Górnośląskie Towarzystwo Finansowe opinie o pożyczce na dowód, PIT i bez BIK

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

W tym miejscu zebraliśmy interesujące informacje o Górnośląskim Towarzystwie Finansowym. Poznaj naszą opinię. Przeczytaj, co udało się nam ustalić. Zdecyduj, czy warto z nimi podpisać umowę. Przeczytanie zajmie ci około 2 minuty.

Nazwa Firmy:Górnośląskie Towarzystwo Finansowe
NIP:6462602015
REGON:278084300
KRS:0000569274
Wysokość pożyczki:1000 zł - 200 000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie

GTF – (KRS: 0000569274, NIP: 6462602015, REGON: 278084300) z siedzibą w Tychach, to firma pożyczkowa działająca lokalnie na terenie Górnego Śląska. Firma jest na polskim rynku od sierpnia 2015 roku. Na czele spółki stoi Paweł Kosmala.

Spółka udziela pożyczek jedynie w oddziałach stacjonarnych. Nie jest to zatem propozycja dla osób, które szukają wsparcia finansowego przez internet.

Co oferują?

Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę pożyczek. Począwszy od chwilówek na dowód, poprzez pożyczki gotówkowe, aż pożyczki dla przedsiębiorców i hipoteczne. Jak widzisz, wachlarz propozycji jest wszechstronny i być może jedna z ofert będzie dla ciebie najodpowiedniejsza.

Z kolei, jeżeli interesuje cię wysokość pożyczki, to w zależności od wariantu wynosi ona od 1000 zł do 200 000 złotych. Niestety, spółka nie podaje informacji czy w trakcie weryfikacji sprawdza bazy dłużników.

Sprawdź naszą opinię o MoneyMan.

Problem z kalkulatorem

Przygotowując informacje o spółce natrafiliśmy na mały problem. Okazuje się, że kalkulator pożyczkowy na stronie https://www.gtf.pl/ nie pokazuje żadnych opłat, tylko same cyfry. Można zatem się zapytać, po co w takim razie jest tam umieszczony? Dla ozdoby, aby ładniej wyglądał? Naprawdę nie wiemy, do czego on może być ci w takim razie potrzebny.

Co mogą mi zaoferować?

Przejdźmy do krótkiej prezentacji oferty. Postaraliśmy się w kilku zdaniach opisać, jakie warianty pożyczek mogą ci zaproponować pracownicy Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego.

Pożyczka na dowód to rozwiązanie dla osób potrzebujących na szybko gotówki. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym i czekać na decyzję. Ponadto firma proponuje pożyczki konsolidacyjne, samochodowe, hipoteczne i dla firm. Co może cię zainteresować, to również oferta pożyczek bez sprawdzania w BIK.

Opinie o Górnośląskim Towarzystwo Finansowe

W internecie nie odnaleźliśmy komentarzy o przedsiębiorstwie. Wynika to prawdopodobnie z jej regionalnego zasięgu działania. W naszej ocenie, Górnośląskie Towarzystwo Finansowe na swojej stronie internetowej przedstawia zbyt małą ilość informacji. Nie ma na niej żadnych przykładów pożyczek, są za to zdania pełne zachwytu. Radzimy popracować nad wizerunkiem w internecie.

Chwilówki/Opinie/Górnośląskie Towarzystwo Finansowe opinie o pożyczce na dowód, PIT i bez BIK
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry