Pożyczka w Finsano. Opinie klientów, wymagania

Finsano

Przed wami recenzja pożyczki, tym razem w Finsano. Przedstawiamy warunki i opłaty w firmie. Dowiecie się, jak wypada spółka na tle konkurencji.

Finsano należy do Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Jak wynika ze wpisu KRS świadczy usługi pożyczkowe od 2012 roku. To nie jest wcale aż tak krótki okres działalności w tej branży. Przypominamy, że obecnie najpopularniejsza firma pożyczkowa Vivus, również startowała trzy lata temu.

Strona internetowa spółki wygląda przeciętnie. W centralnym miejscu znajduje się całkiem przyjemny w obsłudze kalkulator. Z jego pomocą możemy szybko zapoznać się z kosztami pożyczki ratalnej, w tym przede wszystkim RRSO, wielkością rat i całkowitą kwotą do zapłaty.

Jak wynika z formularza informacyjnego, przedsiębiorstwo sprawdza wiarygodność kredytową wnioskodawcy w BIG InfoMonitorze i BIK. Nie informuje, czy trzeba spełnić dodatkowe wymagania, aby przejść pozytywnie weryfikację.

Przykład pożyczki

Za pośrednictwem usług finansowych Finsano, możemy wziąć od 1000 zł do 15 tysięcy złotych z terminem kredytowania wynoszącym do 12 do 3 do 48 miesięcy. Na potrzeby recenzji, postanowiliśmy poznać wysokość opłat w przypadku pożyczki ratalnej w wysokości 1500 zł na okres 6 miesięcy. Następnie porównaliśmy ją z ofertą u konkurencji.

W takim wypadku, RRSO pożyczki wynosi 576,29%, oprocentowanie 10%, prowizja 64%, a za jedną ratę zapłacimy 422,04 złote. Całkowity koszt długu do zapłaty wynosi 2532,25 złotych. A jak wypada pożyczka w Finsano na tle konkurencji?

W Hapi Pożyczki zapłacimy 2097,72 zł,w Asa Kredyt 2223,96 zł, w Incredit 2250 zł, a w Zaplo 2594,04 złote. Jak łatwo zauważyć, oferta spółki nie należy do najtańszych.

Opinie o Finsano

W chwili pisania recenzji nie odnaleźliśmy żadnych komentarzy klientów. Prawdopodobnie dlatego, że firma kompletnie nie dba o swój wizerunek w sieci i po prostu trudną ją odnaleźć, co czyni ją mało popularną. O braku marketingowej doświadczenia, niech świadczy znalezione przez nas ogłoszenie Finsano na…stronie Allegro, w dziale ogłoszenia pożyczkowe.

Jedno z ogłoszeń firmy Finsano na Allegro

W naszej opinii, przedsiębiorstwo posiada przeciętną ofertę. Brakuje nam przede wszystkim bardzo istotnych informacji o kosztach monitów, jak i windykacyjnych.

Express Ratka od Finsano

Od niedawna z usług firmy można skorzystać za pośrednictwem innej usługi finansowej – Express Ratka. To nowa marka Finsano, za pomocą której firma zamierza dotrzeć ze swoją oferta do większego grona potencjalnych klientów.

W przeciwieństwie do pierwowzoru, za jej pośrednictwem możemy pożyczyć całkowicie online do 1000 zł na okres od 3 do 6 miesięcy.  Całkowity koszty pożyczki ratalnej w w tej usłudze, w przypadku gdy będziemy ją spłacać w 6 równych ratach wynosi 1800 zł (RRSO 770,21%, jedna rata 300 zł).

Z oferty Express Ratka mogą skorzystać osoby mające ukończone przynajmniej 22 lata. Niezbędnym warunkiem, aby przejść pozytywnie weryfikacje jest nie zaleganie z płatnościami i osiąganie dochodu minimum 900 złotych netto miesięcznie.

Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Finsano. Opinie klientów, wymagania
Przeczytaj także:
  • Hapi Pożyczki
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry