Pożyczka Koliber

Koliber Pożyczka

Szukasz informacji o pożyczce na 61 dni Koliber? Nie wiesz, z kim masz do czynienia i czy warto zaufać firmie? Przeczytaj nasz opis i podejmij decyzję.

Garść informacji. Właścicielem marki jest firma Fundusz Korona z Lublina (KRS: 0000598040, NIP: 7123306214, REGON: 363548797). Na czele przedsiębiorstwa stoi Walencik Henryk. Jest on właścicielem jeszcze innej marki Orzeł.

Pożyczka Koliber to propozycja dla osób, które zamieszają w krótkim terminie spłacić zadłużenie. Maksymalny czas kredytowania wynosi 61 dni. Musisz posiadać stały dochód w wysokości 1600 zł netto lub gdy jesteś na emeryturze w wysokości 800 złotych. Firma nie sprawdza baz dłużników, ale w ramach zabezpieczenia spłaty, wystawia weksel in blanco z klauzulą „nie na zlecenie” lub inną równoznaczną. Jeśli nie wiesz, co to za dokument, zajrzyj do naszego poradnika związanego z wekslem in blanco.

Co sprawdzają?

Firma nie podaje, czy sprawdza bazy dłużników i ile trzeba mieć lat, aby przejść pozytywnie weryfikacje. Akceptuje osoby zadłużone. Wniosek możesz złożyć online, wypełniając formularz. Zauważ, że w formularzu trzeba wypełnić pole z adresem źródła twojego dochodu. Powinnaś wypełnić też wskazać numer telefonu do pracodawcy. Czy właściciel Pożyczka Koliber dzwoni do pracodawcy? Tego nie wiemy, ale wymóg wpisywania tego typu informacji wydaje się nam niezrozumiały.

Po wypełnieniu formularza twój wniosek zostanie sprawdzony. Jeśli spełnisz wymagania, zostaniesz powiadomiony w ciągu kilku godzin.

Przykładowe koszty

Specjalnie dla ciebie zajrzeliśmy do opłat. W przypadku pożyczki w wysokości 1000 złotych, w ciągu 61 dni do spłaty będziesz mieć 1315 złotych. RRSO w takiej opcji wynosi 427,80%. Przy pożyczce na kwotę 1200 złotych, przyjdzie ci oddać 1578 złotych (RRSO 427,80%).

Nasza opinia o Pożyczka Koliber

Firma niczym wyjątkowym się nie wyróżnia. Nie posiada interesujących promocji i rabatów dla lojalnych klientów. Co więcej, pożyczka zabezpieczona jest wekslem. Nie polecamy.

Sprawdź opinie o Hapi Pożyczka.


Chwilówki  /  Opinie  /  Pożyczka Koliber


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry