MoneyDot

Moneydot

Co to jest Moneydot? Jakie są opinie o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy spełniasz wymagania tej firmy pożyczkowej? Czy Moneydot sprawdza rejestry dłużników? W tym miejscu rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Weź pożyczkę w Moneydot »
 

  • Najpierw poznasz opinie o pożyczce Moneydot.
  • Dowiesz się, kto naprawdę udziela pożyczki, czyli kto właściwie jest pożyczkodawcą.
  • Poznasz warunki, jakie musisz spełnić, aby otrzymać gotówkę.
  • Sprawdzisz, jakie rejestry sprawdza Moneydot.
  • Przekonasz się o wadach i zaletach pożyczki na www.lp.moneydot.pl.
  • Dowiesz się, jak w kilku krokach uzyskać gotówkę.

Moneydot – opinie

“Komentarze o tym pożyczkobiorcy są neutralne i pozytywne. Chwalona jest prosta procedura zaciągnięcia pożyczki. W rankingach pożyczkodawca plasuje się na środkowych miejscach. Na stronie internetowej znajdziemy informację, że 40% klientów stanowią ci powracający, co oznacza, że mamy do czynienia z ogólnym zadowoleniem z usług finansowych dostępnych na www.lp.moneydot.pl. Strona internetowa jest przejrzysta i łatwo z niej dowiedzieć się o ofercie firmy pożyczkowej” – uważa Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tej firmie pożyczkowej? Czy warto? Zostaw komentarz!

Moneydot  – kontakt

Nazwa firmy:LENDBUY sp. z o.o.
Strona www:https://www.lp.moneydot.pl
Kontakt:Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
E-mail:kontakt@lp.moneydot.pl
Telefon:555 100 120
Godziny Pracy:pon-pt 9:00-17:00 (dni robocze)
NIP:5272784136
KRS:0000644014

Co to jest Moneydot?

Moneydot to pożyczka online i równiez strona internetowa firmy pożyczkowej LENDBUY. To ta firma jest właściwym pożyczkodawcom, któremu będziesz zobowiązany oddać pieniądze.

Pożyczkodawca oferuje pożyczki do spłaty w formie ratalnej. Na stronie znajdują się suwaki, którymi można manipulować, aby zapoznać się z interesującą kwotą pożyczki, czasem na jej spłatę oraz kosztami przewidywanymi za jej zaciągnięcie. Pożyczkodawca nie udziela pożyczek pod zastaw lub na poręczenie.

Ile możesz pożyczyć?

Najwyższa kwota i termin na spłatę przy pierwszej pożyczce to 2000 zł i 2 miesiące. Co ważne jest ona udzielana zupełnie za darmo. Okres dwumiesięczny na spłatę należy do rzadkości, zatem jest to główny atut oferty. Decydując się na kolejną pożyczkę, masz możliwość pożyczenia nawet 12000 zł na 24 miesiące.

Moneydot – wymagania

Z Moneydot otrzymasz pożyczkę, jeśli możesz pochwalić się stabilnymi dochodami i do tej pory nie miałeś kłopotów ze spłatą zobowiązań. Masz szansę na gotówkę, jeśli posiadasz nieruchomość, nieobciążoną kredytem lub prowadzisz działalność gospodarczą. Pożyczki nie otrzymasz, jeśli podasz nieprawdziwe dane przy rejestracji bądź jeśli Twoje dochody będą wystarczające do spłaty pożyczki. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu, bycie osobą pełnoletnią i zamieszkującą na terenie kraju na pobyt stały.

Czy Moneydot sprawdza BIK?

Pożyczkodawca podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki na podstawie danych uzyskanych z baz BIK, BIG, KRD i ERIF.

Moneydot kiedy pieniądze na koncie?

W Moneydot możesz liczyć na szybką decyzję o przyznaniu pożyczki. Czas potrzebny do pojawienia się gotówki na Twoim koncie jest uzależniony od banku, w którym posiadasz rachunek.

Wady i zalety pożyczki w Moneydot

Zalety:

  • Pierwsza darmowa pożyczka z długim terminem na spłatę;
  • brak ukrytych kosztów;
  • możliwość rozłożenia długu na raty.

Wady:

  • Szczegółowa weryfikacja klienta i jego zdolności, także w bazach dłużników.

Ile zapłacę?

Pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo. Pożyczając przykładowo 6000 zł na 12 miesięcy podczas ponownego korzystania z usług Moneydot, będziesz musiał oddać 9540 zł, gdyż prowizja wynosi 3540 zł, a RRSO 59%.

Jak wziąć pożyczkę w Moneydot?

Po pożyczkę od LENDBUY sp. z o.o. udaj się na stronę  https://www.lp.moneydot.pl, gdyż cała procedura przebiega online. Wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki i dogodny okres spłaty. Wypełnij wniosek pożyczkowy, a następnie poczekaj na weryfikację danych. W celu weryfikacji danych pożyczkodawca wymaga przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 gr, który powinieneś wykonać z konta bankowego, którego numer podałeś we wniosku i to na ten numer rachunku zostanie wykonany przelew z kwotą pożyczki. Kwota z przelewu weryfikacyjnego zostanie niezwłocznie zwrócona na Twoje konto. Tuż po weryfikacji otrzymasz decyzję, a po podpisaniu umowy, środki na Twoje konto.


Chwilówki  /  Opinie  /  MoneyDot


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry