Hipożyczka w naszej opinii. Wymagania, czas oczekiwania

Opis firmy Hipożyczka

Przed tobą krótka recenzja propozycji firmy Hipożyczka. Sprawdzisz, co proponuje i co możesz stracić, gdy nie wywiążesz się z umowy.

Crediteo.pl to portal finansowy z misją edukacyjną. Stąd recenzja pożyczek z zastawem nieruchomości musi być obiektywna. Hipożyczka to spółka, która właśnie działa w tym segmencie, chętnie użyczy ci gotówki, ale w zamian za to zabezpiecza spłatę twoim np. mieszkaniem. Dobrze się zastanów, czy jesteś już tak zdesperowany, aby postawić dorobek własnego życia, lub twoich rodziców dla szybkiej gotówki? Może najpierw warto zacząć oszczędzać? Nie? Lubisz tracisz kasę? To czytaj dalej.

Hipożyczka z Krakowa (NIP: 6762485080, REGON: 360817825), jak wynika ze wpisu do KRS 0000543194, działa na polskim rynku od ponad roku. Na jej czele stoi Mytar Marcin i Tosnowiec Radosław. Oprócz działalności stricte pożyczkowej, przedsiębiorstwo prowadzi bloga o “bezpiecznych firmach” i fundację.

Ile dostaniesz i w jaki sposób

Spółka udziela pożyczek hipotecznych od 20 do 200 tysięcy złotych. Jak przeczytasz na stronie www, ofertę swoją kieruje do osób, które mają problem ze spłatą chwilówek, kredytów, rat i rozmaitych długów. “Oto najlepszy środek uspokajający” – tym hasłem zachęci cię do skorzystania z jej usług. Zainteresowany? Tylko nie czytaj historii pana Roberta, który dziwnym trafem przypomina nam faceta, z ogólnodostępnych zdjęć w internecie. Lepiej dowiedz się, co wymaga firma.

Oczekiwania są niewielkie. Właściwie, tylko powinieneś być właścicielem nieruchomości. Potem informujesz o numerze np. księgi wieczystej i podpisujesz umowę! Szybko, co nie? Co ciekawe, nie musisz nawet pracować! Tak jest napisane na stronie Hipożyczka! Wow, a z czego w takim razie spłacisz? Nie wiemy, może ty masz jakiś pomysł?

Opinie o Hipożyczka

Niemniej, pomimo naszej ostrej recenzji, trzeba przyznać, że firma wzbudza zaufanie. Nie jest to krzak, tylko profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwo. Świadome również potęgi internetu i właśnie za jego pośrednictwem próbuje dotrzeć do nowych klientów.

Polecamy: Nasza recenzja Pożyczka Plus

Nam nie pozostaje nic innego, jak nie polecić usług Hipożyczka osobom, które mają długi nie do spłacenia. Nie tędy droga, a najlepiej będzie, jak zaczniecie oszczędzać, lub sprzedacie np. działkę, czy inną nieruchomość, gdzie nie musisz mieszkać przez cały rok na rynku wtórnym. Są portale typu OLX.pl, gdzie szybko znajdziesz kupca. Za uzyskane pieniądze, spłacisz długi i nie będziesz musiał pożyczać pieniędzy.

Chwilówki/Opinie/Hipożyczka w naszej opinii. Wymagania, czas oczekiwania
Przeczytaj także:
  • Smart Pożyczka
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry