KredytOK

Capital Service z Ostrołęki

Co to jest KredytOK? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

Weź pożyczkę w KredytOK »

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o KredytOK.
 • Będziesz również wiedzieć, co my sądzimy o tym pożyczkodawcy.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie pożyczkowej.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

KredytOK od Capital Service – opinie

Komentarze o KredytOK pożyczki odnajdziesz w kilku wątkach na forach kredytowych. Niestety nie są one warte umieszczenia w niniejszej recenzji, ze względu na niską wartość merytoryczną. Większość ocen o tym pożyczkodawcy znajdziesz na portalach o pracy. Osoby zamieszczają tam informacje o swoich doświadczeniach w ramach współpracy z tą firmą pozabankową.

Ocena Crediteo.pl o KredytOK

“Uważam, że KredytOK może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą, ile tak naprawdę chcą pożyczyć pieniędzy. Nie wiedzą również, czy chcą ją spłacać w krótkim okresie, czy w dłuższym” – twierdzi Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tej firmie pożyczkowej? Czy warto? Zostaw komentarz!

KredytOK – kontakt

Nazwa Firmy:Capital Service Spółka Akcyjna
Kontakt:ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
Strona WWW:https://kredytok.pl/
Telefon:601 500 500
E-mail:kontakt@kredytok.pl
Pośrednik?Nie/Takl
NIP:7792407961
KRS:0000432560
Wysokość pożyczki:200 zł - 15000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 500 zł, z okresem spłaty w ciągu 30 dni.
RRSO:

2398,03%
Suma opłat151,39 zł
Całkowity koszt do spłaty:651,39 zł

Co to jest KredytOK?

KredytOK to pożyczka przez internet i w oddziale. Należy do firmy pożyczkowej Capital Service (KRS: 0000407127, NIP: 7582351711, REGON: 145914495) z siedzibą w Ostrołęce. Prezesem firmy jest Kuszyk Adam.

Jak się dowiedzieliśmy, Capital Service działa na rynku polskim od 14 lat i posiada w całej Polsce ponad 60 oddziałów. Z racji ich ilości, wymienianie wszystkich wydaje się zbędne, a więcej informacji co do rejonu obsługi klienta otrzymamy pod ogólnopolskim numerem telefonu.  Inną jej marką, pod którą oferuje swoje usługi pożyczkową jest “Sprint Pożyczka”. Co ważne świadczy również usługi pośrednictwa kredytowego.

Sprawdź najnowszą usługę firmy pozabankowej i naszą opinię Sprint Pożyczka.

Jak się poruszać po stronie?

Po wejściu na stronę https://kredytok.pl/, z pewnością zauważysz kalkulator. Niestety, nie dowiesz się z niego o opłatach, tak jak to czyni konkurencja. Tutaj możesz co najwyżej pobawić się suwakiem. Poniżej odnajdziesz pola, gdzie możesz zostawić swoje dane kontaktowe.

Najważniejsze dla ciebie, wraz z przykładowymi opłatami pożyczki znajduje się na samym dole. Mikroskopijną czcionką, ledwo widoczną przedstawiono przykład i informacje o współpracy pożyczkodawcy z innymi podmiotami finansowymi.

Czy KredytOK sprawdza bazy BIK w 2019?

Przygotowując dla ciebie ofertę, firma pożyczkowa sprawdzi twoją wiarygodność kredytową w bazach dłużników BIK, KRD, ERIF i InfoMonitor. Jednak widnienie w jednej z tych baz lub zaległości nie dyskwalifikują cię z otrzymania pożyczki. Dlaczego? Ponieważ KredytOK współpracuje również z innymi pożyczkodawcami, którzy mogą mieć mniejsze wymagania. Co o tym sądzisz? Napisz opinię na ten temat w komentarzu.

KredytOK – dokumenty, wiek

Wystarczy dowód osobisty i stały przelew wynagrodzenia na twoje konto. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Konsultanci nie dzwonią do pracodawcy.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wypełnieniu formularza odezwie się do ciebie doradca. Na podstawie rozmowy telefonicznej dobierze dla ciebie najkorzystniejszą ofertę. Decyzję otrzymasz na swój numer telefonu, w formie wiadomości SMS.

Ile można pożyczyć?

Wysokość pożyczki wynosi od 200 zł do maksymalnie 15000 złotych. Niemniej to nie od ciebie będzie zależne, jaką kwotę ci zaproponują. Wszystko zależy od twojej obecnej sytuacji finansowej i historii kredytowej. Może się okazać, że wnioskujesz o pożyczkę na kwotę 2000 zł, ale KredytOK zaproponuje ci 1700 złotych. Weź to pod uwagę.

Orientacyjne opłaty

Pożyczka

Czas

RRSO

Odsetki

Opłaty

Suma pożyczki

500 zł

30 dni

2398,03%

4,10

151,39 zł

651,39 zł

Reprezentatywny przykład: Pożyczka: 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03%.

Pamiętaj, że przykład powyżej to tylko jeden z wielu. Opłaty i prowizje mogą się znacznie różnić, w zależności od propozycji pożyczki, która zostanie ci przedstawiona. Z racji, że pożyczkodawca współpracuje z kilkoma podmiotami finansowymi, również czas spłaty może się różnić.

KredytOK – windykacja i rozłożenie długu na raty

W przypadku problemów ze spłatą skontaktuj się z obsługą klienta. Podaj przyczynę problemów ze spłatą. Poproś o rozłożenie pożyczki na dogodniejsze raty.

Jeśli świadomie nie będziesz płacił w terminie, pożyczkodawca może rozpocząć działania windykacyjne. W tym celu będzie próbowała ci przypomnieć o płatności, za pomocą monitów telefonicznych i w liście poleconym. Brak reakcji z twojej strony może skłonić KredytOK do wyegzekwowania długu na drodze sądowej.


Chwilówki  /  Opinie  /  KredytOK


3 komentarze

3 Opinie

 1. wujek

  Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

 2. Andrzej

  Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

 3. karol

  Brałem pożyczkę u nich, znajomy polecił. nie narzekam, wszystko wytłumaczyli, o kosztach wiedziałem, na raty takie jak jestem w stanie płacić rozłożyli. Ubezpieczenia nie chciałem to nie płacę. Pieniądze od razu dostałem.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry