Yanok Pożyczki

Yanok Pożyczki

Co to jest Pożyczka Yanok? Jakie są komentarze o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy Pożyczka Yanok sprawdzi Cię w BIK? W tym miejscu odpowiadamy na te pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

 • Najpierw poznasz opinie o Pożyczka Yanok.
 • Zapoznasz się z podstawowymi danymi o tej firmie pożyczkowej.
 • Dowiesz się, jakie stawia wymagania i czy otrzymasz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie rejestry dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje Pożyczka Yanok.
 • Sprawdzisz, jak szybko otrzymasz decyzję o pożyczce i kiedy nastąpi przelew na konto.
 • Przekonasz się o wadach i zaletach pożyczki hipotecznej w Pożyczka Yanok.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Yanok.

Pożyczka Yanok – opinie

Chociaż nie znajdujemy negatywnych opinii o tym pożyczkodawcy i przedstawia się on jako lider wśród pozabankowych firmach pożyczkowych to musisz wiedzieć, że ta firma pojawiła się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego, ale chodzi wyłącznie o ofertę inwestycji w formie pożyczki inwestorskiej dla Yanok, inwestycji w konkretne pożyczki udzielane przez fundusz, w weksle lub obligacje rentierskie. Odsetki miały pochodzić od pożyczkobiorców, a firma reklamowała to jako bezpieczną inwestycję przy minimalnym ryzyku i to było poddane w wątpliwość przez KNF.

Yanok – kontakt

Nazwa firmy:Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.
Strona www:https://www.yanokhipoteczny.pl/pozyczka-hipoteczna-yanok/
Kontakt:ul. Dolnych Młynów 10/2A/M,
31-124 Kraków
Telefon:+48 609 530 898, +48 663 875 024
E-mail:bok@yanokhipoteczny.pl
Godziny Pracy:pn – pt: 8:00 do 17:00 (dni robocze)
NIP:6762492217
KRS:0000572270

Co to jest pożyczka hipoteczna Yanok?

Yanok to oferta Funduszu Hipotecznego Yanok, klasyfikowanego jako pozabankowa instytucja finansowa. Firma oferuje pożyczki hipoteczne bez przewłaszczenia. Zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Co więcej, może być to nieruchomość, do której wpisane jest postępowanie komornicze, gdyż pożyczkodawca ma doświadczenie w doprowadzaniu do zwolnienia nieruchomości przez komornika. Oferta skierowana jest zwłaszcza do firm oraz osób działających w wolnych zawodach lub jako freelancerzy. Pożyczkę hipoteczną możesz przeznaczyć na konsolidację posiadanych kredytów, rozwój działalności, inwestycje, remonty, adaptacje i przebudowy nieruchomości, spłatę zobowiązań w ZUS i US, a nawet spłatę zadłużenia u komornika czy na odzyskanie płynności finansowej.

Ile możesz pożyczyć?

Pożyczkodawca standardowo udziela pożyczek od 50 tys. zł do 10 mln zł. Możliwe są też inne kwoty, niższe i wyższe, ustalane w drodze indywidualnych negocjacji. Pożyczka nie może być wyższa niż 50% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie w przypadku nieruchomości mieszkaniowych, lokalów komercyjnych, budynków oraz 30% w przypadku nieruchomości gruntowych lub będących w trakcie budowy, przebudowy, prowadzonych inwestycji. Pożyczki udzielane są na 12 miesięcy. Istnieje opcja spłaty pożyczki na koniec trwania umowy, bez miesięcznych rat.

Pożyczka Yanok – wymagania

Do uzyskania pożyczki Yanok trzeba posiadać nieruchomość, ale pożyczkodawca akceptuje także te będące własnością osób trzecich. Nieruchomość może być w trakcie budowy lub adaptacji, może być zajęta przez komornika. Pożyczka Yanok to pożyczka hipoteczna, więc wymogiem jest hipoteka. Pożyczkodawca, wedle informacji na stronie, zapewnia elastyczną ofertę i unikalne, korzystne procedury oceny zdolności kredytowej.

Czy Yanok sprawdza BIK?

Firmy pożyczkowa akceptuje zadłużone firmy, które borykają się z problemem płynności finansowej. Wpisy w bazach BIG i BIK nie stanowią przeszkody w uzyskaniu finansowania.

Yanok kiedy pieniądze na koncie?

Pożyczka wypłacana jest przelewem tuż po podpisaniu umowy pożyczki. Nie ma wypłat gotówkowych.

Wady i zalety pożyczki Yanok

Zalety:

 • Wysokie kwoty udzielanych pożyczek.
 • Możliwość przedłużenia umowy ponad gwarantowane umownie 6 miesięcy.

Wady:

 • Czasochłonna procedura, najpierw decyzja wstępna, a dopiero później finalna.
 • Dużo formalności.

Ile zapłacę?

Na stronie firmy pozabankowej Yanok znajduje się kalkulator pożyczki, na którym możesz sprawdzić kwotę, jaka Cię interesuje i wówczas uzyskasz informacje o wysokości odsetek. Pożyczając 150 tys. zł na 12 miesięcy, odsetki całościowo będą wynosiły 15 tys. zł. Łatwo prześlesz zapytanie o pożyczkę, gdyż umożliwia to przystępny formularz. Na stronie znajduje się zapewnienie o najniższej prowizji w Polsce.

Jak wziąć pożyczkę w Yanok?

Wystarczy, że wyślesz zapytanie o pożyczkę lub od razu pobierzesz, wypełnisz wniosek wstępny, który dostępny jest na stronie pożyczkodawcy i prześlesz go adres wnioski@yanokhipoteczny.pl. Firma pożyczkowa najpierw wydaje decyzję wstępną, po czym zostaniesz poproszony o wypełnienie Wniosku Pełnego oraz przesłanie odpowiednich dokumentów. Po weryfikacji wniosku oraz nieruchomości będziesz mógł  podpisać umowę oraz nastąpi wypłata pożyczki.


Chwilówki  /  Opinie  /  Yanok Pożyczki


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry