Premium Pożyczki opinie o firmie z Wielkopolski z obsługą w domu klienta

Premium Pożyczki

W tym miejscu dowiesz się więcej o Premium Pożyczki. Podpowiemy ci, co przedsiębiorstwo oferuje i co wymaga. Dowiesz się, w jaki sposób działa i czy otrzymasz pieniądze.

Nazwa Firmy:Premium Pożyczki S.A.
NIP:7792411224
REGON:302335818
KRS:0000449031
Wysokość pożyczki:300 zł - 6000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 1000 zł, z okresem spłaty w ciągu 35 tygodni.
RRSO:

260,62%
Suma opłat509,90 zł
Całkowity koszt do spłaty:1509,90 zł

Premium Pożyczki (KRS: 0000449031, NIP: 7792411224, REGON: 302335818) z siedzibą w Poznaniu działa podobnie jak dużo bardziej znany Provident i Bocian. Na jej czele stoi Tomasz Wysocki, który wcześniej zdobywał doświadczenie właśnie w tych wymienionych firmach. Nic więc dziwnego, że teraz kieruje spółką o podobnym profilu działalności.

Firma oferuje pożyczki pozabankowe w wysokości od 300 zł do 6000 złotych, na okres od 18 do 62 tygodni. Raty spłacasz co tydzień. Przedstawiciel umawia się z tobą po odbiór raty w twoim miejscu zamieszkania. T twoim domu podpiszesz umowę z doradcą i odbierzesz gotówkę.

Co sprawdzają i weryfikują?

Jak się dowiedzieliśmy, jeśli chcesz pożyczyć do 800 zł, na spotkaniu z doradcą wystarczy ci jedynie dowód osobisty. Zrób jeszcze jego kserokopię. Jeżeli zależy ci na wyższej kwocie, to przygotuj dokument świadczący o zatrudnieniu lub taki, gdzie poświadczysz stały wpływ wynagrodzenia. Może to być np. renta, czy przychód z działalności rolniczej.

W jaki sposób otrzymam pożyczkę?

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się z obsługą klienta Premium Pożyczki. Następnie umawiasz się na wizytę i czekasz na pracownika. W trakcie spotkania możesz podpisać umowę i przystać na warunki. Otrzymasz Kartę Spłat Klienta (Książeczka Spłat), w której będą zaznaczone kwoty, które musisz w danym dniu zapłacić do ręki przedstawicielowi firmy. Po spłaceniu ostatniej raty możesz podpisać nową umowę lub po prostu zakończyć współpracę.

Gdzie ich znajdę?

Firma działa na terenie województwa wielkopolskiego. W najbliższym czasie planuje rozszerzenie działalności na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Ile zapłacę?

Posłużyliśmy się kalkulatorem pożyczkowym dostępnym na stronie, aby przedstawić ci przykładowe opłaty. Załóżmy, że chcesz pożyczyć 1000 zł.

Kalkulator podpowiada, że możesz spłacić należność w ciągu 35 tygodni. W takim razie rata tygodniowa wyniesie cię 43,14 zł, a za całość zapłacisz w sumie 1509,90 złotych. RRSO wynosi w takim wypadku 260,62%.

Jaką macie opinię o Premium Pożyczki?

Firma ma odpowiednie zaplecze finansowe i rozbudowaną sieć agentów. Jest bezpieczna, a jak wynika z przykładowych umów — nie ma żadnych haczyków. Pamiętaj jednak, że koszty pożyczki z obsługą domową są znacznie wyższe, niż takiej przelewanej na konto. Weź to pod uwagę, zanim podpiszesz umowę z Premium Pożyczki.

Przeczytaj recenzję o Hapi Pożyczki.

Chwilówki/Opinie/Premium Pożyczki opinie o firmie z Wielkopolski z obsługą w domu klienta
Przeczytaj także:
  • Euroloan
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry