Pożyczka w Finan – opinie, obsługa domowa, wymagania

Finan Pożyczki

Tutaj odpowiemy na twoje pytania dotyczące pożyczki w Finan. Sprawdzimy, co proponuje firma. Dowiesz się, jakie dokumenty wymaga od klientów. Przeczytasz, czy otrzymasz pozytywną decyzję. Przeczytanie zajmie ci do 2 minut.

Pełna nazwa firmyTempo Finanse Sp. z o.o.
NIP:8992499810
REGON:932973304
KRS:0000194754
Adres:ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa
Telefon:22 123 00 00
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:500 zł - 6 000 zł

Usługa pożyczki o nazwie Finan należy do firmy Tempo Finanse (KRS: 0000194754, NIP: 8992499810, REGON: 932973304) z siedzibą w Warszawie, której opis zamieściliśmy już kilka lat temu. Prezesem spółki jest Wyrzykowski Jarosław. Spółka działa już ponad 10 lat na polskim rynku. Oferuje pożyczki w domu klienta, podobnie jak Prowident w wysokości od 500 zł do 6000 złotych, spłacanych w tygodniowych ratach na okres od 20 do 62 tygodni.

Czy Finan sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Firma nie zagląda do baz dłużników. Jeśli jesteś osobą zadłużoną, ale masz stałe źródło dochodu, to nadal masz szansę na otrzymanie pożyczki.

Jakie dokumenty wymaga Finan? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Na czas spotkania z doradcą przygotuj dowód osobisty i dokument, świadczący o twoich zarobkach. O pożyczkę może starać się osoba pełnoletnia. Nie ma limitu wieku, od którego są akceptowani klienci. Doradcy nie dzwonią do pracodawców, aby zweryfikować ich zatrudnienie.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Jeśli spełnisz wymagania, to decyzję otrzymasz jeszcze na spotkaniu z doradcą. W większości przypadków również kwotę pożyczki otrzymasz od ręki.

Wady i zalety pożyczki w Finan:

Zalety:

  • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
  • brak weryfikacji w bazie danych BIK;
  • dla stałych klientów pożyczka nawet do 6000 złotych;
  • pożyczka udzielana w twoim miejscu zamieszkania.

Wady:

  • stosunkowo wysoka prowizja za tzw. “obsługę domową”;
  • raty są spłacane co tydzień, a nie raz w miesiącu.

Jak wziąć pożyczkę w Finan?

Wejdź na stronę internetową https://www.finan.pl/. Pod obrazkiem, po prawej masz numer telefonu lub formularz. Możesz zadzwonić pod numer 22 123 00 00 lub wysłać SMS na numer 505 123 000. Rozmowa z konsultantem nie jest wiążąca. W trakcie rozmowy pracownik firmy sprawdzi, czy jesteś w zasięgu działalności. Jeśli tak, może się z tobą umówić już na spotkanie.

Jaką mamy opinię o Finan?

Na stronie firmy brakuje konkretnych danych. Nie ma podanych przykładów pożyczek. Brakuje działu z pytaniami i odpowiedziami. Właściwie, nie można do końca poznać oferty firmy, a jedyną taką możliwością jest spotkanie z doradcą. Szkoda, ponieważ większość pożyczkodawców zamieszcza takie informacje.

Sprawdź opinie o Bocian Pożyczki.

Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Finan – opinie, obsługa domowa, wymagania
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry