Euroexpert

Euroexpert

Co to jest Euroexpert? Jakie są komentarze o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą Cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

 • Najpierw poznasz ocenę Euroexpert.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie pożyczkowej.
 • Dowiesz się, jakie wymagania trzeba spełniać i czy otrzymasz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje Euroexpert.
 • Uzyskasz informacje o tym, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy pieniądze pojawią się na Twoim koncie.
 • Poznasz wady i zalety pożyczki.
 • Dowiesz się, jakie są przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę w Euroexpert.

Euroexpert – opinie

Próżno szukać jakichkolwiek opinii o tym pożyczkodawcy, ale brak tych negatywnych może zachęcić osoby rozglądające się za nienagannym pożyczkodawcą. Euroexpert chwali się ponad liczbą 80 tys. zadowolonych klientów. Może Ty masz jakieś doświadczenia z tą firmą pożyczkową. Jeśli tak, koniecznie zostaw komentarz! Może okazać się pomocny dla innych osób.

Euroexpert – kontakt

Nazwa firmy:EUROEXPERT Sp. z o.o.
Strona www:https://wnioski.euroexpert.org.pl/kontakt
Kontakt:ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4

85-231 Bydgoszcz

Telefon:+48 22 101 33 07 wew. 1 – obsługa wniosków, +48 22 101 33 07 wew. 2 – zaległe płatności
E-mail:bok@euroexpert.org.pl
Godziny Pracy:pn-pt: 9.00 – 17.00 (dni robocze)
NIP:9671361882
KRS:0000531523

Co to jest Euroexpert?

Euroexpert to firma pożyczkowa, która oferuje swoje usługi finansowe za pośrednictwem portalu internetowego. Spółka została wpisana do Rejestru instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000070, co czyni ją solidnym podmiotem finansowym.

Strona internetowa euroexpert.org.pl jest bardzo przejrzysta. Od razu możesz poznać maksymalną kwotę pożyczki oferowaną przez Euroexpert i wysokość raty. Umożliwiają to czytelne suwaki. Dodatkowo po zaznaczeniu interesującej kwoty i okresu spłaty pożyczki możesz sprawdzić, jak wygląda harmonogram spłat i upewnić się o faktycznych kosztach pożyczki w formularzu informacyjnym. W zakładce „Jak pożyczać” znajdziesz opis procedury, która jest niezbędna do przelania pieniędzy na Twoje konto bankowe w zależności od tego, czy ubiegasz się o pierwszą pożyczkę, czy już kolejną u tego pożyczkodawcy.

Ile możesz pożyczyć?

Pożyczkodawca udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 5000 zł. W Euroexpert dług można rozłożyć na maksymalnie 12 rat.

Euroexpert – wymagania

Pożyczkę w Euroexpert możesz otrzymać, jeśli spełnisz kilka warunków. Większość z nich nie jest istotnym ograniczeniem. Należy posiadać polskie obywatelstwo,  zamieszkiwać na terenie kraju i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Pojawiają się ograniczenia wiekowe i na pożyczkę w Euroexpert mogą liczyć osoby w wieku od 25 do 79 lat. Istotnym wymogiem jest stały dochód bez zajęć egzekucyjnych. W chwili ubiegania się o pożyczkę, nie można posiadać zaległości pieniężnych względem Euroexpert.org.pl. Pożyczkodawca nie praktykuje kontaktów z zakładem pracy wnioskującego o pożyczkę. Twoje dane personalne są chronione.

Czy Euroexpert sprawdza BIK?

Niestety, w tym kontekście nie mamy dobrych informacji. Euroexpert udziela pożyczki, dokonując indywidualnej oceny każdego wniosku i nie udzieli Ci pożyczki, jeśli widniejesz w jednym z rejestrów dłużników, gdyż sprawdza te bazy, w tym również BIK.

Euroexpert – kiedy pieniądze na koncie?

Decyzja o pożyczce w Euroexpert standardowo jest przesyłana do 15 minut. .Pożyczkodawca zobowiązuje się w regulaminie, że wyda decyzję w czasie do 60 minut od momentu przesłania kompletnego wniosku pożyczkowego. Musisz się liczyć z tym, że decyzje podejmowane są w godzinach pracy Euroexpert, więc jeśli wyślesz wniosek pożyczkowy w weekend, będziesz musiał poczekać do poniedziałku. Po otrzymaniu wiadomości na maila z pozytywną decyzją, podpiszesz elektronicznie umowę pożyczki, pieniądze zostaną wysłane przelewem na Twoje konto. Euroexpert nie czeka na zwrot podpisanej umowy.

Jeśli posiadasz konto w którymś z następujących banków: Alior Bank, Alior SYNC BGŻ, BOŚ Bank, Bank Pocztowy, Bank BPH, BIZ Bank, BZ WBK, Credit Agricole, Deutche Bank, GetinBank GB24, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Bank Millennium, Nordea NeoBank, Orange Finanse, Bank Pekao, PKO BP, iPKOnet (Nordea), pieniądze z pożyczki otrzymasz od razu. Przekazy na konto pożyczkobiorcy w pozostałych bankach odbywają się według sesji elixir.

Spłaty pożyczki możesz dokonywać z dowolnego konta bankowego. Pamiętaj jednak, że każda pożyczka ma przypisane indywidualne konto bankowe do spłaty, które prowadzone jest w Alior Bank S.A. Zatem jeśli posiadasz konto w innym banku, pamiętaj, że pieniądze nie dotrą do Euroexpert natychmiast po wykonaniu przelewu.

Wady i zalety pożyczki w Euroexpert

Zalety:

 • Czytelnie przedstawione wszystkie koszty i terminy związane z pożyczką.
 • Procedura wyłącznie za pośrednictwem internetu.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty (prowizja za zarządzenie pożyczką i odsetki zostaną pomniejszone).
 • Dokumenty dostępne do zapoznania się przed decyzją o zaciągnięciu pożyczki.
 • Oferta pożyczki ratalnej, nawet do 12 miesięcy na spłatę.
 • Możliwość wyboru innego sposób potwierdzenia dochodów niż logowanie do bankowości internetowej.

Wady:

 • Ograniczenia wiekowe.
 • Weryfikacja wnioskującego o pożyczkę w rejestrach dłużników.
 • Niedostępność pożyczkodawcy w weekendy.
 • Brak ofert promocyjnych.

Ile zapłacę?

Orientacyjne opłaty, w oparciu o przykładową kwotę pożyczki przedstawiają się następująco:

Przykładowa tabela pożyczki w Euroexpert:

PożyczkaCzasRataRRSOProwizjaOdsetkiSuma pożyczki
2000 zł12 rat275 zł171,91%500 zł + 600 zł200 zł3300 zł

Na potrzeby niniejszej recenzji postanowiliśmy sprawdzić pożyczkę w wysokości 2000 zł, z terminem spłaty w ciągu 12 miesięcy. W takim wypadku całkowity koszt zobowiązania wynosi 3330 zł, a RRSO 171,91%. Same koszty pożyczki wyniosą Cię 1300 złotych.

Jak wziąć pożyczkę w Euroexpert?

Od pożyczki w Euroexpert dzieli Cię 5 kroków. Najpierw wybierz kwotę pożyczki oraz termin na jej spłatę. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny, w którym podasz wyłącznie podstawowe dane osobowe. Przy rejestracji możesz zapoznać się z oświadczeniami. Następnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości. Możesz to zrobić online. W tym celu wybierz swój bank i zaloguj się do bankowości internetowej. Możesz też wybrać innym sposób potwierdzenia Twoich dochodów. Następnie pozostaje Ci oczekiwanie na decyzję, która zostanie przesłana na email lub sms-em. Potem podpiszesz elektronicznie umowę pożyczki i będziesz mógł realizować swoje plany.


Chwilówki  /  Opinie  /  Euroexpert


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry