Incredit

Incredit

Co to jest Incredit? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz recenzje internautów o Incredit.
 • Przeczytasz naszą ocenę pożyczkodawcy.
 • Przedstawimy ci najważniejsze dane adresowe.
 • Sprawdzisz, czy spółka zweryfikuje Twoją zdolność kredytową w BIK, KRD i ERIF.
 • Dowiesz się, jakie firma ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Odpowiemy na pytanie, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew pożyczki na Twoim koncie.
 • Zestawimy w tabeli przykładowe opłaty.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki Incredit.
 • Znajdziesz odpowiedź na pytanie, jakie działania windykacyjne wykonuje spółka.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę.

Incredit – opinie

W trakcie zbierania przez nas danych o pożyczkodawcy, natrafiliśmy na pozytywne opinie, głównie na portalach finansowych. Ile z nich jest rzetelnych? Nie jesteśmy w stanie tego ustalić. Z kolei negatywnych opinii jest jak na lekarstwo.

Ocena Crediteo.pl o Incredit

“Wydawać by się mogło, że pożyczkodawca ta nie jest najlepszym wyborem, ponieważ ma dużo większe od konkurencji wymagania wobec klientów. Jednak dobre opinie i wysoka maksymalna kwota pożyczki sprawiają, że oferta spółki jest godna rozważenia. Oczywiście, nie jest to firma pożyczkowa dla każdego. Sprawdza bowiem większość popularnych rejestrów dłużników w tym BIK. Wymaga również stałego dochodu. Nie jest jednak powiedziane, że pożyczki ratalne online są tylko dla ludzi w tarapatach finansowych. Każdemu może zdarzyć się nagła potrzeba zastrzyku gotówki czy nieprzewidziany wydatek. Jeżeli zatem nie miałeś nigdy kłopotów ze spłatą zadłużenia, a na Twoje konto regularnie przelewane jest pensja, oferta pożyczki w Incredit może być dla Ciebie interesująca” – twierdzi Kamil Kondel, redaktor Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o firmie? Czy warto? Zostaw komentarz!

Incredit – kontakt

Nazwa Firmy:INCREDIT Sp. z. o. o.
Kontakt:Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Strona WWW:https://www.incredit.pl/
Telefon: 22 101 04 00
E-mail:info@incredit.pl
Godziny Pracy:Poniedziałek - Piątek 8.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 17.00
Niedziela nieczynne
Pośrednik?Nie
NIP:525-26-48-795
REGON:363793657
KRS:0000604092
Rachunki bankowe w: PKO Bank Polski S.A, Bank Zachodni WBK S.A, Pekao Bank S.A., Bank Millennium S.A, mBank S.A, ING Bank Slaski S.A, Alior Bank S.A
Wysokość pożyczki:800 zł - 10000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Pierwsza rata jest bez oprocentowania.
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2000 zł, z okresem spłaty w ciągu 6 miesięcy.
RRSO:

260,2%
Suma opłat858,68 zł
Całkowity koszt do spłaty:2858,68 zł

Czym jest Incredit?

Incredit to szybka pożyczka ratalna przez internet. Pożyczkodawcą jest INCREDIT Sp. z. o. o. (KRS: 0000604092; NIP: 5252648795; REGON: 363793657). To bezpieczna i profesjonalna firma pożyczkowa mająca dobre opinie w internecie. Spółka mieści się przy Alei Jana Pawła II 27 w Warszawie, a prezesem jej zarządu jest Bartłomiej Pataląg.

Czy Incredit sprawdza BIK?

Zgodnie z dostępną na stronie polityką prywatności, pożyczkodawca może sprawdzić Twoją wiarygodność kredytową w bazach dłużników BIK, KRD, BIG oraz ERIF.

Osoby zadłużone lub mające opóźnienia ze spłatą wcześniejszych pożyczek (widniejące w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF) otrzymają odmowę. Tak samo osoby, które nie mają stałego źródła dochodu.

Incredit – dokumenty, wiek

Jedynym dokumentem, którego będziesz potrzebował przy składaniu wniosku, jest dowód osobisty. Incredit udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 70 lat. Jednym z wymagań przy składaniu wniosku jest posiadanie stałego dochodu.

Czy Incredit dzwoni do pracodawcy? Akceptując umowę pożyczki wyrażasz też zgodę na telefoniczną weryfikację swojego źródła dochodu. Pożyczkodawca ma zatem prawo wykonać telefon do Twojego pracodawcy, nie oznacza to jednak, że dokonuje tego przy każdym wniosku.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Swoją tożsamość zweryfikujesz poprzez jednorazowy przelew. Czas oczekiwania na potwierdzenie tożsamości zależy od szybkości transakcji międzybankowych. Niewątpliwym atutem pożyczkodawcy jest w tym przypadku fakt posiadania kont w wielu bankach. Jeżeli zatem posiadasz rachunek w placówce, z której usług korzysta również Incredit, przelew powinien zostać zrealizowany w kilka minut.

Jednocześnie, spłaty pożyczki dokonasz na konto w Millenium Bank, numer rachunku: 97116022020000000322259248.

Jak poruszać się po stronie?

Na www.incredit.pl dd razu zauważysz znajdujący się po prawej stronie kalkulator, dzięki któremu będziesz mógł w stanie obliczyć koszt pożyczki w zależności od jej wysokości i terminu spłaty.

Poruszanie się po stronie, jak i wypełnienie wniosku nie powinno sprawić ci problemu. Zauważ, że wszelkie opłaty i koszty dodatkowe, w tym RRSO odnajdziesz pod kalkulatorem pożyczkowym w formularzu informacyjnym.

Nad kalkulatorem znajduje się panel, który przeniesie Cię do innych części strony. Znajdziesz wśród nich informacje na temat pożyczki na raty.

Przemieszczając się w dół strony natkniesz się na proste instrukcje dotyczące składania wniosku. Niżej znajdziesz dane statystyczne firmy i odnośniki do przykładowej umowy pożyczki. Na samym dole znajdują się informacje prawne, w tym reprezentatywny przykład pożyczki.

Czy jest jakaś promocja?

Incredit prowadzi obecnie promocję “Pierwsza rata, niższa spłata”, która pozwala nowym klientom na spłacenie pierwszej raty bez doliczonego oprocentowania. W praktyce oznacza to, że firma będzie doliczać swoją prowizję dopiero od drugiej raty, zatem pierwszy miesiąc po wzięciu pożyczki będzie kosztował Cię mniej.

Ile zapłacę?

Nie bylibyśmy rzetelnym serwisem finansowym, gdybyśmy nie przedstawili ci orientacyjnch opłat.

Przykładowa tabela pożyczki

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Rata

Suma pożyczki

2000 zł

6 miesięcy

260,2%

858,68 zł

476,45 zł

2858,68 zł

4000 zł

12 miesięcy

156,1%

2419,86 zł

534,99 zł

6419,86 zł

Tabela ukazuje dwie przykładowe pożyczki ratalnej przez internet w Incredit, na 2000 złotych płatne w 6 ratach miesięcznych oraz na 4000 złotych płatne w 12 ratach miesięcznych.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pierwszej z pożyczek wynosi 260,2%. Incredit doliczy do niej 858,68 zł opłat dodatkowych, w związku z czym rata miesięczna opiewać będzie na 476,45 zł. Przez pół roku płacenia wpłacisz na konto firmy w sumie 2858,68 złotych.

W przypadku pożyczki numer dwa RRSO to 156,1%. Dodatkowe opłaty naliczone przez spółkę wyniosą 2419,86 zł, w związku z czym wysokość raty miesięcznej ustalona zostanie na 534,99 zł. Rok spłacania pożyczki będzie kosztować Cię w sumie 6419,86 złotych.

Wady i zalety pożyczki w Incredit:

Zalety:

 • Wniosek o pożyczkę złożysz w całości przez internet.
 • Możliwość rozłożenia pożyczki na nawet 12 rat.
 • Pierwsza pożyczka na kwotę maksymalną 7000 złotych.
 • Możesz pożyczyć maksymalną kwotę (10000 złotych) już za drugim razem.

Wady:

 • Incredit sprawdza danych klientów w bazach BIK, KRD, BIG oraz ERIF.
 • Firma wymaga posiadania stałych dochodów i może je zweryfikować telefonicznie.
 • Minimalny wiek to 21 lat, a maksymalny 70 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Incredit?

Po wejściu na stronę firmy (www.incredit.pl) wybierz kalkulatorem interesującą Cię kwotę oraz termin spłaty pożyczki ratalnej.

Formularz

Wygląd formularza rejestracyjnego.

Nastepnie zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał podać dane osobowe oraz wyrazić zgodę na warunki umowy. Po ukończeniu rejestracji konieczne będzie zweryfikowanie Twojej tożsamości. Dokonasz tego za pomocą jednorazowego przelewu na kwotę złotówki.

Wszystkie wymagane dane znajdziesz w swoim panelu klienta. Gdy przelew zostanie zaksięgowany, a Incredit potwierdzi Twoje dane, możesz już złożyć wniosek. Zapamiętaj, że nie zawsze twój wybór pożyczki, Incredit potwierdzi po weryfikacji. Może się okazać, że pożyczkodawca zaproponuje ci niższą sumę, ze względu na twoje dochody lub sytuację finansową.

Pieniądze zostaną przelane natychmiast po wydaniu decyzji. Firma posiada rachunki w wielu placówkach bankowych, korzysta również z systemu szybkich przelewów, zatem pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w krótkim czasie.

Przedłużenie pożyczki w Incredit

Incredit zaznacza, że w przypadku braku możliwości terminowej spłaty pożyczki, należy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta. Można zatem domniemywać, że każdy przypadek rozpatrywany jest wtakich sytuacjach indywidualnie.

Windykacja w Incredit

Jeżeli nie poinformujesz firmy pozabankowej o tym, że masz problem ze spłatą należności, może ona uznać że nie masz zamiaru spłacić pożyczki, w związku z czym podejmie kroki mające na celu odzyskanie należnych jej pieniędzy.

Incredit ma prawo nałożyć na Ciebie dodatkowe odsetki, jak również wysyłać różnymi drogami komunikacji monity. Musisz liczyć się również z tym, że dział windykacji spółki lub prywatna firma windykacyjna może wykonywać do Ciebie telefony ponaglające do spłaty zobowiązania. Jeżeli nie przyniesie to zamierzonego rezultatu, Incredit ma prawo wprowadzić Twoje dane do baz dłużników oraz w ostateczności wystąpić do sądu celem uzyskania prawa do egzekucji komorniczej.

Chwilówki/Opinie/Incredit


3 komentarze

3 Opinie

 1. Arek

  ja korzystałem z ich pożyczki, byłem bardzo zadowolony! Pieniądze otrzymałem po 15 minutach-tak jak obiecują! trochę spóźniałem się ze spłatą pożyczki, dzwonili do mnie w tej sprawie ale nie naliczyli mi kosztów za wykonywane telefony do mnie! dla mnie ta firma jest ok!

 2. Adam

  Są tańsze i lepsze firmy. Miałem kiedys chwilowe problemy ze spłatą w netcredit, naliczyli mi duże kary, nie polecam, konkrencja np vivus jest o poziom wyżej

 3. Anna

  Nie polecam. Pomimo nawiązania prób kontaktu, firma nie odpowiada na wnioski o zwrot nadpłaconej kwoty pożyczki. Minął termin zapłaty, a tu brak zwracanej kwoty a tym bardziej odsetek za zwłokę. Nawet groźby skierowania sprawy do sądu nie skutkują.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry