Firmy Pozabankowe

Hapi Pożyczki

"Hapi Pożyczki"

Znalazłaś w internecie ofertę Hapi Pożyczki? Interesują cię opinię na ten temat? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację i czy zweryfikują cię w BIK? Zajrzyj do naszego poradnika, a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki »
 

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz opinię klientów o Hapi Pożyczki.
 • Będziesz również wiedzieć, co my sądzimy o tym pożyczkodawcy.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Poznasz przykładowe opłaty.

Jaką opinię o Hapi Pożyczki mają klienci? A jaką my?

Świetna firma !! Potwierdzenie e-mail , wpisanie kodu SMS = potwierdzenie telefonu , potwierdzenie konta mBank -> mBank i po około 20-30 minutach bez żadnego dzwonienia potwierdzania 4000 zł na koncie.

Rimbo – kredytforum

Ja czekałam 2 tygodnie na weryfikacje konta w banku i nic! Nikt nie dzwonil nic. Rozeszlo się po kościach, to komu dają ???

Ela – kredytofrum

A ty co sądzisz o firmie? Zostaw komentarz!

Wymagania pożyczkodawcy:

Wiek: 18 lat – 65 lat

Bazy: BIG, KRD, ERIF, BIK

Szybkość decyzji: do 15 minut

Wady i zalety Hapi Pożyczki:

Zalety:
 • Firma udziela pożyczek przez internet, nie musisz wychodzić z domu;
 • maksymalna kwota to nawet 15000 złotych;
 • bardzo tanie przedłużenie terminu spłaty;
 • wolno ci przełożyć spłatę o 2 miesiące;
 • niskie opłaty w porównaniu do konkurencji;
 • pozytywne opinie klientów.
Wady:
 • Klientów konfrontuje się z bazami BIG, KRD i BIK;
 • brak możliwości wybrania konkretnej kwoty.

Adres firmy:

 1. Strona WWW: https://www.hapipozyczki.pl/

 2. Pełna nazwa: IPF Polska Sp. z o.o.

 3. Aleje Jerozolimskie 123, 02-305 Warszawa
 4. Telefon: 221 221 227

 5. Godziny Pracy: 07:00-19:00

 6. NIP: 7010191956

 7. REGON:  141948913

 8. KRS: 0000333174


 

“Wyróżnia nas ludzki stosunek do pieniędzy”. Trzeba przyznać, że motto wymyślone na potrzeby strony internetowej hapipozyczki.pl jest wyjątkowo oryginalne. Do tej pory poznaliśmy takie, które przekonywały nas, że wzięcie pożyczki da nam mnóstwo radości i szczęścia. No cóż — są różni eksperci od marketingu i reklamy.

W przypadku Hapi Pożyczki poziom “pieszczot” skierowanych w stosunku do niezdecydowanych klientów nie odbiega od standardów. Dowiadujemy się na przykład, że stronę internetową stworzyli sami optymiści. Zależy im na tym, aby nam było przyjemnie. Słodko, prawda?

Kto odpowiada za Hapi Pożyczki?

Właścicielem marki jest Grupa IPF Polska (KRS: 0000333174, NIP: 7010191956, REGON: 141948913). Ta sama, która od kilkunastu lat z powodzeniem promuje markę Provident. Pomysł na Hapi Pożyczki zrodził się w momencie, gdy w Polsce stały się popularne pożyczki ratalne przez internet. Dotąd grupa działała sposób tradycyjnie, udzielając zobowiązań w domu klienta. Rosnący popyt przyspieszył decyzję o uruchomieniu nowej usługi.

Skontaktować się doradcami możesz w od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem infolinii 800 012 601 lub na e-mail bok@hapipozyczki.pl.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa hapipozyczki.pl wygląda przyzwoicie. Dobrze dobrane kolory i czytelna czcionka z pewnością ułatwi ci poruszanie się po witrynie. Zauważ po lewej kalkulator za pomocą którego możesz wstępnie zapoznać się z kosztami i opłatami. Niestety poważnym mankamentem jest wybór kwoty pożyczki za pomocą kalkulatora. Za każdym razem, gdy wybieramy interesującą nas kwotę, musimy klikać myszką. Aby dojść do maksymalnej kwoty, czyli 7 tysięcy złotych — tych “klików” jest już sporo. To nie dosyć, że zajmuje trochę czasu, to jeszcze jest denerwujące. Stąd rodzi się pytanie: czemu nie skorzystano z kalkulatora pożyczkowego znajdującego się na stronie provident.pl?

Kalkulator na stronie Hapi

Kończąc kwestie wyglądu, która ostatecznie kształtuje naszą opinię o Hapi Pożyczki, nie trudno zwrócić uwagę na sam koniec strony, gdzie mikroskopijną czcionką przedstawiono przykładowe koszty pożyczki. Czy takie informacje są tak krępujące, że trzeba je w ten sposób prezentować?

Ile możesz otrzymać?

W Hapi Pożyczki wnioskodawca możesz wziąć od 1500 złotych do 7500 złotych, na okres od 3 do 24 miesięcy. Oznacza to, że nowa marka jest bezpośrednią konkurencją dla Zaplo.pl od Vivus, czy Monedo Now od Kredito24. Czy jest w stanie odebrać im klientów? Sprawdźmy.

Jakie dokumenty wymaga Hapi Pożyczki? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

W pierwszej kolejności poznajmy wymagania, jakie swoim przyszłym pożyczkobiorcom stawia Hapi Pożyczki. Przede wszystkim wiek, który jest najniższy, a wynosi 18 lat. Dla przypomnienia — Zaimo wymaga minimum ukończonych 20 lat, w Zaplo.pl dolna granica wynosi 21 lat. Jak łatwo policzyć, grono potencjalnych klientów firmy jest nieco większe.

Wiek to nie wszystko. Musisz posiadać stałe źródło dochodu. Nie musi to być wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę. Akceptowane są umowy śmieciowe, jak i emerytury i renty. Ważne, abyś posiadała stały, comiesięczny wpływ na konto bankowe.

Firma nie dzwoni do pracodawcy, aby potwierdzić twoje dane. Nie musisz się martwić, że ktoś nagle zacznie twojemu pracodawcy zadawać pytania na twój temat. Jeśli jednak miałeś nieprzyjemne przygody z tym pożyczkodawcą, to podziel się z nami opinią na ten temat w komentarzu.

Czy Hapi Pożyczki sprawdza bazy BIK?

Jak udało się nam ustalić, firma sprawdzi twoją wiarygodność w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli widniejesz w bazie, z powodu niespłaconych w terminie długów z ostatnich 5 lat, możesz otrzymać odmowę. Spółka pobiera raport BIK i na jego podstawie przyznaje punkty. Niemniej jeżeli będziesz wpisany w BIK, twoja sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie i masz szansę na pozytywną decyzję.

Czy spółka sprawdza InfoMonitor, KRD lub ERIF?

Tak, twój wniosek przejdzie dokładną weryfikację w wyżej wymienionych bazach. Zalegasz z płatnościami? Nie wypełniaj formularzu.

Co jeszcze wymagają?

Niezbędny będzie adres e-mail, gdzie otrzymasz informację o decyzji, jak i firma będzie wysyłała komunikaty.

Przykładowe opłaty i porównanie do konkurencji

Na podstawie danych, które są powszechnie dostępne porównaliśmy ofertę Zaplo.pl i Hapi Pożyczki. W przypadku pożyczki w wysokości 3 tysięcy złotych z okresem kredytowania na 12 miesięcy, w Zaplo zapłacimy łącznie 5298,60 zł, a w Hapi Pożyczki 4803,36 złotych. Pragniemy podkreślić, że do tej pory oferta Zaplo.pl w tym przedziale pożyczkowym była najkorzystniejsza. Z kolei w Zaimo, od jakiegoś czasu nie dowiemy się o kosztach. Nie wiadomo dlaczego właśnie w ten sposób postąpiono, być może nie było to w interesie firmy.

Niskie opłaty wpływają na liczne opinie klientów o Hapi Pożyczki, którzy w większości przypadków polecają usługi.

A jak przedstawiają się inne koszty?

W Hapi Pożyczki miesięczna rata wynosi 400,28 zł, RRSO 154,14%, a u konkurenta – 441, 55 zł, w tym RRSO 215,8%. Porównując inne sumy, różnica w niższych kosztach między nową marką, a konkurencją jest podobna.

Czy są jakieś promocje?

W każdej chwili możesz skorzystać z możliwości odłożenia spłaty o nawet 2 miesiące. Ponadto w trakcie spłacania zadłużenia, wolno ci raz skorzystać z wakacji kredytowych.

Wypełnij wniosek w Hapi Pożyczki »
 

Czy w razie czego mogę przełożyć spłatę?

Tak, już w samej umowie, będziesz mieć podaną możliwość przedłużenia. Z zaznaczeniem, że ich ilość jest zależna od długości trwania umowy. Im dłużej spłacasz, tym więcej razy możesz przedłużyć. Zresztą spójrz poniżej:

 1. Od 6 miesięcy do 11 miesięcy – 1 przełożenie.
 2.  Od 12 miesięcy do 17 miesięcy – 2 przedłużenia.
 3. Od 18 miesięcy do 23 miesięcy – 3 odroczenia.
 4. Od 24 miesięcy  – 4 przesunięcia.

Jak wygląda windykacja w Hapi Pożyczki?

W pierwszej kolejności pracownik będzie próbował się z tobą skontaktować. Zaproponuje korzystniejsze spłaty. Jeżeli wyrazisz chęć współpracy, to sprawa zostanie zamknięta. Jeśli jednak nie zareagujesz na propozycje i na upomnienia w formie monitów, dział windykacyjny rozpocznie działania egzekucyjne.

W ostateczności przedsiębiorstwo może przekazać sprawę zewnętrznej firmie windykacyjnej.

 


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !