Kredytmarket, czyli szybka pożyczka dla firm

Kredytmarket

Szukasz opinii o KredytMarket? Nie wiesz, co to za pożyczka i do kogo jest skierowana? Sprawdź, co udało się nam ustalić.

Latem 2016 r. na rynku pozabankowym pojawiła się firma Polska Platforma Kredytowa, z ofertą pożyczki dla firm. Pomimo świetnej reklamy i działań marketingowych dowiadujemy się o niej dopiero dziś. Niestety, kolejny ciekawy pomysł zniknął w gąszczu ofert. A warto się przynajmniej przyjrzeć, co proponuje.

Szkoda tylko, że ktoś z bardzo doświadczonych osób, przedstawionych w dziale “O mnie” zdecydował o nocie prawnej, z zakazem posługiwania się danymi ze strony. No cóż, można być genialnym strategiem, ale nie czuć za dobrze w marketingu i reklamie w internecie.

Kto?

Pomysłodawcą KredytMarket jest Aleksander Widera, który jak teraz modnie się przyjęło, jest “CEO” w Polskiej Platforym Kredytowej. W swoim spocie reklamowym, Widera przedstawia czym jest KredytMarket i przedstawia swoich pracowników. Wzbudza zaufanie, co skłania nas do dalszego poznania modelu biznesowego przedsiębiorstwa.

Sprawdź, co sądzimy o Asa Kredyt.

Co proponują?

KredytMarket to platforma pożyczkowa, za pośrednictwem której składasz wniosek o pożyczkę dla twojego przedsiębiorstwa. Jej wysokość i koszty poznasz na stronie firmy. Tutaj się o nich nie dowiesz, ponieważ jest zakaz korzystania z danych na stronie.

Twoją pożyczkę sfinansują prywatni inwestorzy, którzy po prostu wiedzą, gdzie ulokować swoje pieniądze.

Co sprawdzają?

Zostaniesz poddany weryfikacji w BIK i BIG-ach. Musisz prowadzić działalność przez przynajmniej 24 miesiące i mieć odpowiednie dochody.

Poproszę o przykłady pożyczek

Niestety, jest zakaz na korzystanie z danych. Podpowiadamy w takim razie, że szczegółowe dane co do opłat karnych odnajdziesz w dziale zwanym “Regulamin Serwisu”.

Jakie są opinie o Kredytmarket?

Na Midas24, odnaleźliśmy pozytywną recenzję. Poza tym w internecie brakuje komentarzy. Nie dotarliśmy do nawet jednego wątku na forum.

W naszej opinii, KredytMarket to ciekawa inicjatywa. Zespół, który za nią odpowiada, gwarantuje bezpieczeństwo i pewność transakcji.

Niestety cały czas platforma jest mało popularna. Trudno ją odnaleźć, a jedyne działania PR poszły w publikację na znanych portalach, lecz to nie przełożyło się na popularność w internecie. Mamy nadzieję, że to się w najbliższym czasie zmieni.

Poznaj naszą recenzję Hapi Pożyczki.

Chwilówki/Opinie/Kredytmarket, czyli szybka pożyczka dla firm
5 komentarzy

5 Opinie

 1. kuba

  Ile można wziąć najwięcej? Co biorą do weryfikacji

 2. Henryk

  Wydaje mi się, że wszystki wnioski obsługuje 1 osoba. Chyba nie zależy im na wielkim rozgłosie

 3. Ryszard Kozioł

  Ja korzystałem z usług KredytMarketu. Jakby nie patrząc uratowali mi skórę. Dzięki dodatkowej gotówce mogłem rozwinąć firmę i zdobyć nowych klientów. Spłata kredytu również jest bardzo korzystna.

 4. yokko

  Teraz firma już jest bardziej znana. Nic dziwnego, mają naprawdę fajną ofertę. 50 tysięcy można wziąć nawet na 12 miesięcy. Ja brałem mniejszą kwotę, ale i tak super. Dodatkowym plusem jest dla mnie to, że wszystko można załatwić przez internet 🙂

 5. patryja017017

  Dla mnie bardzo fajna oferta. Osobiście nie korzystałem, ale moja koleżanka dzięki pożyczce w KredytMarket fajnie rozwinęła swoją firmę. Fajnie, że wszystko można załatwić przez internet, to duże ułatwienie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry