Firmy Pozabankowe

Pożyczka w KredytOK – opinie, wymagania. Czy sprawdzają BIK?

Capital Service z Ostrołęki

Przeczytaj, to co udało się nam ustalić o KredytOK. Poznaj naszą opinię. Dowiedz się, jakie firma ma wymagania i czy sprawdza BIK. Przeczytanie zajmie ci 2 minuty.

Weź pożyczkę w KredytOK »
Nazwa Firmy:Capital Service Spółka Akcyjna
Kontakt:ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
Strona WWW:https://kredytok.pl/
Telefon:601 500 500
E-mail:kontakt@kredytok.pl
Pośrednik?Nie/Takl
NIP:7792407961
KRS:0000432560
Wysokość pożyczki:200 zł - 15000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 500 zł, z okresem spłaty w ciągu 30 dni.
RRSO:

2398,03%
Suma opłat151,39 zł
Całkowity koszt do spłaty:651,39 zł

Usługa pożyczkowa o nazwie KredytOK należy do firmy Capital Service (KRS: 0000407127, NIP: 7582351711, REGON: 145914495) z siedzibą w Ostrołęce. Prezesem firmy jest Kuszyk Adam.

Jak się dowiedzieliśmy, Capital Service działa na rynku polskim od 14 lat i posiada w całej Polsce ponad 60 oddziałów. Z racji ich ilości, wymienianie wszystkich wydaje się zbędne, a więcej informacji co do rejonu obsługi klienta otrzymamy pod ogólnopolskim numerem telefonu.  Inną jej marką, pod którą oferuje swoje usługi pożyczkową jest “Sprint Pożyczka”. Co ważne świadczy również usługi pośrednictwa kredytowego.

Jak się poruszać po stronie?

Po wejściu na stronę https://kredytok.pl/, z pewnością zauważysz kalkulator. Niestety, nie dowiesz się z niego o opłatach, tak jak to czyni konkurencja. Tutaj możesz co najwyżej pobawić się suwakiem. Poniżej odnajdziesz pola, gdzie możesz zostawić swoje dane kontaktowe.

Najważniejsze dla ciebie, wraz z przykładowymi opłatami pożyczki znajduje się na samym dole. Mikroskopijną czcionką, ledwo widoczną – przedstawioną przykład i informacje o współpracy  firmy z innymi podmiotami finansowymi.

Czy KredytOK sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Przygotowując dla ciebie ofertę, firma sprawdzi twoją wiarygodność kredytową w bazach dłużników BIK, KRD, ERIF i InfoMonitor. Jednak widnienie w jednej z tych baz, lub zaległości nie dyskwalifikują cię z otrzymania pożyczki. Dlaczego? Ponieważ firma współpracuje również z innymi pożyczkodawcami, którzy mogą mieć mniejsze wymagania.

Jakie dokumenty wymagają w KredytOK? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Wystarczy dowód osobisty i stały przelew wynagrodzenia na twoje konto. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Konsultanci nie dzwonią do pracodawcy.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wypełnieniu formularza odezwie się do ciebie doradca. Na podstawie rozmowy telefonicznej dobierze dla ciebie najkorzystniejszą ofertę. Decyzję otrzymasz na swój numer telefonu, w formie wiadomości SMS.

Ile można pożyczyć?

Wysokość pożyczki wynosi od 200 zł do maksymalnie 15000 złotych. Niemniej to nie od ciebie będzie zależne, jaką kwotę ci zaproponują. Wszystko zależy od twojej obecnej sytuacji finansowej i historii kredytowej. Może się okazać, że wnioskujesz o pożyczkę na kwotę 2000 zł, ale KredytOK zaproponuje ci 1700 złotych. Weź to pod uwagę.

Orientacyjne opłaty

Pożyczka

Czas

RRSO

Odsetki

Opłaty

Suma pożyczki

500 zł

30 dni

2398,03%

4,10

151,39 zł

651,39 zł

Reprezentatywny przykład: Pożyczka: 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03%.

Pamiętaj, że przykład powyżej to tylko jeden z wielu. Opłaty i prowizje mogą się znacznie różnić, w zależności od propozycji pożyczki, która zostanie ci przedstawiona. Z racji, że przedsiębiorstwo współpracuje z kilkoma podmiotami finansowymi, również czas spłaty może się różnić.

Windykacja i rozłożenie na raty w KredytOK

W przypadku problemów ze spłatą skontaktuj się z obsługą klienta. Podaj przyczynę problemów ze spłatą. Poproś o rozłożenie pożyczki na dogodniejsze raty.

Jeśli świadomie nie bedziesz płacił w terminie, firma może rozpocząć działania windykacyjne. W tym celu będzie próbowała ci przypomnieć o płatności, za pomocą monitów telefonicznych i w liście poleconym. Brak reakcji z twojej strony może skłonić do wyegzekwowania długu na drodze sądowej.

Jaką macie opinię o KredytOK od Capital Service?

Opinie o ofercie o KredytOK odnajdziesz w kilku wątkach na forach kredytowych. Niestety nie są one warte umieszczenia w niniejszej recenzji, ze względu na niską wartość merytoryczną. Większość komentarzy o firmie znajdziemy na portalach o pracy. Osoby zamieszczają tam informacje o swoich doświadczeniach w ramach współpracy z tą firmą. Z kolei wypowiedzi o ofercie pożyczkowej firmy jest jak na lekarstwo.

Sprawdź najnowszą usługę firmy i naszą opinię Sprint Pożyczce.

W naszej opinii KredytOK może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają jeszcze ustalonych kwot pożyczki. Nie wiedzą również, czy chcą ją spłacać w krótkim okresie czasu, czy w dłuższym.


Przeczytaj także:

 • Capital Service wprowadza usługę Telekasa

 • 2 komentarze

  2 Opinie

  1. wujek

   Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

  2. Andrzej

   Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry