieczenia i inne, pożyczka 4300 zł na 48 miesięcy po 281 zł, to policz ile to wychodzi, a weksel in blanco, czyli podpisujesz pusty weksel, jak zapomnisz o jednej racie, to licz się z windykacją i odsetkami a potem…(…)

  Wszystko to wina banków, ja rozumiem, że ktoś kiedyś tak ja miał problemy z pożyczkami, ale to było kiedyś, teraz pracuję, mam stały dochód i mam problem, bo żaden bank nie udzieli mi kredytu, tak jak większości, wiec ludzie idą do takich parabanków i pożyczają szmal,to proste… tam dadzą bez problemow, a banki… niech opuszczą trochę pasa.”

  Uwaga, informacja może być nieprawdziwa – redakcja.

  • kamil

   Pawle, dziękujemy za tak długi komentarz, bogaty w twoje przykre doświadczenia z parabankami. Taka wypowiedź jest dla nas bardzo cenna, ale część musieliśmy uciąć, zapewne wiesz dlaczego? Cieszymy się, że macie nam coś do powiedzenia, ale prosimy o bardziej stonowane wypowiedzi.

 2. kamil

  Pawle, cały czas zbieramy informacje o parabankach i staramy się na cały czas uzupelniać istotne informacje.

 3. Turek z kebaba

  1.Ostrzegać obywateli RP przed problemem jak zaczną się problemy ze spłatą pożyczki.
  2. Uświadomić, że kilka tysięcy zł może urosnąć do kilkunastu.
  3. Wmówić ludziom, że windykator to krętacz bez honoru.
  4. Weksel in blanco, to kawałek papieru, który może narobić problemów większych niż chwilowy brak kasy.
  5. Informować o beznadziejnej umowie ( jaki wielu innych umowach) które są niekorzystne, nieczytelne, nierzetelne, nieludzkie, nielogiczne, aspołeczne wręcz patologiczne dla pożyczkobiorcy.
  6. Wykazać, że kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy, które przyjdzie człowiekowi spłacać można przeznaczyć na inny cel niż utrzymywanie pracowników firm o wątpliwej etyce i moralności.

 4. Turek z kebaba

  Urszulo, po prostu jak powiedział Pan Komornik, to taka firma co z tego żyje. Chwala się, że na drugim miejscu są za Providentem ale jakim kosztem zwykłych obywateli. I nie chodzi mi o zwykłe raty tylko sądowe nakazy zapłaty. To powiększa ich portfel, zapewnia stały przypływ gotówy przez lata – takie mini ratki. To jakby tobie kapało z wielu miejsc w kraju po 100 czy 300 zł. Straty pewnie niewielkie, bo jak komornik za plecami to kazdy płaci, chyba, że nie pracuje.

 5. VIVI

  Sprostujmy Pożyczki w Profi Credit są udzielane od kwoty 500zł do 25,000zł
  z tym że:
  Dla Emerytów,rencistów i pracujących 25,000zł
  dla działalności 20,000zł
  2.
  Osoby mające zajęcia komornicze także mają szanse otrzymania pożyczki wystarczy dochód min.1250zł

 6. Kasandra

  Firma godna polecenia. jako klient mam bardzo dobre zdanie o firmie. Profesjonalna obsługa. krótki termin oczekiwania. Zero formalności.

 7. Tamara

  Pożyczałam zimą na obóz narciarski dla córki. Jak dla mnie bardzo dobra oferta. W czerwcu spłacę ostatnią ratę z pożyczonego 1000zł.

 8. Dariusz Biernacki

  Proszę pomóżcie czy da radę jakoś odroczyć z dwie lub 3 raty do czasu do puki nie znajdę innej roboty.

 9. jan

  Witam, jak podpiszę umowę z wami ile mam czasu na odstąpienie od umowy bez żadnych kosztów?

 10. iworyjczyko

  Ogólnie firma jest godna polecenia, gdy brałem pożyczkę to zeszło mi może z 20 minut i było po wszystkim. Oprocentowanie konkurencyjne.

 11. MarekTerak

  Jak potrzebowałem dużych pieniędzy na wesele to Profi Credit uratowało mi życie. Tylko od nich dostałem taką ofertę, a spłacam w wygodnych terminach.

 12. Alicja03

  Profi Credit ma dobre warunki udzielania pożyczek. Nie oszukują klientów jak w innych firmach ,dlatego co jakiś czas od nich pożyczam i jestem zadowolona. Można na nich liczyć.

 13. ona

  witam czy sprawdzaja wszystkich a jak wyglada wyplata pozyczki pozdrawiam
  potrzebuje opini

 14. pro100

  nie wiem, opinie sa rózne wiekszosc chyba od osob ktore w ogole nie braly pozyczki w tej firmie i nie wiedza w ogole jak to pozniej przebiega, ja bralem spłaciłem i nie mialem problemow, tyle w temacie

 15. tomek

  firma ok mi sie udalo akurat szybko spłacić, bo potrzebowałem zastrzyku gotówki w krótkim czasie i wiedzialem ze w ciagu pol roku bede mial inne zrodlo kasy, wiec ostatecznie z ratami sie wyrobilem spokojnie 2 lata, kase dostalem szybko to najwazniejsze

 16. Andrzej

  Największe () jakie spotkałem w takich firmach, panie powinny pracować na wiejskim targu i wołać: pożyczki mata!

 17. FiR

  podzielam Wasze zdanie profi Credit jest ok jedna z lepszych firm aktualnie na rynku polskim która daje pozyczki na osobe i tez na firme co czasami niektorych ratuje

 18. kamil

  skoro ja miałem ustalone odgórnie warunki i firma była uczciwa to raczej wszyscy dostaja takie same warunki i ten sam wzór umowy, Firma jest ok ja sie juz spłaciłem nie mialem zadnych problemow

 19. zadowolony

  uczciwa firma, Profi Credit jest ok nie mam zastrzeżeń, gorsze sa banki nic nie idzie zalatwic

 20. adrian

  W Profi Credit warunki całkiem dobre, do zaakceptowania, obsługa lepsza niz w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku, ogólnie jestem zadowolony

 21. tomek brzez

  Sporo osób ode mnie z wydziału jest w programie partnerskim Profi Credit bo mozna sobie po zajeciach albo miedzy zajeciami szybko dorobić, a z tego co wiem niektorzy po studiach normalnie juz w ten sposob pracuja bo jak masz wiecej czasu to spokojnie niezla pensje z tego sie wyciagnie ok 2-3 tys zl

 22. daniel

  Ogólnie jak dla mnie to jedna z lepszych opcji, żeby szybko zorganizować sobie niewielka sumę pieniędzy na przykład na wakacje albo jakieś okazyjne wydatki. Profi Credit ma akurat warunki całkiem dobre i sporo osób się dobrze o nich wypowiada

 23. celowniczy

  przymierzam się żeby wziąc u nich pozyczkę przed wakacjami, około 10 tys chcemy jechac na wakacje w 4 osoby powinno starczyć. Z tego co wiem maja najlepsze warunki, a po drugie nie widzi mi się użeranie z bankiem przed wakacjami

 24. marek

  Firma ok do polecenia, po zalatwieniu dokumentów mialem kase na koncie w ciagu ok 2-3 dni udalo sie bardzo szybko wszystko zalatwic i na tym mi zalezało bo potrzebowalem miec kase przed wyjazdem

 25. kony

  Firma ok do polecenia, po zalatwieniu dokumentów mialam kase na koncie w ciagu ok 2-3 dni udalo sie bardzo szybko wszystko zalatwic i na tym mi zalezało bo potrzebowalam miec kase przed wyjazdem

 26. tomasz

  Znam PRofi Credit i moge polecic, firma jest ok, formalnosci mało, mniej niz w bankach i nie trzeba sie tak płaszczyc, prosic i tlumaczyc, pozyczka na oswiadczenie

 27. grzegorz wajnert

  Profi Credit wychodzi calkiem tanio, warunki maja dobre i da sie wszystko bardzo szybko i sprawnie zalatwic. W banku Cie wypytuja o wszystko jak na przesluchaniu w profi credit tego nie ma, pozyczka na oswiadczenie, kasa bardzo szybko na koncie zadnych problemow

 28. darion

  korzystałem z firmy, nie moglem dostac kasy z banku, z Profi dostalem 10 tys zl czyli tyle ile chcialem nie robili mi zadnych problemów, w tym roku juz sie spłacilem ze wszystkiego i mam wszystko zalatwione i zamkniete

 29. zrebak

  Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

 30. 5/5

  Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic

 31. polecam

  Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow

 32. pozyczka

  W Profi Credit sa normalni ludzie, w bankach sa bankierzy którzy nie maja ludzkiego podejscia. Wzialem pozyczke 20 tys zl i zadnych problemow zadnego wypytywania

 33. Kamil Kondel

  Usunięto kilkadziesiąt komentarzy pochwalnych z tego adresu IP.

 34. mojżesz

  Obsluge maja calkiem dobra mialem swojego opiekuna ktory mnie obslugiwal od poczatku do konca wszystko przebiaglo wg umowy nic nie zmieniali dobra firma

 35. opinia

  Ja sie spotkałem z tym, że obsluga dobra warunki dobre bralem 20 tys zl nie robili mi zadnych problemow ani nie bylo pytan o moj stan zdrowia albo plany na zycie jak to robia w bankach

 36. okrasa

  W Profi Credit można też szybko dostać pieniądze, od ręki w zasadzie. Myślę, że takie chwilówki będą coraz bardziej popularne, bo ludzie nie mają czasu na bawienie się w formalności a sa tak samo bezpieczne

 37. maja

  Patrzyłam na ofertę Profi Credit. Też przedstawia się korzystnie. Nie trzeba bawić się w formalności, a można dostać aż do 25 tysięcy – wiec mozna szybko wszystko zalatwic

 38. hania

  Patrzyłam na ofertę Profi Credit. Też przedstawia się korzystnie. Nie trzeba bawić się w formalności, a można dostać aż do 25 tysięcy – wiec mozna szybko wszystko zalatwic

 39. AdamFe

  Profi Credit jako jedna z nielicznych firm oferuje również pożyczki dla osób prowadzących swoja działalność gospodarczą, z której miałem okazję skorzystać.Dzięki nim udało mi się odzyskać w firmie płynność finansową. Doradca bardzo kulturalny i przyjaźnie nastawiony.

 40. daniel

  Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał

 41. tomek kolas

  Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.

 42. darek jarek

  Polecam, raty się łatwo spłaca, można sobie rozkładać jak się chce jest duzo opcji dogadania się, ja akurat brałem 15 tys zl wiec tak nie bolało

 43. kami

  Profi Credit – Polecam, raty się łatwo spłaca, można sobie rozkładać jak się chce jest duzo opcji dogadania się, ja akurat brałem 15 tys zl wiec tak nie bolało

 44. rene

  nie wiem skąd takie negatywne opinie ponieważ drugi raz już Brałam pożyczkę w Profi Credit i było OK czas spłaty optymalny o ile spłaca się w terminie to nie ma żadnych problemów i dodatkowych opłat

 45. JanT

  dobra pożyczka polecam! Jan z Krakowa

 46. megalo

  Naprawdę profesjonalne podejście do klienta na każdym kroku. Na stronie internetowej można doczytać szczegóły oraz zobaczyć ile plus minus będzie wynosiła rata, to sporo ułatwia.

 47. joanna T

  wniosek złożyłam przez neta, oferta była ciekawa więc skorzystałam. co do spłaty, to okres maksymlany to 3 lata więc spokojnie można rozłożyć nawet większą kwotę.

 48. Sokar

  Potrzebowałam jakiś czas temu pożyczki na pralkę. Chciałam przeznaczyć na to około 1200 zł – szukałam pożyczki, którą szybko dostanę i nie będę musiała latać po placówkach by się dowiadywać na jakim etapie jest moja sprawa. Idealnym rozwiązaniem okazała się pożyczka w profcredit. Szybko, z minimalną ilością formalności oraz decyzja przez telefon. Dla mnie jest to świetna opcja.

 49. Kamil Kondel

  Wykasowano 4 komentarze pochwalne napisane w przeciągu kilku dni przez tą samą osobę.

 50. Janka

  Jeżeli nie lubicie latać po oddziałach i załatwiać to ta pożyczka się Wam sprawdzi. Ja składałam wniosek przez internet- zajęło mi to kilka minut, a info o przyznaniu pożyczki otrzymałam telefonicznie. Super opcja i praktyczna dla zabieganych osób :)

 51. Sandra

  Nie powiem o ich nic złego bo wszystko było zgodnie z umową. Dlatego też jeżeli chcecie brać pożyczkę to polecam wziąć ich ofertę pod uwagę. Po przeczytaniu umowy będziesz wiedziała jak to wszystko wygląda.

 52. Beata

  Wzięłam u nich już dość dawno temu pożyczkę na 24 miesiące bo wiedziałam, że wcześniej nie dam rady jej spłacić. Według mnie fajnie, że mają taki czas kredytowania bo niewiele firm czy banków mają tak długi okres.

 53. Mirek

  Pożyczkę brałem u nich ze względu na polecenie przez znajomego. Sprawdziła się na prawdę okey i może jeszcze kiedyś wezmę tam pożyczkę.

 54. cecil11

  U nich nie ma za wielu formalności, pożyczka jest bardzo szybka co mega cieszy. Ja byłam i jestem z niej zadowolona. Profesjonalizm i dobre podejście do klienta to ich cechy charakterystyczne.

 55. Adrianna

  Pożyczałam tam w zeszłym roku jakąś nie dużą sumę na 6 miesięcy i byłam zadowolona. Może jeszcze kiedyś tam wrócę gdy zajdzie taka potrzeba.

 56. Andrju

  Gdy moje auto zostało zarysowane na parkingu, potrzebowałem gotówki na naprawdę całego boku. Jak to student nie miałem takiej gotówki, a z mojej pensji ciężko by było wygospodarować taką sumę. Oni mi pomogli :)

 57. Amanda

  Ja zadzwoniłam na infolinię, aby porozmawiać z doradcami. Bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie, moje pytania. W kwestii pożyczki pomogli mi także dobrać dogodne terminy, oraz wysokości rat. Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam.

 58. Monika Majewska

  Przejrzałam wiele ofert firm pożyczkowych. Bez dwóch zdań, w moich oczach, wygrywa Profi Credit. Pożyczkę uzyskałam szybko, bez długich i zbędnych formalności. To najłatwiejsza oraz najszybsza opcja na zdobycie pieniędzy. Jestem na etapie spłaty ostatniej raty. Zamierzam wziąć jeszcze jedną pożyczkę w PC, polecam!

 59. Ola

  Profi Credit to jedyna firma, która bez problemu udzieliła mi pożyczki. Wszystkie formalności szybkie i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

 60. zelka

  Nie wiem jak w innych firmach, ale w tej obsługa jest na medal, świetni profesjonalni ludzie, co do samej pożyczki warunki są rewelacyjne, aż byłam zdziwiona że tak szybko i łatwo można mieć dobrą pożyczkę.

 61. Natalia

  Wszystko w porządku, jeśli chodzi o moją pożyczkę – spłacam w ustalonych umową ratach, w terminie, żadnych złych doświadczeń nie mam z Profi Credit. Umowa jasna, czytelna, wszystko zrozumiałe. Polecam!

 62. Karina Ka.

  Sama wiem z doświadczenia, że jeżeli decydujemy się na takie pożyczki, to ze względu na to, że sytuacja jest podbramkowa. Według mnie najważniejsze jest po prostu czytanie warunków takiej pożyczki, zdecydowanie, jeśli przeczytacie zdanie po zdanie zawarte na ich stronie i porozmawiacie z doradcą, to będziecie mieć własny pogląd na korzyści oferty i zupełnie nic Was nie zaskoczy w ofercie. Firma jak najbardziej solidna, bo podaje niemal na tacy wszystkie warunki do spełniania i szczegóły oferty, ale miejmy na uwadze, że jest to umowa, z której musimy się wywiązać, więc warto przemyśleć sprawę i brać kredyt na kwoty, które jesteśmy w stanie faktycznie spłacić.

 63. zofia

  Pomagają w przypadku chwilowego braku płynności finansowej. Minimum formalności, pełen profesjonalizm.

 64. Mike

  Warunki jak najbardziej w porządku. Zapoznałem się z nimi już jakiś czas temu i widzę, że naprawdę firma cały czas obstaje przy jednym, a nawet dla stałych klientów pojawiają się korzystniejsze oferty, dlatego moim zdaniem warto właśnie mieć dobrą historię w takim miejscu, spłacać na czas itd., aby na przykład przy kolejnej pożyczce na większą kwotę dostać lepsze warunki spłaty czy mniejsze odsetki. Ja naprawdę doceniam firmy, które zamiast ciągłych promocji dla nowych kładą nacisk na to, aby zadbać o stałego klienta.

 65. Aga

  Ja sie starałam jakiś czas temu i nie dostałam

 66. Magdalena

  Bezproblemowo, fachowo i profesjonalnie. Tyle mogę napisać o Profi Credit jako zadowolona klientka, która spłaca w terminie raty.

 67. zaku

  Ja byłem mile zaskoczony łatwością załatwienia pożyczki w firmie Profi Credit. Nie wymagają nie wiadomo jakich dokumentów a decyzje o przyznanie pożyczki podejmują w kilka minut. dodam tylko , że bez problemu w terminie spłaciłem ta pożyczkę.

 68. abusa

  Jeśli miałabym wziąć kolejną pożyczkę to z czystym sumieniem skierowałabym się do Profi Credit bo jest to firma z wieloletnim stażem i bardzo dobrymi opiniami na swoim konice, Oferta jest bardzo korzystna zarówno dla nowych jak i stałych klientów.
  Do tej pory myślałem, że wszystkie firmy pożyczkowe dają kolosalne oprocentowanie ale znalazłem taką , która mnie miło zaskoczyła. Profi Credit bo o nich mowa działają już długo na rynku, mają bardzo dobre warunki a decyzję o pożyczce klient otrzymuje w kilka minut.

 69. Berenika

  Firma zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z tego względu, że wiele osób cały czas słabo się orientuję w temacie kredytów, a jednak biorąc kredyt w Profi Credit możemy mieć pewność, że zostaniemy przez cały proces przeprowadzeni profesjonalnie i przede wszystkim w szybkim tempie. Zdecydowanie mogę ich polecić.

 70. jakubczak

  Naprawdę, duży pozytyw! Niespodziewane wydatki wyskoczyły i pieniądzy potrzebowałem na już. Bez zbędnej papierologii, udzielono mi pozyczki na fajnych warunkach!

 71. Benka

  Mogę z czystym sumieniem napisać, że to w porzadku oferta, jestem zadowolona z obsługi, z wysokości rat, z bezproblemowego i szybkiego załatwienia mojej sprawy. Poelcam Profi Credit.

 72. Filemonka

  Każdemu czasem zdarzy się dziura w portfelu, ja juz nie raz miałam taką sytuację. Od znajomych raczej nie lubie pożyczać pieniędzy, a od rodziny stanowczo odradzam. W takich firmach jak Profi Credit nikomu się nie tłumaczysz tylko bierzesz pieniądze i tyle. Ja tam bez problemu dostałam pożyczkę, choć to nie była moja pierwsza i też pracuje obecnie na umowie zlecenie.

 73. omuna

  Ja zawsze przed skorzystaniem z takiej oferty porównuje warunki i wtedy wiem gdzie aktualnie opłaca się pobrac szybką pożyczkę. Od dłuższego czasu bardzo fajną ofertę ma Profi Credit, jest to rzetelna firma, gwarantuje jasne warunki i decyzję w kilka minut , wszystko załatwisz przez telefon. Bardzo polecam.

 74. Beno

  Kilka lat temu miałem już okazję wziąć pożyczkę w Profi Creidt. Jakiś czas temu znów zdecydowałem się na tą pożyczke i w przeciągu tych kilku lat nic się nie zmieniło – wszystko jest tak samo dobrze, a priorytetem dla Profi Credit jest zadowolony klient.

 75. Karina Zak

  Nie miałam skąd pożyczyć pieniędzy na wyjazd syna na obóz, a w banku formalności trwały zbyt długo. Szybka decyzja – wniosek do Profi Credit, migiem rozpatrzony i pieniądze na koncie. I tak trzymać!

 76. kejs

  Bez problemów i zbednych formalności otrzymałem pożyczkę w Profi Credit, bardzo korzystne warunki i profesjonalne podejście do klienta. Decyzje otrzymałem w kilka minut a niedużo póżniej pieniądze były już na moim koncie. Super oferta.

 77. kajka

  Wybrałam właśnie te firmę ze względu na długie doświadczenie na rynku. Konsultant wszystko klarownie mi wytłumaczył, podczas spłacania rat nic mnie nie zaskoczyło. Chwalę sobie taką współpracę.

 78. Patryk

  Szybka i pozytywna decyzja, bardzo łatwa formalność do wypełnienia i niezwykle wyrozumiali konsultanci. Jestem zadowolony z całego procesu pożyczkowego.

 79. emeryt

  Mam 57 lat i mało jaki bank chce dać mi pożyczkę. Tylko Profi Credit było na tyle życzliwe, bym mógł zaciągnąć 2 tysiące złotych. Bardzo dobra firma, doświadczona z dobrze wyszkolonymi doradcami.

 80. Natanka

  Dzieci potrzebowały nowego laptopa, nie stać mnie było na taki dlatego właśnie zdecydowałem się na pożyczkę profi credit. kwota wzięta to około 4 tysięcy, spłata nastąpiła bardzo szybko. Raty wzięłam takie na jakie mnie stać. Dzieciaki mają nowy komputer, a ja już ponad połowe spłaconej pożyczki.

 81. kajetan

  Kredyty przez Internet najlepiej brać tylko w sprawdzonych firmach. Ja korzystałem z Profi Credit, i osobiście mogę polecić te firmę, szybko dali pożyczkę i to z rozsądnym procentem.

 82. kobita

  Szybka obsługa profesjonalnie stworzona umowa raty na moją kieszeń. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pożyczkowej. Zazwyczaj byłam sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek zobowiązań finansowych, załatwionych częściowo przez internet jednak cieszę się że nie zawiodłam się na tej firmie.

  • Kamil Kondel

   Uwaga!
   Wszystkie wcześniejsze, pochwalne komentarze są pisane z tego samego adresu IP: 31.183.226.211 co świadczy, o pisaniu ich przez tą samą osobę.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry