Icredit

Podpisanie w domu umowy z Icredit

Tutaj odnajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące firmy Icredit. Dowiesz się, w jaki sposób działa i jakich pożyczek udziela.

Nazwa firmy:Icredit Sp. z o.o.
NIP:5213664459
REGON:147054022
KRS:0000495693
Pośrednik?Nie
Twoje dane trafią do:Icredit Sp. z o.o.
Wysokość pożyczki:do 5000 złotych
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 1080 zł, z okresem umowy wynoszącym 32 tygodnie:.
RRSO:

1082%
Opłata administracyjna:99 złotych
Inne opłaty:458,05 złotych
Całkowity koszt do spłaty:1557,05 złotych

Icredit, co to za firma?

Korzystanie ze sprawdzonych pomysłów na biznes to często droga do sukcesu. Czy kroczy nią Icredit, spółka finansowa z Łodzi? Zapytasz. O ci chodzi z tym biznesem? Otóż okazuje się, że przedsiębiorstwo działa podobnie jak Provident czy Bocian. Przedstawiciel tej firmy przyjeżdża do domu klienta i podpisuje z nim umowę pożyczki. Jeśli wszystko będzie w porządku, pieniądze otrzymuje od ręki. Identycznie sam sposób działa Icredit. To, na co zwróciliśmy, podczas analizy oferty, to nadużywanie słowa kredyt. Jak wiesz, kredyty mogą użyczać banki. Przedstawiona tutaj spółka, jest zwykłą firmą pożyczkową.

Wprowadzanie klienta w błąd w Icredit

źródło: icredit.pl z dnia 3-5-2016 r.

Dodatkowo, spółka nie postarała się w swojej wizytówce internetowej przedstawić warunków, opłat i kosztów pożyczek, poza samą stroną główną. Nie znajdziemy również, w jakich województwach, czy miastach firma działa. Mamy z kolei mało istotne fakty o tym, dlaczego pracownik odbiera co tydzień raty. W 2016 r. nie robi się już tego typu stron.

Kolejna rzecz, ale już świadcząca o poziomie firmy informatycznej, która zrobiła “to coś” dla Icredit. Naszą uwagę przykuły przykłady opłat, tylko na samej stronie głównej. Gdy wejdziemy już np. w zakładkę “produkty” informacja znika. No cóż, amatorszczyzna.

Icredit – wymagania i opłaty

Przejdźmy do wymagań, jakie musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Przede wszystkim powinieneś mieć stałe źródło dochodu. Co ważne, twoje miejsce zamieszkania, musi pokrywać te z dowodu.

Z kolei co do opłat, masz do wyboru dwie wersje: standardową i dla emerytów. Nie będziemy bawić się w szczegóły, stąd przedstawimy tylko pierwszą opcję. W takim wypadku, za pożyczkę w wysokości 1080 złotych, z okresem spłaty wynoszącym 32 tygodnie, zapłacisz w sumie 1557,05 złotych. W opłacie znajduje się tzw. wstępna opłata administracyjna na kwotę 99 złotych, należność za dostarczenie wniosku do miejsca twojego zamieszkania i jego odbiór przez pracownika Icredit w wysokości 39 zł. Ponadto opłata za odbiór przez przedstawiciela rat pożyczki w miejscu zamieszkania na kwotę 255 zł i należność za dostarczenie kwoty pożyczki do miejsca zamieszkania – 69 złotych.

Zauważ, ile zapłacisz za samo już “dostarczanie”. Czy to się opłaca? Według firmy, tego typu praktyka to dla ciebie sama wygoda, bo jak czytamy, jest to udogodnienie dla klientów. No cóż, każdy ma swój poziom komfortu. Dla nas płacenie za przyjazdy obcego człowieka z naszego portfela to tylko strata pieniędzy!

Jaką mamy opinię o Icredit?

Na koniec, mała podpowiedź, których interesują opinie o Icredit. Zwyczajnie ich po prostu nie ma. Jesteśmy jednym z pierwszych portali, który przyjrzał się firmie. Może jednak to ty, już skorzystałeś z oferty spółki? Polecisz ją, czy nie? Napisz swoją opinię w komentarzu!

W naszej ocenie, braki wyżej wymienione na stronie internetowej Icredit, uniemożliwiają nam jej ocenę. Niemniej zawsze możesz, jeśli interesują cię pożyczki w domu klienta, zajrzeć do naszej recenzji Bocian Pożyczki, lub Tempo Finanse.

Chwilówki/Opinie/Icredit
Przeczytaj także:
 • Provident
 • 6 komentarzy

  6 Opinie

  1. Tommy

   ja polecam tą firmę. Braki na stronie nadrabiają dobrą obsługą i szybkim przyznaniem kredytu. Dla mnie to wygodne, że doradca przychodzi do domu odbierać raty. Liczy się całkowita kwota do spłaty, a ta w moim wypadku była konkurencyjna wobec np. bociana.

  2. patrycja

   polecam bardzo mila obsluga szybko przyznają mozna sie dogadać .. 🙂 polecam panią eweline malec z placowki w dabrowie

  3. Marzena

   nie polecam,obsługa tragedia . Kierownicy co jeden to bardziej inteligentny, byle sprzedać. NIE POLECAM

  4. on_blue

   Nie polecam !
   oprocentowanie … bierzesz 1600 oddajesz 3800 to ponad 100% spóźnij sie z ratą.. to masz niezaciekawie.. dzwownią do rodziny ze nie spłacasz (nawet jak masz dyskrecje) nachodza w firmie … ciągle telefony do cb… a nawet oklejają mieszkanie “dluznik”
   a co do tego oklejania to jest nie legalne. więc spokojnie można sprawe do sądu zgłośic.
   i mamy wygranąna 100%% i mozemy sie ubiegaćo odszkodowanie
   a jesli nie masz pieniędzy kierownicy potrafią powiedzieć bym poszła się :” sprzedawać za pieniądze” bo mają mieć wpłate w terminie.

  5. Piotr

   Ta firma właśnie wchodzi do Skarżyska i Starachowic zainteresowałą mnie ich oferta ale wiadomo jak jest w jakimś tygodniu może się zdarzyć obsuwa jeśli ktoś ma mi przy tym robić siare to już wolę zostać przy ofercie Omegi Finanse szkoda że nie ma tej firmy w zestawieniu bo chętnie zobaczyłbym jej ocenę tak z ciekawości.

  6. Paulina

   Polecam, miałem tam kredyt i jestem zadowolony.

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry