Money Bridge pożyczki gotówkowe – co wiemy?

Money Bridge

Sprawdź z nami, co udało się nam ustalić o firmie Money Bridge. Dowiedz się, co nam brakuje i poznaj naszą wstępną opinie.

Nazwa firmy:Money Bridge Sp. z o.o.
Adres:Al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa
Telefon:81 440 89 00
NIP:5272763967
REGON:363999614
KRS:0000608517
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:do 5000 złotych

Spółka Money Bridge (KRS: 0000608517, NIP: 5272763967, REGON: 363999614) z siedzibą w Warszawie została wpisana do rejestru przedsiębiorców 21 marca 2016 roku, a więc po wejściu nowej ustawy antylichwiarskiej. Jak wynika z danych dostępnych w internecie, przedsiębiorstwo jest pośrednio zależny od innej spółki – Equitier S.A., której główną działalnością jest sfera finansowa. Prezesem zarządu w Money Bridge, jak i Equiter jest ta sama osoba — Marcin Nastarowicz. Z dość obszernego opisu na stronie firmy wynika, że Nastarowicz zdobywał doświadczenie w różnych instytucjach finansowych, w tym również w Banku Pocztowym.

Money Bridge działa w sposób tradycyjny. Pożyczki w wysokości od 1000 do 5000 złotych, udzielane są na terenie całej polski za pośrednictwem Family Brokers. Zobowiązania są udzielane na okres do 2 lat.

Co sprawdzają?

Z opisu jasno wynika, że musisz mieć stałe źródło dochodu. Nie powinnaś mieć też negatywnych wpisów w bazie BIG. Co to oznacza? Otóż jeżeli posiadasz niespłacone zobowiązania, lub raty i widnieją one w Biurze Informacji Gospodarczej, szansę na uzyskanie przez ciebie pożyczki znacznie maleją.

Dodatkowo powinnaś mieć ukończone przynajmniej 20 lat.

Czy mogę otrzymać pożyczkę przez internet?

Na chwilę obecną nie jest to możliwe. Tutaj albo dzwonisz pod podany na stronie numer, lub udajesz się do pośrednika. Następnie składasz oświadczenie o dochodach i czekasz na decyzję.

Czy podacie przykładowe opłaty?

Choć na stronie spółki przeczytasz dość obszerne dossier prezesa, to w momencie pisania recenzji (28.10.2016 r.) nie odnajdziesz przykładowych kosztów. Szkoda.

Jaką macie opinie o Money Bridge?

Przedsiębiorstwo nie przedstawia przykładowych opłat, co uniemożliwia nam porównanie ich z konkurencją. Niestety, również nie do końca popracowało nad swoją wizytówką. W dziale aktualności, w chwili pisania wpisu (28.10.2016 r.), w dziale Aktualności odnaleźliśmy “wpis testowy” z Lorem ipsum.

Lorem ipsum na stronie Money Bridge

źródło: https://moneybridge.pl/aktualnosci/ z dnia 28.10.2016 r.

Sprawdź naszą opinię o  MoneyMan.

Oznacza to, że ktoś nie dopilnował do końca wizerunku firmy. Czy to była firma robiąca stronę,  czy któryś z pracowników? Tego nie wiemy, ale apelujemy do Money Bridge o jak najszybsze poprawienie, tego kardynalnego błędu.

Chwilówki/Opinie/Money Bridge pożyczki gotówkowe – co wiemy?
2 komentarze

2 Opinie

 1. Grig

  Ciekawe – dzownilem do Family Brokers kilka dni temu, jednak nie współpracują już z Money Brigde. Tymczasem Money Brigde na swojej stronie jako jedyny kontakt podaje numer włąśnie do Family Brokers.
  Moim zdaniem – Money Brigde nie jest warta uwagi, skoro nawet nie można do nich dotrzec

 2. Grig

  Nr telefonu – nieaktualny.
  Mail – po wyslaniu wiadomosci, dostalem wiadomosc zwrotna, ze nie ma takiego maila…
  brak slow

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry