Finivo

finivo

Co to jest Finivo? Jakie są opinie o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy spełniasz wymagania stawiane przez tę firmę pożyczkową? Czy Finivo sprawdza rejestry dłużników? W tym miejscu odpowiemy na te pytania.

 • Najpierw poznasz naszą ocenę o pożyczce w Finivo.
 • Poznasz podstawowe informacje o tej firmie pożyczkowej .
 • Dowiesz się, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę.
 • Sprawdzisz, czy musisz posiadać nieskazitelną historię kredytową.
 • Przekonasz się o wadach i zaletach pożyczki.
 • Dowiesz się, jak w kilku krokach uzyskać pożyczkę na finivo.pl.

Finivo – opinie

Finivo to pożyczkodawca o skrajnych opiniach. Niektórzy twierdzą, że kontakt z tą firmą pożyczkową jest utrudniony. Ciężko znaleźć rzetelne informacje na temat tej firmy pożyczkowej. Pamiętaj, że te zamieszczone na stronie wcale nie muszą być autentyczne. Może Ty miałeś kontakt z tym pożyczkodawcą? Jeśli tak, zostaw komentarz o korzystaniu z usług tej firmy.

Finivo – kontakt

Nazwa firmy:Finivo Sp. z o.o.
Strona www:http://finivo.pl/
Kontakt:ul. Grodzka 4, 31-001 Kraków
E-mail:pomoc@finivo.pl
Telefon:+48 12 379 40 82
Godziny pracy:Analitycy pracują cały tydzień od 8 do 21, także w weekendy i święta.

Co to jest Finivo?

Finivo to pożyczkodawca należący do grupy kapitałowej 7Money Group. Strona wygląda bardzo poprawnie, jednak brakuje danych identyfikujących firmę pożyczkową, numeru KRS czy NIP. Na stronie znajduje się kalkulator pożyczkowy. Pojawiają się też artykuły o pożyczaniu pieniędzy, dzięki czemu masz możliwość wzbogacenia Twojej wiedzy. Koniecznie zapoznaj się z treścią regulaminu, aby swobodnie i bez problemów skorzystać z usług tego pożyczkodawcy.

Ile możesz pożyczyć?

Finivo prezentuje szeroką ofertę pożyczek. Znajdziesz tutaj pożyczkę krótkoterminową i pożyczki ratalne. Okres spłaty wynosi od 1 do 60 miesięcy, natomiast kwota, o którą możesz wnioskować może być z przedziału 1000 zł do 15000 zł.

Finivo – wymagania

Pożyczkodawca reklamuje się jako firma z przystępnymi warunkami. Jeśli ukończyłeś 18 rok życia, posiadasz ważny dokument tożsamości i stałe źródło dochodu (mogą to być także świadczenia socjalne) możesz liczyć na przyznanie pożyczki. Co istotne, firma pożyczkowa nie weryfikuje historii kredytowej w rejestrach dłużników, zatem masz szansę na pozytywną decyzję mimo nienajlepszej przeszłości. Co więcej, Finivo nie wymaga od Ciebie posiadania konta bankowego. Pożyczkę będziesz mógł odebrać poprzez czek GIRO w pobliskiej placówce Poczty Polskiej. Do udzielenia pożyczki nie jest wymagany poręczyciel czy gwarant.

Czy Finivo sprawdza BIK?

Finivo to firma pozabankowa, która rzeczywiście nie sprawdzi Twoich zadłużeń w bazach BIK, KRD, ERIF czy BIG.

Finivo kiedy pieniądze na koncie?

W Finivo decyzję o pożyczce poznasz do 10 minut od złożenia wniosku pożyczkowego. Po pozytywnej decyzji, środki według zapewnień pożyczkodawcy zostaną przekazane na Twoje konto najszybciej jak to możliwe.

Wady i zalety pożyczki w Finivo

Zalety:

 • Przystępne warunki;
 • bez sprawdzania baz dłużników.

Wady:

 • Brak promocji;
 • nieścisłość informacji na stronie.

Ile zapłacę?

Informacje o kosztach, jakie musisz ponieść zaciągając pożyczkę od Finivo znajdziesz na głównej stronie pożyczkodawcy w kalkulatorze pożyczkowym. Wskaż kwotę, a następnie okres pożyczki i ukażą Ci się informacje o odsetkach, RRSO i całkowitej kwocie do zapłaty.

Przykładowe wyliczenia prezentują się następująco:

PożyczkaCzasRataRRSOOdsetkiSuma pożyczki
2500 zł6 rat615,44 zł46,97%163,25 zł3720,54 zł
15000 zł60 rat374,73 zł31,82%1099,50 zł22491 zł

Jak wziąć pożyczkę w Finivo?

Od otrzymania pożyczki w Finivo dzielą Cię trzy kroki:

 • Złożenie wniosku z podaniem podstawowych informacji, także tych o źródle dochodu i zatrudnieniu, z podaniem konkretnej firmy i wysokości pensji włącznie.
 • Wydanie decyzji o pożyczce. Analitycy Finivo pracują codziennie, zatem na pożyczkę możesz liczyć także w weekendy.
 • Przelanie pieniędzy na konto.

W razie wątpliwości lub napotkanych trudności możesz skontaktować się z konsultantem, który udzieli Ci pomocy. Do wyboru masz telefon lub formularz kontaktowy.


Chwilówki  /  Opinie  /  Finivo


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry