Multi Money – opinie i wymagania

Multi Money

Multi Money to firma wspierana przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Na rynku w Polsce stacjonarnie działa w Krakowie, Warszawie, Szczecinie i Myślenicach. Jej główny oddział mieści się w Krakowie choć zasięg obejmuje całą Polskę.

Działalność firmy skierowana jest przede wszystkim na udzielanie kredytów inwestycyjnych oraz wspieranie podmiotów rozpoczynających działalność bądź nieposiadających historii kredytowej lub odpowiednich zabezpieczeń finansowych. Czym firma Multi Money różni się od innych?

Multi Money nie wymaga weryfikacji bazy BIK w przypadku pożyczki do 75 000 złotych. W takim przypadku przydatny okazuje się jedynie monit w Infomonitorze. Firma nie stosuje praktyk obniżania zdolności kredytowej. Pożyczki udziela się przy zupełnym minimum formalnym. Wystarczy wpis do CEiDG i wgląd do dokumentów finansowych za ostatnie 12 miesięcy. Do kwoty 30 000 zł wystarcza zaś jedynie oświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US. Środki finansowe wypłacane są w ciągu 3 dni. Istnieje możliwość finansowania również tych firm, które wykazują straty.

Informacja na stronie Multi Money

Spółka oferuje wiele rodzajów kredytów w tym na start, z ratą odsetkową, czy ze stałą ratą. Przykładowo chcąc wziąć pożyczkę na start, trzeba mieć co najmniej 20 lat. Kwota pożyczki mieści się w przedziale od 5 tysięcy złotych do 10 tysięcy złotych, a jej spłata przewidziana jest na okres 12 miesięcy. Cel pożyczki może być dowolny, byle związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jako zabezpieczenie wymaga się 2 poręczycieli z udokumentowanym dochodem.

Z racji szerokiego wachlarzu pożyczek, na stronie internetowej nie odnajdziemy kalkulatora pożyczkowego. Strona internetowa Multi Money wygląda profesjonalnie, jednak zawiera zbyt dużo działów i informacji. Początkowo trudno się odnaleźć w gąszczu działów. Internauta wchodząc na stronę po chwili wpadnie w zakłopotanie. Jedyne co może zapaść mu w pamięć to fakt, że Multi Money udziela pożyczek bez BIK.

Na samym dole multimoney.pl odnajdziemy wypisane słowa kluczowe, na które “chce” się pozycjonować firma. Na nieszczęście nie wie lub nikt nie poinformował osoby decyzyjne w firmie, że Google traktuje to, jak spam.

Sprawdź, co sądzimy o Rapida Money.

Sam formularz, w którym zainteresowana osoba zostawi swoje dane kontaktowe są na samym dole. Ledwie widoczny z pewnością nie spełnia swojego zadania.

Formularz kontaktowy

Multi Money opinie

Opinie o firmie są pozytywne i negatywne. Pojawiają się wątki na forach dyskusyjnych, w których to poruszane są problemy pośredników pracujących na rzecz firmy. Z kolei w tematach o samych pożyczkach pracownicy Multi Money trzymają rękę na pulsie i starają się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości, a zarazem negatywne komentarze.

Poznaj recenzje o MoneyMan.

W naszej ocenie Multi Money oprócz bogatej oferty, mylnie twierdzi że udziela kredytów. Firma nie jest bankiem, a firmą pozabankową i jedyne co może użyczać to pożyczek gotówkowych. Z drugiej strony doskonale rozumiemy, że “kredyt” czy “kredyty dla firm” to świetne hasło, które przyciąga rzeszę niezorientowanych klientów.

Chwilówki/Opinie/Multi Money – opinie i wymagania
Przeczytaj także:
  • OK Money opinie, weryfikacja. Czy sprawdza BIK?
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry