Partner Pożyczki opinie

Partner Pożyczki

Znalazłaś propozycję od Partner Pożyczki i nie wiesz, czy z niej skorzystać? Interesują cię opinie o firmie? Przeczytaj naszą krótki opis.

Partner Pożyczki, właściciel:Capital Partners Sp. z o.o.
NIP:6772377618
REGON:122969873
KRS:0000483252
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:50 zł - 4000 zł

Usluga finansowa Partner Pożyczki należy do spółki Capital Partners (KRS: 0000483252, NIP: 6772377618, REGON: 122969873) z siedzibą w Krakowie. Na jej czele stoją Zachariasz Robert i Kulawik Grzegorz. Firma została zarejestrowana w 2013 roku.

Za jej pośrednictwem możesz pożyczyć od 50 zł do 4000 złotych. Partner Pożyczki działa podobnie jak Provident, czy Eurocent. Wniosek możesz złożyć online, ale i tak gotówkę dostarczy ci pracownik firmy. Wszelkie formalności i koszty poda ci on na spotkaniu. Niestety spółka na swojej stronie internetowej nie raczyła poinformować o przykładowych kosztach, stąd dokładnych informacji musisz zaczerpnąć u źródła.

Jeśli zalegasz w BIK, to mamy dla ciebie złą wiadomość. Partner Pożyczki sprawdzi twoją wiarygodność kredytową w BIG InfoMonitor, a za jego pośrednictwem zajrzy również do BIK.

Firma oczekuje od ciebie stałego źródła dochodu. Może to być również renta, emerytura czy dochody rolnicze. Wniosek może złożyć już 18-latek. Nie ma tutaj limitu wieku.

Pożyczka  nie jest przeznaczona dla osób z całej Polski. Firma działa lokalnie, głównie na terenie województwa małopolskiego. Składając wniosek, powinnaś pochodzić najlepiej z Krakowa lub okolic.

Opinie o Partner Pożyczki

Sprawdź Kuki Pożyczki opinie.

W internecie nie ma żadnych opinii o przedsiębiorstwie. Nic w tym dziwnego, jesteśmy jednym z pierwszych portali, który w ogóle wspomina o spółce. W naszej ocenie wiarygodność firmy obniża brak reprezentatywnych kosztów i informacji o kosztach dodatkowych. Nie odnaleźliśmy, choćby paru zdań na temat procedury spłaty pożyczki. Niemniej domyślamy się, że tak jak w Providencie, raty będziesz spłacać tygodniowo.

Chwilówki/Opinie/Partner Pożyczki opinie
1 Opinia

1 Opinia

  1. Twoje imię/nick...

    Miałem niestety do czynienia z tą firmą i opinia jest fatalna. Przedstawiciel nie przychodził po raty, kazał je sobie wpłacać na konto, bo jak twierdził – nie ma czasu. Tyle, że za obsługę domową się płaci, więc to jego obowiązek przyjść po pieniądze.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry