Sprawdzamy co ma w ofercie “Pomarańcza Pożyczki”

Pomarańcza

“Pomarańcza Owocne Pożyczki” — właśnie tak zwie się kolejna firma, którą zamierzamy ocenić. Co proponuje i na jakich warunkach?

Na stronę i ofertę firmy natrafiliśmy jak zwykle przypadkiem. “Pomarańcza Pożyczki” reklamowała się w wyszukiwarce Google na popularne w tej branży hasła.

Sama strona internetowa pomaranczapozyczki.pl wygląda profesjonalnie. Jeszcze jakiś czas temu wyglądała odpychająco i nieciekawie. Od niedawna mamy zupełnie inny layout, który przegląda się z przyjemnością.

Pomarańcza Pożyczki działa na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Udziela zobowiązań podobnie jak Provident w domu zamieszkania klienta. Niemniej są pewne różnice. W przeciwieństwie do lidera w tym segmencie, “Pomarańcza” udziela również chwilówek z terminem spłaty w ciągu 30 dni. Jak podaje firma na swojej stronie, nie sprawdza BIK i oferuje pożyczki nawet osobom z zadłużeniem komorniczym. Wysokość zobowiązania wynosi od 100 zł do 2 tysięcy złotych.

Polecamy: Opinie o Hapi Pożyczki

Uwaga. Informacja o kosztach może być nieaktualna.

Na podstawie kalkulatora pożyczkowego, dowiadujemy się o przykładowych kosztach. I tak pożyczając 2 tysięcy złotych na okres 12 miesięcy, koszty przedstawiają się następująco: RRSO wynosi 277,07%, rata miesięczna 263,33 zł, a całkowita suma do spłaty — 3160 złotych. Jeśli wierzyć danom podanym przez “Pomarańczę Pożyczki”, zobowiązanie w firmie jest tańsze niż w Provident, które wynosi 3400 złotych. Wybierając zatem “Pomarańczę” zyskujemy 240 złotych.

Na nowej stronie “Pomarańczy” nie odnajdziemy już kalkulatora pożyczkowego. Osoba zainteresowany mogą zadzwonić na
Infolinię lub zostawić zgłoszenie na stronie, wówczas firma oddzwoni w ciągu najbliższych 24 godzin. Jak poinformowała nas pracownik firmy “wynika to z faktu, że dobór produktu dla klienta podejmowany jest indywidualnie na podstawie jego zdolności kredytowej oraz
scoringu wewnętrznego firmy. Dla stałych klientów, którzy posiadają dobrą historię płatności firma często oferuje korzystne promocje” – powiedział na pracownik firmy.

“Pomarańcza Owocne Pożyczki” to firma, która ma duży potencjał i szansę na rozwój. Na razie działa w cieniu gigantów, takich jak Provident czy Bocian, ale to może się zmienić. Wszystko zależy od tego, czy firma zacznie w odpowiedni sposób promować się nie tylko lokalnie, ale w internecie. Pierwszy krok, ku dobrym zmianom już zauważyliśmy. Czekamy na więcej i liczymy na pierwsze opinie na jej temat. Obecnie, cały czas ich brakujeChwilówki/Opinie/Sprawdzamy co ma w ofercie “Pomarańcza Pożyczki”


Przeczytaj także:
 • Zeus Pożyczki opinie
 • Skarabeusz Pożyczki – opinie i wymagania

 • 2 komentarze

  2 Opinie

  1. Wanda

   nie polecam długa decyzja brak informacji brak profezonalizmu

  2. Edward

   tej firmy na pewno nie można porównywać do Bociana to typowa….pożyczka 500 zł to u nich już dużo spłaca się jak od 1000 w innych firmach czasem spłata trwa grubo ponad rok jak ktoś schocdzi z kapitału małymi kwotami,jak nie schodzi z kapitału to płaci w nieskończoność za wykorzystywanie środków,co miesiąc nowa prowizja i opłata Nie polecam.

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry