Gotówka Domówka

Gotówka Domówka

Gotówka Domówka to witryna internetowa firmy INCOMAXX, która w zamierzeniu ma promować ofertę firmy.

Wszelkie formalności, jak i podpisanie umowy zawieramy w tradycyjny sposób. Osoby które szukają chwilówek przez internet, nie znajdą ich w ofercie Gotówki Domówki. Adresy oddziałów firmy odnajdziemy w dziale kontakt. W związku z ich dużą ilością odsyłamy zainteresowanych na stronę. Tam również możemy wypełnić formularz i czekać na telefon od pracownika firmy. Warto nadmienić, że musimy mieszkać w okolicach oddziału, ponieważ tak jak w przypadku Providenta, przedstawiciele firmy przyjeżdżają do miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy i odbierają należną ratę.

Dowiedz się, co sądzimy o Szybka Gotówka.

Opłaty w Gotówce Domówce

Oferta Gotówki Domówki jest dość lakoniczna i trudno się dowiedzieć coś więcej na jej temat. Jedyne co można odnaleźć to kwota pożyczki od 200 zł do 2 tysięcy złotych. Ponadto wybierając odpowiednią sumę dowiemy się jaki jest koszt pożyczki, ale bez konkretnych szczegółów. Przykładowo gdy wnioskodawca weźmie 500 zł pożyczki, odda po minimum 30 dniach 700 złotych.

Zrzut ekranu ze strony internetowe firmy Gotówka Domówka

Gotówka Domówka nie podaje na stronie RRSO ani w jakich bazach dłużników nas sprawdzi. Jedynie w regulaminie firmy znaleźliśmy koszty związane z opóźnieniem spłaty długu. W takiej sytuacji powinniśmy się liczyć z dodatkowymi obciążeniami. Gotówka Domówka za każdy monit w formie SMS dolicza do należności 10 złotych. Dodatkowo bezskuteczny przyjazd przedstawiciela firmy po odbiór należności, to kolejne 60 złotych.

W internecie brak opinii na temat Gotówki Domówki. W kilku wątkach dotyczących firmy nie odnaleźliśmy komentarza godnego zamieszczenia w niniejszej recenzji.

Chwilówki/Opinie/Gotówka Domówka
Przeczytaj także:
 • NetGotówka
 • Wprowadzają w błąd: “Gotówka Natychmiast”
 • iGotówka – z błędami na stronie i z ciekawą ofertą
 • 2 komentarze

  2 Opinie

  1. grigri

   Firma nie sprawdza w bazach dłużników, jest to zapisane w formularzu informacyjnym dotyczącym kredytu konsumenckiego (pkt 4. “sprawdzenie w bazach danych: nie”). Ponadto byłem dzisiaj w siedzibie, wypelnili krótki formularz pokazalem wydruki wyplat i umowe o prace. Nie podpisywalem nic, wiec nie weryfikuja baz, bo inaczej musieliby miec moja zgode. No, a teraz czekam na kuriera z umowa i gotowka. Ma sie pojawic w ciagu kilku godzin

   • Anonim

    Jak można się skontaktować z tą firmą? Piszą,że dane są w kontaktach,ale nie ma takiej ikony jak kontakty?

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry