Pożyczka w Incredit – opinie klientów, wymagania, kontakt. Bez BIK?

Incredit

Nurtuje cię pytanie czy otrzymasz szybką pożyczkę przez internet w Incredit? Chcesz poznać opinie? Nie wiesz, czy sprawdzają BIK i jak długo weryfikują dane? Zajrzyj do naszego poradnika.

Nazwa Firmy:INCREDIT Sp. z. o. o.
Kontakt:Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Strona WWW:https://www.incredit.pl/
Telefon:22 101 04 00
E-mail:info@incredit.pl
Godziny Pracy:Poniedziałek - Piątek 8.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 17.00
Niedziela nieczynne
Pośrednik?Nie
NIP:525-26-48-795
REGON:363793657
KRS:0000604092
Rachunki bankowe w: PKO Bank Polski S.A, Bank Zachodni WBK S.A, Pekao Bank S.A., Bank Millennium S.A, mBank S.A, ING Bank Slaski S.A, Alior Bank S.A
Wysokość pożyczki:800 zł - 10000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Pierwsza rata jest bez oprocentowania.
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2000 zł, z okresem spłaty w ciągu 6 miesięcy.
RRSO:

260,2%
Suma opłat858,68 zł
Całkowity koszt do spłaty:2858,68 zł

Incredit to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych na kwotę do 10000 złotych, płatnych w maksymalnie 12 ratach miesięcznych. Właścicielem marki oraz pożyczkodawcą jest INCREDIT Sp. z. o. o. (KRS: 0000604092; NIP: 5252648795; REGON: 363793657). To bezpieczna i profesjonalna firma mająca dobre opinie w internecie. Spółka mieści się przy Alei Jana Pawła II 27 w Warszawie, a prezesem jej zarządu jest Bartłomiej Pataląg.

Jak poruszać się po stronie?

Na stronę internetową firmy wejdziesz wpisując adres www.incredit.pl w swojej przeglądarce. Od razu zauważysz znajdujący się po prawej stronie kalkulator, dzięki któremu będziesz w stanie obliczyć koszt pożyczki w zależności od jej wysokości i terminu spłaty.

Poruszanie się po stronie, jak i wypełnienie wniosku nie powinno sprawić ci problemu. Zauważ, że wszelkie opłaty i koszty dodatkowe, w tym RRSO odnajdziesz pod kalkulatorem pożyczkowym w formularzu informacyjnym.Nad kalkulatorem znajduje się panel, który przeniesie Cię do innych części strony. Znajdziesz wśród nich informacje na temat pożyczki, zarówno jeśli chodzi o jej zaciągnięcie, jak i spłatę. Ponadto znajdują się tam odnośniki do segmentu zawierającego odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz dane kontaktowe spółki.

Przemieszczając się w dół strony natkniesz się na proste instrukcje dotyczące składania wniosku. Niżej znajdziesz dane statystyczne firmy, odnośniki do wzorów umów oraz portali gromadzących opinie klientów. Na samym dole znajdują się informacje prawne, w tym reprezentatywny przykład pożyczki.

Czy sprawdzają BIK?

 

Czy Incredit sprawdza BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Zgodnie z dostępną na stronie polityką prywatności, firma może sprawdzić dane potencjalnych klientów w bazach BIK, KRD, BIG oraz ERIF. Ma to na celu uniknięcie strat finansowych spowodowanych udzieleniem pożyczki osobom niewypłacalnym.

Osoby zadłużone lub mające opóźnienia ze spłatą wcześniejszych pożyczek (widniejące w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF) otrzymają odmowę. Tak samo osoby, które nie mają stałego źródła dochodu.

Jakie dokumenty wymaga Incredit? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Jedynym dokumentem, którego będziesz potrzebował przy składaniu wniosku, jest dowód osobisty. Incredit udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 70 lat. Jednym z wymagań przy składaniu wniosku jest posiadanie stałego dochodu, akceptując umowę pożyczki wyrażasz też zgodę na telefoniczną weryfikację swojego źródła dochodu. Spółka ma zatem prawo wykonać telefon do Twojego pracodawcy, nie oznacza to jednak, że dokonuje tego przy każdym wniosku.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Swoją tożsamość zweryfikujesz poprzez jednorazowy przelew na kwotę złotówki. Czas oczekiwania na potwierdzenie tożsamości zależy zatem od szybkości transakcji międzybankowych. Może to trwać od kilku minut do nawet jednego dnia roboczego. Niewątpliwym atutem firmy jest w tym przypadku fakt posiadania kont w wielu bankach. Jeżeli zatem posiadasz rachunek w placówce, z której usług korzysta również Incredit, przelew powinien zostać zrealizowany bardzo szybko.

Incredit nie podaje jak szybko dokonuje wypłaca pożyczkę, zaznacza jednak że stara się rozpatrywać wnioski i przelewać pieniądze w szybkim tempie, zdając sobie sprawę z tego jak ważne w warunkach konkurencji są dobre opinie klientów.

Czy jest jakaś promocja?

Incredit prowadzi obecnie promocję “Pierwsza rata, niższa spłata”, która pozwala nowym klientom na spłacenie pierwszej raty bez doliczonego oprocentowania. W praktyce oznacza to, że firma będzie doliczać swoją prowizję dopiero od drugiej raty, zatem pierwszy miesiąc po wzięciu pożyczki będzie kosztował Cię mniej.

Ile zapłacę?

Nie bylibyśmy rzetelnym serwisem finansowym, gdybyśmy nie przedstawili ci orientacyjnch opłat.

Przykładowa tabela pożyczki

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Rata

Suma pożyczki

2000 zł

6 miesięcy

260,2%

858,68 zł

476,45 zł

2858,68 zł

4000 zł

12 miesięcy

156,1%

2419,86 zł

534,99 zł

6419,86 zł

Tabela ukazuje dwie przykładowe pożyczki udzielone przez Incredit, na 2000 złotych płatne w 6 ratach miesięcznych oraz na 4000 złotych płatne w 12 ratach miesięcznych.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pierwszej z pożyczek wynosi 260,2%. Incredit doliczy do niej 858,68 zł opłat dodatkowych, w związku z czym rata miesięczna opiewać będzie na 476,45 zł. Przez pół roku płacenia wpłacisz na konto firmy w sumie 2858,68 złotych.

W przypadku pożyczki numer dwa RRSO to 156,1%. Dodatkowe opłaty naliczone przez spółkę wyniosą 2419,86 zł, w związku z czym wysokość raty miesięcznej ustalona zostanie na 534,99 zł. Rok spłacania pożyczki będzie kosztować Cię w sumie 6419,86 złotych.

Wady i zalety pożyczki w Incredit:

Zalety:

 • Wniosek o pożyczkę złożysz w całości przez internet
 • Możliwość rozłożenia pożyczki na nawet 12 rat
 • Pierwsza pożyczka na kwotę maksymalną 7000 złotych
 • Możesz pożyczyć maksymalną kwotę (10000 złotych) już za drugim razem

Wady:

 • Incredit sprawdza danych klientów w bazach BIK, KRD, BIG oraz ERIF
 • Firma wymaga posiadania stałych dochodów i może je zweryfikować telefonicznie
 • Minimalny wiek to 21 lat, a maksymalny 70 lat

Jak wziąć pożyczkę w Incredit?

Po wejściu na stronę firmy (www.incredit.pl) wybierz na kalkulatorze interesującą Cię kwotę oraz termin spłaty pożyczki.

Formularz

Wygląd formularza rejestracyjnego.

Zapamiętaj, że nie zawsze twój wybór potwierdzi Incredit. Może się okazać, że firma przyzna ci niższą sumę, ze względu na twoje dochody lub sytuację finansową.

Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał podać dane osobowe oraz wyrazić zgodę na warunki umowy. Po ukończeniu rejestracji konieczne będzie zweryfikowanie Twojej tożsamości. Dokonasz tego za pomocą jednorazowego przelewu na kwotę złotówki.

Wszystkie wymagane dane znajdziesz w swoim panelu klienta. Gdy przelew zostanie zaksięgowany, a Incredit potwierdzi Twoje dane, możesz już złożyć wniosek. Firma sprawdzi Twoje dane w rejestrach dłużników celem sprawdzenia Twojej wiarygodności. Jeżeli nie miałeś dotychczas problemów ze spłatą zobowiązań, wniosek powinien zostać szybko zaakceptowany.

Pieniądze zostaną przelane natychmiast po wydaniu decyzji. Firma posiada rachunki w wielu placówkach bankowych, korzysta również z systemu szybkich przelewów, zatem pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w krótkim czasie.

Przedłużenie pożyczki w Incredit

Na swojej stronie internetowej Incredit zaznacza, że w przypadku braku możliwości terminowej spłaty pożyczki należy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta. Można zatem domniemywać, że każdy przypadek rozpatrywany jest w tej sytuacji indywidualnie.

Windykacja w Incredit

Jeżeli nie poinformujesz firmy o tym, że masz problem ze spłatą należności, może ona uznać że nie masz zamiaru spłacić pożyczki, w związku z czym podejmie kroki mające na celu odzyskanie należnych jej pieniędzy. Incredit ma prawo nałożyć na Ciebie dodatkowe odsetki, jak również wysyłać różnymi drogami komunikacji monity, których kosztami zostaniesz obarczony Ty. Musisz liczyć się również z tym, że dział windykacji spółki lub prywatna firma windykacyjna może wykonywać do Ciebie telefony ponaglające do spłaty zobowiązania. Jeżeli nie przyniesie to zamierzonego rezultatu, Incredit ma prawo wprowadzić Twoje dane do baz dłużników oraz w ostateczności wystąpić do sądu celem uzyskania prawa do egzekucji komorniczej.

Czy warto wziąć pożyczkę w Incredit?

Wydawać by się mogło, że firma ta nie jest najlepszym wyborem, ponieważ ma dużo większe od konkurencji wymagania wobec klientów. Jednak dobre opinie i wysoka maksymalna kwota pożyczki sprawiają, że oferta spółki jest godna rozważenia. Oczywiście, nie jest to pożyczkodawca dla każdego. Sprawdza bowiem większość popularnych rejestrów dłużników, wymaga również stałego dochodu, który musi być wiarygodny – akceptując umowę pożyczki wyrażasz bowiem zgodę na ewentualną weryfikację owego. Nie jest jednak powiedziane, że pożyczki pozabankowe są tylko dla ludzi w tarapatach finansowych. Każdemu może zdarzyć się nagła potrzeba zastrzyku gotówki czy nieprzewidziany wydatek. Jeżeli zatem nie miałeś nigdy kłopotów ze spłatą długów, na Twoje konto regularnie przelewane jest pensja, oferta Incredit może być dla Ciebie dobrym wyborem.

Upomnienia

Przedsiębiorstwo nalicza ustawowe odsetki i wysyła upomnienia.

Opinie o Incredit

Wypełnij wniosek w Incredit »
 

Skoro dotarłaś już tutaj, to pewnie interesują cię komentarze klientów. W trakcie zbierania przez nas danych, natrafiliśmy na pozytywne opinie, głównie na portalach finansowych. Ile z nich jest rzetelnych? Nie jesteśmy w stanie tego ustalić. Z kolei negatywnych opinii jest jak na lekarstwo.

W naszej ocenie, Incredit to dobra propozycja przy pierwszej szybkiej pożyczce. Niestety, kolejne są już znacznie droższe od tych u konkurencji.Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Incredit – opinie klientów, wymagania, kontakt. Bez BIK?


3 komentarze

3 Opinie

 1. Arek

  ja korzystałem z ich pożyczki, byłem bardzo zadowolony! Pieniądze otrzymałem po 15 minutach-tak jak obiecują! trochę spóźniałem się ze spłatą pożyczki, dzwonili do mnie w tej sprawie ale nie naliczyli mi kosztów za wykonywane telefony do mnie! dla mnie ta firma jest ok!

 2. Adam

  Są tańsze i lepsze firmy. Miałem kiedys chwilowe problemy ze spłatą w netcredit, naliczyli mi duże kary, nie polecam, konkrencja np vivus jest o poziom wyżej

 3. Anna

  Nie polecam. Pomimo nawiązania prób kontaktu, firma nie odpowiada na wnioski o zwrot nadpłaconej kwoty pożyczki. Minął termin zapłaty, a tu brak zwracanej kwoty a tym bardziej odsetek za zwłokę. Nawet groźby skierowania sprawy do sądu nie skutkują.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry