“Marka Pożyczki” – oferta i opinie

Marka S.A.

Wraz z Crediteo.pl zapoznaj się bliżej z warunkami i wymaganiami firmy zwanej “Pożyczki Marka”. Przeczytaj, czy spełniasz ich oczekiwania. Poznaj opinie.

Marka S.A. to coraz bardziej popularna w Polsce firma pozabankowa. Swoją działalność od 2006 r. opiera na udzielaniu pożyczek w domu klienta. Z powodzeniem działa na rynku NewConnect. Z oferty firmy skorzystało już ponad 40 tys. klientów.

Marka S.A. działa obecnie w prawie wszystkich województwach, z wyjątkiem lubuskiego. Dokładne informacje odnajdą czytelnicy na stronie internetowej pod adresem www.markasa.pl.

Sama witryna internetowa firmy jest brzydka i mało czytelna. Firma, która jest na giełdzie nie powinna mieć tak okropnej wizytówki. Mamy wrażenie, że ktoś zapomniał zmienić layout, tak aby swoim poziomem dorównywała stronom internetowym konkurencji. A tak Marka S.A. z zaniedbaną stroną, na wstępie zniechęca do składania wniosku.

Niemniej, nas najbardziej interesuje jakie pożyczki proponuje Marka S.A. Firma udziela pożyczek od 200 zł do 30tysięcy złotych, z terminem kredytowania od 15 dni do nawet 37 miesięcy.

Polecamy naszą recenzję o Bocian Pożyczki.

O pożyczkę możemy starać się na dwa sposoby, wypełniając formularz online lub dzwoniąc telefonicznie. W pierwszym przypadku, jeżeli mieszkamy w rejonie obsługi klienta, skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy. W drugim, konsultant zapyta nas o miejsca zamieszkania i przekaże nasze dane odpowiedniemu pracownikowi. Wszelkie kwestie, w tym formalności i umowę pożyczkową podpisujemy w miejscu zamieszkania. Warto wspomnieć, że Marka S.A. ma w swojej wyjątkową propozycję pożyczkową dla osób decydujących się na leczenie niepłodności metodą in vitro. Konkurencja do tej pory nie wprowadziła, aż tak egzotycznej propozycji.

Tak jak w Providencie, Marka S.A. proponuje pożyczki w dwóch wariantach. Pierwszy polega na spłacaniu rat w tygodniowych odstępach do rąk przedstawiciela firmy. Drugi, to klasyczna pożyczka przelewana na konto bankowe. Choć nigdzie nie jest to napisane, ale udało się nam dowiedzieć, że firma pożyczkowa preferuje opcje z obsługą domową.

Marka Pożyczki” wymaga od klienta ukończonych przynajmniej 25 lat, stałych zarobków i miejsca zamieszkania. Co ciekawe firma pożyczkowa, jako jedyny postawił tak wysoko poprzeczkę wiekową. Nawet banki, nie mają tak restrykcyjnych oczekiwań co do wieku klienta. Czy osoby decyzyjne w Marka S.A. sądzą, że dzięki temu mają do czynienia z poważniejszymi pożyczkobiorcami? Na to pytanie trudno odpowiedzieć twierdząco. Naszym zdaniem pułap wiekowy jest stanowczo za wysoki.

Opłaty w Marka S.A

Na potrzeby recenzji sprawdziliśmy pożyczkę w wysokości 1000 zł z terminem kredytowania na 20 tygodni. Na podstawie tego co przedstawia kalkulator Marki S.A., RRSO wynosi 1784%, a całkowita kwota długu 1716 złotych. Pożyczkobiorca jest zobowiązany do spłaty tygodniowej raty w kwocie 85 zł i 83 groszy. Marka S.A. z tytułu tzw. opłaty przygotowawczej nalicza dodatkowo 100 złotych. Jak dowiadujemy się z raportu UOKiK, firma nie przedstawia w przykładowej pożyczce dodatkowej opłaty przygotowawczej, jak i kosztu obsługi domowej.

Opłaty

Marka S.A. opinie

Opinie o “Pożyczki Marka” nie odnajdziemy na forach kredytowych. Odnajdziemy dwie bardzo negatywne opinie na forum Współczesna.pl i Money.pl, lecz nie uważamy ich za istotne. W naszej ocenie Marka S.A. przygotowała ofertę pożyczkową taką — na jaką ją po prostu stać. Bez promocji i przedłużonego terminu odstąpienia pożyczki jak w Providencie.

Chwilówki/Opinie/“Marka Pożyczki” – oferta i opinie
Przeczytaj także:
 • Optima Pożyczki
 • Jakie firmy udzielają pożyczki podobne do Providenta i Bociana?
 • Gros Kapitał
 • 1 Opinia

  1 Opinia

  1. Kierownik Łódź

   Marka SA to jeden wielki… Zaczynając od tego co się dzieje w centralnej Polsce za “panowania” pani M. S. Kobieta nie szanuje swoich pracowników – obraża, grozi zwolnieniami… i jeszcze więcej. Przedstawiciele są traktowani jak szczury, które zaplątały się między sianem wystającym z butów pani rządzącej. Masowe zwalnianie się przedstawicieli, ale także kierowników – TO NIE PRZYPADEK. Powyżej wypowiadał się były kierownik na Radom – wiem chłopie co przeżywałeś :). Ostrzeżenie dla ludzi, do których Marka się zgłosiła – unikać tego … jak najdalej.. klientom nieświadomym – szczerze współczuję. Całe szczęście już od jakiegoś czasu tam nie pracuję (życiowe CV bogatsze o survival) i nikomu nie polecam – sam przyszedłem na czysto, nie uprzedzony i nie skażony opiniami innych ludzi – wystarczyły dwa tygodnie by wiązać fakty i stosunkowo długo zastanawiałem się co jest nie tak. Dokładne obserwacje skłoniły mnie do tak gorzkich słów. Potwierdzając – UNIKAĆ, OMIJAĆ.

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry