Kredytmarket, czyli szybka pożyczka dla firm

Kredytmarket

Szukasz opinii o KredytMarket? Nie wiesz, co to za pożyczka i do kogo jest skierowana? Sprawdź, co udało się nam ustalić.

Latem 2016 r. na rynku pozabankowym pojawiła się firma Polska Platforma Kredytowa, z ofertą pożyczki dla firm. Pomimo świetnej reklamy i działań marketingowych dowiadujemy się o niej dopiero dziś. Niestety, kolejny ciekawy pomysł zniknął w gąszczu ofert. A warto się przynajmniej przyjrzeć, co proponuje.

Szkoda tylko, że ktoś z bardzo doświadczonych osób, przedstawionych w dziale “O mnie” zdecydował o nocie prawnej, z zakazem posługiwania się danymi ze strony. No cóż, można być genialnym strategiem, ale nie czuć za dobrze w marketingu i reklamie w internecie.

Kto?

Pomysłodawcą KredytMarket jest Aleksander Widera, który jak teraz modnie się przyjęło, jest “CEO” w Polskiej Platforym Kredytowej. W swoim spocie reklamowym, Widera przedstawia czym jest KredytMarket i przedstawia swoich pracowników. Wzbudza zaufanie, co skłania nas do dalszego poznania modelu biznesowego przedsiębiorstwa.Sprawdź, co sądzimy o Asa Kredyt.

Co proponują?

KredytMarket to platforma pożyczkowa, za pośrednictwem której składasz wniosek o pożyczkę dla twojego przedsiębiorstwa. Jej wysokość i koszty poznasz na stronie firmy. Tutaj się o nich nie dowiesz, ponieważ jest zakaz korzystania z danych na stronie.

Twoją pożyczkę sfinansują prywatni inwestorzy, którzy po prostu wiedzą, gdzie ulokować swoje pieniądze.

Co sprawdzają?

Zostaniesz poddany weryfikacji w BIK i BIG-ach. Musisz prowadzić działalność przez przynajmniej 24 miesiące i mieć odpowiednie dochody.

Poproszę o przykłady pożyczek

Niestety, jest zakaz na korzystanie z danych. Podpowiadamy w takim razie, że szczegółowe dane co do opłat karnych odnajdziesz w dziale zwanym “Regulamin Serwisu”.

Jakie są opinie o Kredytmarket?

Na Midas24, odnaleźliśmy pozytywną recenzję. Poza tym w internecie brakuje komentarzy. Nie dotarliśmy do nawet jednego wątku na forum.

W naszej opinii, KredytMarket to ciekawa inicjatywa. Zespół, który za nią odpowiada, gwarantuje bezpieczeństwo i pewność transakcji.

Niestety cały czas platforma jest mało popularna. Trudno ją odnaleźć, a jedyne działania PR poszły w publikację na znanych portalach, lecz to nie przełożyło się na popularność w internecie. Mamy nadzieję, że to się w najbliższym czasie zmieni.Chwilówki/Opinie/Kredytmarket, czyli szybka pożyczka dla firm


3 komentarze

3 Opinie

  1. kuba

    Ile można wziąć najwięcej? Co biorą do weryfikacji

  2. Henryk

    Wydaje mi się, że wszystki wnioski obsługuje 1 osoba. Chyba nie zależy im na wielkim rozgłosie

  3. Ryszard Kozioł

    Ja korzystałem z usług KredytMarketu. Jakby nie patrząc uratowali mi skórę. Dzięki dodatkowej gotówce mogłem rozwinąć firmę i zdobyć nowych klientów. Spłata kredytu również jest bardzo korzystna.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry