Gwarant Pożyczki opinie. Czy sprawdza BIK?

gwarant pożyczki

Szukasz informacji o firmie Gwarant? Chcesz wziąć pożyczkę, ale nie wiesz, co dokładnie proponują? W tym miejscu zgromadziliśmy najważniejsze dane. Poznasz ofertę i czy sprawdzają BIK. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Nazwa Firmy:Polskie Towarzystwo Finansowe Gwarant Sp. z o.o.
Adres:Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia
Strona WWW:http://www.gwarantpozyczka.pl
Telefon: 14 610 50 62
NIP:8681817082
REGON:120118148
KRS:0000244277
Wysokość pożyczki:200 zł - 10000 zł

Pożyczka, którą się interesujesz, oferuje spółka Gwarant (KRS: 0000244277, NIP: 8681817082, REGON: 120118148) z siedzibą w Bochni. Na jej czele stoją Piotr Bajda i Dariusz Parda. Pożyczkodawca działa na polskim rynku już od 2005 roku. Udziela szybkich pożyczek i konsolidacyjnych na kwotę od 200 zł do 10000 złotych, na okres od miesiąca do trzech lat. W zależności od twoich wymagań doradca może zaproponować ci trzy warianty pożyczek:

 1. “MIKROPOŻYCZKI” – kwota pożyczki od 200,00 zł do 3.000,00 zł, a liczba rat od 1 do 6;
 2. “GWARANT EXPRESS” – kwota pożyczki od 1.000,00 zł do 10.000,00 zł, w tym liczba rat od 12 do 30;
 3. “KONSOLIDACJA” – kwota pożyczki od 3.000,00 zł do 10.000,00 zł i liczba rat od 24 do 36.

Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 14 610 50 62.

Dodatkowo Gwarant Pożyczki zajmuje się szeroko pojętą działalnością finansową. Oprócz pożyczek działa w ubezpieczeniach, funduszach inwestycyjnych i prowadzi kantor walutowy.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa gwarantpozyczka.pl wygląda jak z innej epoki. Nie wielka czcionka, paskudny wygląd nie wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Tekst jest tak mały, że osoby starsze i mające problem ze wzrokiem, nie przeczytają najważniejszych informacji. Skąpa szata graficzna idzie w parze z prostym formularzem, gdzie mikroskopijną czcionką zamieszczono dane o bazach, upoważnieniach i zgodach.

Strona nie jest odpowiednio zabezpieczona!

W formularzu jest pole, gdzie wpisujesz swój PESEL. Niestety, w dniu 5 stycznia 2018 r. strona internetowa http://www.gwarantpozyczka.pl/index.php/nowy-wniosek.html nie posiadała certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Tak wrażliwe dane powinny być przynajmniej w minimalnym stopniu zabezpieczone.

Brak zabezpieczeń na stronie http://www.gwarantpozyczka.pl

Brak zielonej kłódki informującej o bezpiecznym połączeniu, w dniu 5 stycznia 2018 roku.

Radzimy właścicielom Gwarant, aby więcej przyłożyli się do swojej internetowej wizytówki. Nie dosyć, że odbiega ona wyglądem od obecnych standardów, to jeszcze nie ma podstawowych zabezpieczeń. Skoro zaczęliście współpracę z jedną z sieci partnerskich, warto zainwestować w swoją stronę WWW.

Czy Gwarant Pożyczki sprawdza BIK, KRD, ERIF?

W formularzu dołączonym do strony http://www.gwarantpozyczka.pl, w kilku podpunktach jest napisane, że firma sprawdzi twoją wiarygodność kredytową w ERIF, KRD, BIG InfoMonitor i BIK. Oznacza to, że osoby mające niespłacone zadłużenie, w tym z komornikiem mają niewielką szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Jakie dokumenty wymaga Gwarant? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Przy składaniu wniosku przez internet, musisz mieć pod ręką swój numer PESEL. Podasz również adres e-mail. Firma nie podaje minimalnego wieku.

Firma dzwoni do pracodawcy. Jest o tym mowa w jednym z podpunktów:

Wyrażam(y) zgodę na telefoniczne potwierdzenie faktu zatrudnienia u wskazanego przeze mnie/nas pracodawcy przez Gwaranta* oraz podmioty współpracujące, o których mowa powyżej.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wysłaniu wniosku odezwie się do ciebie pracownik, który przeprowadzi z tobą dalszy proces rejestracji. Weryfikacja twojej rzetelności kredytowej w bazach dłużników trwa kilka minut.

Jak wziąć pożyczkę w Gwarant?

Wypełniasz formularz. W tym celu wpisujesz odpowiednie dane — PESEL, numer telefonu, adres e-mail. Wybierasz, w jaki sposób otrzymujesz wynagrodzenie i w jakiej wielkości. Zaznaczasz zgody i wysyłasz. Od tego momentu czekasz na kontakt telefoniczny ze strony pracownika firmy.

Jaką macie opinię o Gwarant Pożyczki?

Pożyczkodawca nie zadbał o swoją stronę internetową. Nie wdrożył zabezpieczeń SSL na swojej stronie. Informacje o pożyczkach są napisane mikroskopijną czcionką. Nie ma też szczegółowych danych o kosztach i opłatach w przykładowych pożyczkach. Na stronie głównej brakuje informacji o firmie typu KRS, NIP.

To wszystko czyni, że na chwilę obecną nie polecamy usług online Gwarant Pożyczki.

Przeczytaj recenzję Hapi Pożyczki.

Chwilówki/Opinie/Gwarant Pożyczki opinie. Czy sprawdza BIK?
Przeczytaj także:
 • Pożyczka OK
 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry