Firmy Pozabankowe

Pożyczka w Euroloan – opinie, wymagania, BIK

Euroloan

“Pożyczka po fińsku” – w ten sposób reklamuje się Euroloan. Sprawdź opinie o firmie i czy sprawdza BIK.  Dowiedz się, czym jest otwarcie limitu pożyczkowego i czy otrzymasz pozytywną decyzję.

Weź pożyczkę w Euroloan »
 

Wymagania:

Wiek: 18 lat – 70 lat

Bazy: BIG, KRD, BIK, ERIF

Szybkość decyzji: do 15 minut

Wady i zalety pożyczki w Euroloan:

Zalety:
 • Firma udziela pożyczek przez internet, nie musisz wychodzić z domu
 • Możliwość odroczenia spłaty 1 raty
 • Maksymalna kwota to nawet 20000 złotych
 • Bardzo tanie przedłużenie terminu spłaty
 • Elastyczne zasady wypłaty i spłaty pożyczki
 • Możesz ubiegać się o maksymalną kwotę nawet za pierwszym razem
Wady:
 • Klientów konfrontuje się z bazami BIG i KRD, ERIF i BIK
 • Miesięczne opłaty za prowadzenie limitu

Kontakt:

Nazwa Firmy:Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.
Adres:Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
Strona WWW:https://www.euroloan.pl/
Telefon:22 1 333 111
E-mail:cok@euroloan.pl
Godziny Pracy:Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 18:00
Pośrednik?Nie
NIP:525-253-27-91
REGON:146157665
KRS:0000422999
Wysokość pożyczki:300 zł - 20000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Tak, pierwsza rata odroczona o kolejny miesiąc - również dla stałych klientów.
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2000 zł.
RRSO:

od 47.15% do maksymalne 154,14%
Suma opłat1043,33 zł
Całkowity koszt do spłaty:3043,33 zł

Euroloan (KRS: 0000422999, NIP: 5252532791, REGON: 146157665) z siedzibą w Warszawie, to firma udzielająca szybkich pożyczek od 300 zł do 20000 zł w ramach limitu odnawialnego na koncie. Na jej czele stoi Lindholm Carl.

Skontaktować się z doradcami możesz przez cały tydzień od godziny 8:00 do 18:00, pod numerem telefonu 22 1 333 111. Możesz również wysłać pytanie na adres e-mail: cok@euroloan.pl.

Kilka słów o fińskich pożyczkach

Z wielką satysfakcją usiedliśmy w gronie redakcyjnym do recenzji Euroloan. Po kilku artykułach na temat mało znanych firm pożyczkowych, czas przyszedł na podmiot gospodarczy, który doświadczeniem i liczbą udzielonych pożyczek dorównuje największym graczom na rynku, takim jak Vivus i w mniejszym stopniu jak Wonga.

Euroloan wystartował w Polsce pod koniec listopada 2013 roku, jednak samych zobowiązań użycza już od 2007 roku. Uważni czytelnicy pamiętają, że wyżej wspomniana Wonga również startowała 6 lat temu. Wcześniej Internet nie dawał możliwości prowadzenia tego typu działalności.

Grupa Euroloan zdobywała doświadczenie na rynku skandynawskim, gdzie poziom technologiczny, jak i zamożność społeczeństw stoi na znacznie wyższym poziomie aniżeli w Polsce. Dla porównania w Szwecji liczba gospodarstw podłączonych do Internetu już w 2007 r. przekraczała ponad 70%, gdy w Polsce na podstawie dostępnych badań mieliśmy niecałe 20%. Nic dziwnego, że Euroloan dopiero teraz otworzył swoją placówkę w Polsce.

Stąd nie powinny cię dziwić hasło reklamowe firmy – “pożyczka po fińsku“, czyli szybkie pożyczki, z chłodnej Finlandii.

Limit na rachunku w Eurolan

Wielokrotnie wspominaliśmy, że rynek pozabankowy w Polsce jest już mocno nasycony. W związku z tym trzeba Polakom zaproponować pożyczki lub ofertę wyróżniającą się na tyle, aby przebić się i jeszcze na tym zarobić. Euroloan oferuje pożyczki w formie limitu na koncie. Co to jest limit na rachunku?

Czytelnicy przyzwyczajeni do tabelki z kwotą chwilówki i terminem spłaty, mogą być zaskoczeni. Niemniej limit na rachunku w Eurolan, to po prostu zwykła pożyczka. Rożnica polega na tym, że wnioskodawca wybierze większą sumę pieniędzy np. 1500 zł, ale Euroloan po zbadaniu jego zdolności w BIK, BIG i KRD udzieli jedynie np. 500 zł limitu.

Euroloan Ekspres

To stosunkowo nowa usługa pożyczkowa. Jeśli zależy ci na czasie i potrzebujesz pilnie gotówki, to wypełniasz bardzo krótki wniosek i przelewasz złotówkę. Decyzję otrzymujesz błyskawicznie, a przelew przychodzi do ciebie w ciągu 15 minut.

Wygląd strony

Strona internetowa Euroloan.pl wygląda profesjonalnie, a nawigacja po niej nie powinna nikomu sprawić problemu. Na wysokim poziomie stoi również użyteczność witryny. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziemy w kilka sekund, a ilustracje są odpowiednio dobrane — nie są “krzykliwe” jak w Easy-Cash.

Czy Euroloan sprawdza BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Tak, Euroloan kieruje swoją ofertę do osób, które nie mają zadłużenia w BIK i Biurze Informacji Gospodarczej, KRD i ERIF. Dla osób zadłużonych jest jednak pewna nadzieja. Okazuje się, że w pewnych sytuacjach firmach może użyczyć nie wielki limit na rachunku, nawet osobom na tzw. “czarnej liście” w BIK. Jednak są to przypadki rozpatrywane indywidualnie.

Jakie dokumenty wymaga Eurloan? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Wymagany jest dowód osobisty, aktywny telefon i rachunek bankowy. Musisz mieć stałe źródło dochodów. Co ważne, minimalny wiek przy składaniu wniosku wynosi już 18 lat.

Firma nie dzwoni do pracodawcy i nie weryfikuje, czy jesteś faktycznie zatrudniony. Wszelkie formalności są załatwione przez internet.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja? Kiedy pieniądze?

Zanim otrzymasz pożyczkę, musisz przelać 1 zł w celu potwierdzenia swoich danych osobowych.

Po przelaniu złotówki i wypełnieniu wniosku trafi on do programu komputerowego. Na podstawie twoich danych, program wyśle zapytania do baz dłużników i określi twoją wiarygodność kredytową. Weryfikacja wniosku trwa zaledwie kilka minut.

Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję, zostaniesz powiadomiony o niej w wiadomości SMS i e-mail. Pieniądze w zależności od banku, sesji i dnia tygodnia są przelewane nawet w 15 minut. Po otrzymaniu gotówki możesz ją wypłacić w dowolnym momencie. Raz w miesiącu jesteś zobowiązany do uiszczenia ustalonej w umowie pożyczkowej raty.

Czy jest jakaś promocja?

Możesz skorzystać z odroczenia spłaty pierwszej raty o kolejny miesiąc. Jeśli w miesiącu masz pilne wydatki i chcesz przełożyć zapłatę, to taka promocja będzie w sam raz dla ciebie.

Jak przedstawiają się przykładowe opłaty?

Limit na rachunku to nie jest zwykła pożyczka. Nie ma tutaj sztywnych wartości RRSO. Są one zmienne w zależności od wypłaty środków, jakie dokonasz z konta. Orientacyjne opłaty są następujące:

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Suma pożyczki

2000 zł

Elastyczny

od 47.15%, a maksymalne 154,14

1043,33 zł

3043,33 zł

Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2000 złotych) wynosi 128,64% (oprocentowanie zmienne), a całkowity koszt wynosi 1043,33 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3043,33 złotych.

Opłaty za prowadzenie konta

Prowadzenie naszego limitu w Euroloan, jak i wypłaty konta nie są bezpłatne. Pożyczkobiorca powinien liczyć się z następującym kosztami:

 • Opłata miesięczna za utrzymanie konta od 40 do 60 złotych.
 • Opłata roczna za utrzymanie Limitu – 20 złotych.
 • Opłata za wypłatę środków od 10 zł do 20 złotych.
 • Prowizja od wypłaty środków (liczona od kwoty wypłacanej) od 12% do 27%.

Szczegółowy cennik usług znajdziesz pod tym linkiem: https://www.euroloan.pl/informacje/cennik

Przedłużenie spłaty w Euroloan

W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie zapłacić, możemy ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty. Usługa ta jest odpłatna i kosztuje jednorazowo 10 złotych.

Jak wziąć pożyczkę w Euroloan?

W pierwszej kolejności wejdź na stronę https://www.euroloan.pl/. Zapoznaj się z opłatami. Gdy klikniesz przycisk “złóż wniosek”, to zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

formularz rejestracyjny

Nie popełnij pomyłki podczas wpisywania danych.

Starannie wypełnij swoje dane osobowe. Wprowadź poprawny numer twojego rachunku bankowego. Przygotuj swój dowód osobisty i spisz jego dane. Nie pomyl się! Na koniec zaznacz zgody i wyślij formularz.

Opinie o Euroloan

Opinie o Euroloan odnajdziemy na popularnym forum kredytowym. Bardzo szybko wątek o firmie się poszerzył. Początkowo wiele osób twierdziło, że nie otrzymało żadnej pożyczki. Jednak od kilku dni wielu użytkowników potwierdza przyznanie limitu na rachunku. Przedstawiamy kilka opinii:

Ja dostałem i nie jestem żadnym pracownikiem ani spamerem jak tu już ktoś zarzucił.

źródło: kredytforum

Właśnie otrzymałem kasę z tej firmy wczoraj, a koło 10 mogłem już wypłacić. A właśnie przed chwila doszedł przelew, bez weryfikacji konta bankowego.

źródło: kredytforum

Wysłałam wniosek. Dostałam odpowiedź pozytywną, a za 2 godziny odmowa. Ciekawa sprawa.

źródło: kredytforum

Weź pożyczkę »
 

Propozycja Euroloan wywołała duże zainteresowanie pożyczkobiorców. Łatwość i szybkość przyznawania limitu może być poważnym argumentem w walce z największymi firmami pozabankowymi w Polsce.


25 komentarzy

25 Opinie

 1. krzysztof

  To nierzetelna firma. Najpierw mi przysłali, że mam limit pożyczki do 1200 zł, a potem po wpłaceniu 1 zł z mojego konta przyszła odmowa, że limit został zablokowany. Wyobraźcie sobie, niech każdy 1 zł przeleje to ile oni kasy zbiorą? Przecież po odmowie przyznania limitu, nie oddali 1 zł, szkoda czasu!

  • fimek

   Czy także dostałes informacje przy zalogowaniu nastepujacej tresci “Warunki korzystania z konta
   zostały zaostrzone, możliwość
   dokonywania wypłat została
   zablokowana.”
   ?

  • Adam

   U mnie tak samo przyznali limit, a kiedy chciałem dokonac wypłaty zablokowali konto bez przyczyny i informacja, że moge sie starać za pol roku.

 2. Ja

  Ja też mam zastrzeżone konto

 3. AL

  JA DOSTAŁAM 2000,00 – zleciłam wypłatę na moje konto w mbanku 19.12.2013 i do dzisiaj 02 styczeń 2014 nie mam tych pieniędzy na rachuku. Jak się zalogowałam to też mam taki komunikat o zaostrzeniu warunków, ale na reklamacje /2/ nawet nikt nie odpisał. Na telefon informacja, że dadzą znać co się dzieje… porażka!!!!!!

  • mala

   mam pytanie czy dostales kase z 19

 4. Adam

  Bardzo droga pożyczka, przy wykorzystanym limicie 1200 zł, minimalna rata do spłaty to 564 zł x 3 miesiące( maksymalny okres spłaty limitu) + prowizja za wypłatę środków 240 zł+ 20 zł za to samo = łącznie do spłaty 1952 zł!!!

 5. mala

  witam ja tez dostalam zlecilam wyplate i do teraz kasy niema

 6. brabus

  Ja dostałem, ale jak chce spłacic to niewiem, a jak dzwonię to mowią, że dostanę instrukcje na e-mail. Niestety, nie dostałem i niedawno dostałem upomnienime że nie spłaciłem raty. To jest jakiś żart!

 7. Kasia

  Bardzo jestem zadowolona z tej firmy wczoraj dostałam limit 500 zł i jeszcze tego samego dnia miałam pieniądze na koncie. Polecam .

 8. ewelina

  Wypłaciłam limit na konto. Pieniędzy nie ma do teraz ;/

 9. paweł

  Zdecydowanie nie polecam. Mnóstwo zawikłań i nierzetelna firma. Otrzymałem limit 1200 zł w lutym (mamy koniec kwietnia) Najpierw przelew do nich nie dotarł (błagam) później gdy już wysłałem kolejny kilka meili że wszystko w porządku jednak moje konto nadal jest zablokowane. Zdecydowanie nie polecam!!

 10. Nowy

  Odradzam tą firmę niby szybka wypłata limit przyznany ale…

  Na ich stronie miałem inną datę spłaty pierwszej raty niż data rzeczywista dostałem mail o treści “jutro mija okres spłaty raty minimalnej” po czym za 2 minuty otrzymałem mail o o treści “UPOMNIENIE ! Wczoraj minął termin spłaty raty” wchodząc na swój profil miałem jeszcze inną informację co do terminu spłaty jest to skandaliczne aby firma pożyczkowa miała taki bajzel wewnątrz . Odradzam !

 11. monia

  Fakt, najpierw pozytywna decyzja później odmowa słuchajcie od każdego po 1 zł.

 12. xxx

  Nie polecam!
  Nikt nie odpisuje na e-mail, a dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Po wpłaceniu zaległości, musiałem się prosić, aby mnie wykreślili z BIG.

 13. Tomek

  Pobrano 1 zł po odmowie nikt nie zwrócił. Dobry BIK brak zaległości i negatywnych wpisów Nie polecam

 14. Jarek

  Jak wyżej, szkoda sobie czasu marnować.

 15. szczrzhch

  Właśnie jestem po próbie uzyskania limitu odnawialnego. Wpłaciłem 1 PLN i dostałem odmowę. W mailu do tej “firmy pożyczkowej” poprosiłem o zwrot tej złotówki. Nie będę finansował naciągaczy. Czekam na przelew. Wiem że to za mało dla sądu ale widzę że jest nas dużo więcej, więc może pozew zbiorowy?

 16. dtdtd

  Mi zrobili to samo po przesłaniu 1 zł. Konto zablokowane. Nierzetelna firma. To po co piszą, że limit wpierw przyznany. a po przesłaniu 1 zł – blokada!

 17. Mieczysław

  Witam. Wydaje mi się, że to dziwna firma. Po wpłacie minimalnej raty wymaganej po otrzymaniu limitu żądają zdjęcia 1 i 2 strony dowodu wtedy odblokują konto. Nie wystarczy im skan czy ksero? Jakieś to podejrzane.Nie polecam.

 18. ja

  Nie polecam zdecydowanie. Otrzymałam limit 500 zł, ale żeby zacząć z niego korzystać musiałam czekać na jakiś pin który był wysłany pocztą. Co dalej, okazało się że nie mogę wypłacić całej kwoty tylko połowę, zleciłam wypłatę połowy, a przelanie nie 250 zł tylko 235 zł. Spłaciłam tę kwotę, ale po miesiącu (nie wypłacałam więcej) dostałam smsa, że nie zapłaciłam kolejnej wymaganej kwoty. Dzwonię pytam, a oni że mam do zapłaty ponad 200 zł jakiś tam stałych opłat i nie zależnie czy się korzysta czy nie muszę zapłacić. Zapłaciłam i zamknęłam konto. Nie polecam!

 19. SEWERYN

  Radzę trzymać się z daleka od tej pseudo firmy. Dostałem limit 500 zł, pozwolili wypłacić 250 złotych. Po miesiącu spłata 235 zł i mogłem dobrać tylko 80 zł, mimo że limit był 500. Ale najśmieszniejsze, że teraz muszę im spłacić 380 złotych. Popatrzyłem w koszty i na tą pożyczkę 80 zł …oplata za wypłatę 43 zł, oplata miesięczna 60 złotych. Tak wiec wziąłem 80 a spłacic muszę 80 i koszty 100. Nie wiem czy to zgodne z prawem żeby koszty były większe niż pozyczka. Może ktos coś wie na ten temat?

 20. monika

  niekompetentna osoba na infolinii klienta (mężczyzna). nie potrafi odpowiedzie na proste pytania. nie wierzę tej firmie

 21. Joanna

  Mi przyznano limit 750 wyplacilam tylko 350 a do spłaty 800 zl. I na koncie mam ze kolejną ratą to 350 jak nic nie brałam. Pan przez telefon udaje głupa. Już im nic nie zapłacę i złożyłam wypowiedzenie.

 22. Agata

  Droga pożyczka.Są zdecydowanie tańsze firmy.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry