Pożyczka w Mini Capital. Opinie, kontakt, wymagania i czas oczekiwania

MiniCapital

W tym miejscu odpowiemy na twoje pytania o Mini Capital. Przedstawimy opinie. Zajrzymy do wymagań. Sprawdzimy, co weryfikują i czy otrzymasz pożyczkę. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

MiniCapital, właściciel:Mini Money Sp. z o.o.
NIP:5272774474
REGON:364938313
KRS:0000627479
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:1000 zł - 12000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2500 zł, z okresem spłaty w ciągu 6 miesięcy dla stałych klientów.
RRSO:

101,6 %
Rata miesięczna:591,67 zł
Prowizja1050 zł
Całkowity koszt do spłaty:3550 zł

Pożyczka, którą się interesujesz, należy do firmy Mini Money (NIP 5272774474, REGON 364938313, KRS 0000627479) z siedzibą w Warszawie, która też będzie twoim pożyczkodawcą. Nie musisz obawiać się pośredników. Na jej czele stoi Łukasz Kalbarczyk, który zasiada jeszcze w kilku spółkach. Inne usługi finansowe tej firmy to 1credit.pl i Dopożyczka.

Chcę szybko wiedzieć, ile pożyczę i czy są jakieś dla mnie promocje?

Za pośrednictwem Mini Capital możesz pożyczyć od 1000 zł do 12 tys. złotych. Okres spłaty zadłużenia wynosi od 2 miesięcy do 2 lat. Masz zatem do czynienia z pożyczką ratalną. Za pierwszym razem możesz pożyczyć do maksymalnie 2000 złotych, a wraz ze spłaconą kolejną należnością, limit ten podnosi się, aż do kwoty maksymalnej.

Jeżeli składasz wniosek po raz pierwszy, a tak z pewnością jest, to mamy dla ciebie znakomitą wiadomość — pierwszą pożyczkę otrzymasz “za darmo”. W okresie do 2 miesięcy będziesz musiała spłacić tyle samo, ile pożyczysz. To z pewnością interesująca propozycja!

promocyjna pożyczka w Mini Capital

Promocja do 2000 zł z pewnością ucieszy nowych klientów.

Jak wygląda procedura wnioskowania? Ile zapłacę?

To zależy, gdzie posiadasz rachunek bankowy. W przypadku:

 • BZ WBK
 • PKO BP
 • mBank
 • Alior Bank
 • ING Bank Śląski

Po przelaniu 1 grosza, twój wniosek zostanie rozpatrzony w kilka minut, a decyzję otrzymasz w ciągu maksymalnie 45 minut.

– “Mój bank nie jest na tej liście. Co w moim przypadku?” Zapytasz. Niestety MiniCapital już nie zdradza, w jakim czasie otrzymasz decyzję i ewentualnie przelew. Radzimy jednak uzbroić ci się w cierpliwość, gdyż czas oczekiwania nie powinien się mocno różnić. Prawdopodobnie to kwestia od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Co sprawdzają? Czy zostanę sprawdzona w bazach dłużników?

To, co cię z pewnością ucieszy to fakt, że firma udziela pożyczek już od 18 lat. Dodatkowym wymogiem jest stałe źródło dochodu, ale to z nie problem dla ciebie?

Po wypełnieniu formularza twój wniosek zostanie zweryfikowany w bazie BIG InfoMonitor, KRD, ERIF i BIK. Jeżeli masz niespłacone zaległości. Ociągasz się regularnie ze spłatą należności, twoje szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji zdecydowanie maleją.

Z kolei, jeśli spłacasz już regularnie pożyczkę w banku, lub w innej firmie pożyczkowej, to wszystko zależy, jak bardzo obecna wierzytelność cię obciąża miesięcznie.

Jak się poruszać na tej stronie? Gdzie złożyć wniosek?

Zacznijmy od początku. Po wejściu na https://minicapital.pl/ powinnaś zobaczyć duży kalkulator. Zaczekaj przy nim chwilkę. Dlaczego? Zauważ, że gdy będziesz przesuwać suwakiem kwoty pożyczki to sumy, jakie zapłacisz po prawej się zmienią. Wybierz interesującą cię sumę i sprawdź, czy warunki ci odpowiadają. Ponadto trochę poniżej suwaków jest “formularz informacyjny”. Po kliknięciu w tę nazwę,  pojawi ci się przykładowa umowa, wraz z wyszczególnionymi opłatami i warunkami spłaty pożyczki.

Jeśli jesteś zdecydowana, możesz kliknąć weź pożyczkę. Pokaże ci się okienko, gdzie zostawisz dosłownie kilka informacji o sobie.

Jak wyglądają opłaty?

W Mini Capital, jak już wiesz, pożyczkę spłacasz w formie ratalnej. Dla przykładu sprawdziliśmy kilka wariantów, dla stałych klientów. Ty składasz wniosek po raz pierwszy, zatem możesz pożyczyć do 2000 zł i obejmuje cię promocja, o której pisaliśmy wcześniej, stąd tabelka dla ciebie jest niepotrzebna.

Tabela: Koszty pożyczki

Wysokość pożyczkiOkres spłatyMiesięczna opłataŁączna suma do zapłaty
2000 zł6 miesięcy473,33 zł2840 zł
2500 zł6 miesięcy591,67 zł3550 zł
3000 zł6 miesięcy710 zł4260 zł
4000 zł6 miesięcy946,67 zł5680 zł
5000 zł6 miesięcy1183,33 zł7100 zł

Z pewnością cię interesuje, jak te opłaty wypadają w porównaniu do konkurencji?

Porównaliśmy zatem pożyczkę w wysokości 2500 zł, z terminem spłaty w ciągu 6 miesięcy do dwóch ofert w popularnych firmach. W jednej z nich – Zaplo zapłacisz 3573,40 zł, a w Hapi Pożyczki 3 566,10 złotych. Jak widzisz, za pożyczkę, którą się tutaj interesujesz, zapłacisz nieznacznie mniej.

Co ważne te firmy, które przytoczyliśmy, są jednymi z najtańszych w Polsce. Można więc śmiało stwierdzić, że Mini Capital ma bardzo korzystną finansową ofertę.

A co się stanie, gdy nie zapłacę w terminie? Czy przewidują coś z tego powodu?

Jak przeczytaliśmy na stronie internetowej, powinnaś się skontaktować z doradcą i ustalić z nim warunki spłaty. Możesz również zawnioskować o przełożenie opłat. Niestety, nic więcej firma nie ujawnia. Nie wiemy, czy z tego powodu są jakieś dodatkowe opłaty.

Jaką macie opinie o Mini Capital?

 

Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Mini Capital. Opinie, kontakt, wymagania i czas oczekiwania
Przeczytaj także:
 • MiniCredit
 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry