Firmy Pozabankowe

KredytZen

KredytZen pożyczka

Szukasz informacji o KredytZen? Chcesz poznać opinie o firmie? Nie wiesz, do kogo należy? Sprawdź naszą recenzję, a z pewnością dowiesz się więcej. Przeczytanie zajmie ci około 2 minuty.

Weź pożyczkę w KredytZen »
 

KredytZen, właściciel:ZEN MEDIA OÜ
Strona www:https://www.kredytzen.pl/
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:1000 zł - 10 000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 4000 zł, z okresem spłaty w ciągu 61 dni.
RRSO:

2070%
Opłaty3120 zł
Całkowity koszt do spłaty:7120 zł

Strona KredytZen.pl należy do estońskiej spółki ZEN MEDIA OÜ. Centrala firmy znajduje się na maleńkiej wyspie Naissaar, w miejscowości Harjumaa, daleko na północ od polskich granic. Brakuje z kolei informacji o polskiej placówce. Podany jest jedynie adres, bez szczegółów.

Ile mogę pożyczyć? Co sprawdzają?

Za pośrednictwem KredytZen możesz pożyczyć od 1000 zł do 10 tysięcy złotych. Okres spłaty wynosi do 61 dni, choć w informacjach przesyłanych do partnerów, firma podała okres do 35 dni.

Pierwsza chwilówka dla nowych klientów do 2000 złotych jest bez dodatkowych opłat. Czyli pożyczasz np. 1000 zł, i tyle samo oddajesz.

Czy firma sprawdza BIK? Nie udało się nam tego ustalić. Wiemy jedynie, że musisz mieć skończone minimum 20 lat.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Pożyczka jest wypłacana w kilkanaście minut, po pozytywnej weryfikacji. Niemniej, jeśli składasz wniosek po raz pierwszy, to najpierw ktoś z KredytZen do ciebie zadzwoni, aby potwierdzić twoje dane. To może wydłużyć czas oczekiwania, więc jeśli ci zależy, po prostu pilnuj telefonu.

Podacie mi przykładowe opłaty?

Niestety, trudno na stronie sprawdzić koszty, dla dowolnej przez ciebie wybranej sumy pożyczki. Kalkulator na KredytZen działa topornie i nie daje możliwości poznania szczegółów. Posłużymy się zatem tym, co na samym dole umieścił pożyczkodawca.

Pożyczając 4000 złotych na okres 61 dni, suma wszystkich opłat, które poniesiesz to 3120 złotych z RRSO 2070%. Całkowity koszt długu wynosi zatem 7120 złotych. Zauważ, jak całkiem wysoka jest opłata. Czy jesteś w stanie ją uregulować w terminie?

Czy są jakieś opłaty, gdy się spóźnię z płatnością?

Tak, ale jedynie ustawowe odsetki. Jeżeli jednak świadomie zaprzestaniesz spłacać zadłużenie, KredytZen może przekazać twoją sprawę do działu windykacji, lub firmie zajmującej windykacją.

Jaką macie opinię o KredytZen?

 


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry