Hipoteczka

Hipoteczka

Znalazłeś ofertę pożyczki Hipoteczka? Nie wiesz, do kogo należy? Chcesz sprawdzić, co sprawdzają? Czy otrzymasz pozytywną decyzję? Zajrzyj do naszej krótkiej recenzji.

Strona internetowa Hipoteczka.pl należy do firmy Hipożyczka (KRS: 0000543194, NIP: 6762485080, REGON: 360817825) z siedzibą w Krakowie. Na jej czele stoją doświadczeni biznesmeni Marcin Mytar i przytaczany już przez nas w recenzji Monument Fund — Radosław Tosnowiec.

Co proponują?

Spółka udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości. Pod tym względem Hipoteczka nie różni się niczym od dużo obszerniej przez nas opisanej Hipożyczki. Zasady przyznania kredytu konsumenckiego, jak i warunki spłaty są identyczne. Wysokość pożyczki wynosi od 5000 zł do 200 tys. złotych. Okres spłaty wynosi do 18 miesięcy, choć może być przełożony do nawet 5 lat. Co ważne, możesz widnieć w BIK, czy mieć na karku komornika. Tutaj masz szansę na pożyczkę. W jaki sposób potem spłacisz długi, gdy już je masz? Na to pytanie sam sobie odpowiedz.

Warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji jest posiadanie przez ciebie nieruchomości. Niekoniecznie musisz to być mieszkanie. Wystarczy, że wartość nieruchomości pokryje wartość twojej pożyczki. Czy takie rozwiązanie ci odpowiada?

Ile zapłacę?

Pomimo ubogiej ilości informacji na Hipoteczka, przykładowe są przedstawione. Dzięki nim możemy wstępnie zapoznać się opłatami, które poniesiesz. Pamiętaj, że koszty są zależne głównie od tego, jakiej wartości jest twoja nieruchomość. Abstrahując — twoim garażem nie zabezpieczysz pożyczki w wysokości 200 złotych. Przykładowo, dla pożyczki w wysokości 50 tys. złotych, z okresem kredytowania na 12 miesięcy, RRSO wynosi 29,1%, odsetki w skali roku 4 900,prowizja 19,3%. Całkowita kwota do spłaty wyniesie cię 64550 złotych. Weź pod uwagę, że po roku zapłacisz firmie 14550 złotych. Czy jesteś w stanie w ciągu roku zgromadzić taką sumę pieniędzy?

Jaką mamy opinię o Hipoteczka?

Tak, jak w przypadku innej marki tej firmy, proponujemy najpierw rozważyć wszystkie za i przeciw. Pamiętaj, że zabezpieczasz spłatę pożyczki swoją własnością, co jest dość ryzykowne. Jednak, jeśli zależy ci na szybkiej gotówce, za którą i tak potem nieźle zapłacisz, a nie masz problemów finansowych, to Hipoteczka może być dla ciebie dobrym rozwiązaniem.

Nam brakuje przede wszystkim konkretów na stronie hipoteczka.pl. Parę haseł czysto marketingowych nie przekonuje nas.

Chwilówki/Opinie/Hipoteczka
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry