Dineros Pożyczki – również z komornikiem. Nasza opinia

Dineros

W tym wpisie dowiesz się znacznie więcej o ofercie spółki Dineros. Poznasz jakie pożyczki proponuje i przeczytasz opinie. Zapoznasz się z naszym komentarzem o propozycji dla osób z komornikiem.

Firma Dineros (KRS: 0000542368, NIP: 8442354437, REGON: 360728984), jak wynika ze wpisu do KRS działa na rynku od 2015 roku. Na jej czele stoją Simaszko Maciej i Kamiński Jacek. Siedziba przedsiębiorstwa mieści w Suwałkach, gdzieś tutaj:

Dineros Suwałki

źródło: Google

Nazwa firmy nie powinna ci się kojarzyć z “dinusiem”. Pochodzi ona z języka hiszpańskiego i oznacza pieniądze.

Na podstawie skąpych informacji na stronie www, udało się nam ustalić, że Dineros udziela pożyczek ratalnych na kwotę od 500 zł do 1600 złotych. Ilość rat zależna jest od sumy, jaką pożyczysz. Firma współpracuje z innym podmiotem finansowym: Euro Pożyczka.

To, co nam się podoba, to ogólnodostępne informacje o wymaganiach. Musisz mieć skończone przynajmniej 30 lat. Jeśli nie masz na karku komornika, musisz wykazać się dochodem miesięcznym wynoszącym minimum 900 złotych. Spółka nie wspomina nic o bazach dłużników, które sprawdza. Nie informuje również o tym, w jaki sposób zabezpiecza spłatę.

Ile zapłacę?

Sprawdziliśmy najwyższą kwotę pożyczki w Dineros na kwotę 1600 złotych. Jak wynika z danych udostępnionych, dług będziesz musiał spłacić w 10 ratach, po 239 złotych. Jak łatwo policzyć, spłacisz 2390 złotych. Czy to się opłaca? Porównajmy ofertę spółki do Ratka.pl i Pożyczki Samoobsługowej firmy Provident.

W Ratka.pl pożyczając tyle samo, na okres 10 miesięcy zapłacisz 2413,61 złotych. W Provident, w wariancie 12-miesięcznym, będziesz winny  2 540,40 złotych, ale jedna rata wyniesie cię 211,70 złotych. Pamiętaj, że tutaj płacisz więcej rat.

Analizując inne oferty ratalne, doszliśmy do wniosku, że propozycja Dineros jest przeciętna.

O co chodzi z tym komornikiem?

Wszystkim czytelnikom, szukającym pożyczki z komornikiem polecamy Rapida Money. Dineros ma w swojej ofercie i coś dla was. Z zaznaczaniem, że możecie pożyczyć do 300 zł. Jedna rata wyniesie was 132 złote,  a do oddania będziecie mieli 396 złotych.

Rodzi się jednak pytanie, w jaki sposób spółka zamierza ściągnąć należność od takich osób? Tego typu propozycje są bardzo ryzykowne, ponieważ przeznaczone są dla osób podwyższonego ryzyka. Czyżby zabezpieczeniem spłaty było przewłaszczenie? Tego nie wiemy, ale na podstawie naszych doświadczeń z innymi firmami jak Pszczółka Pożyczki, jest to jak najbardziej możliwe.

Nasza opinia o Dineros

Spółka to naszym zdaniem jedna wielka zagadka. Już sama informacja na stronie itnernetowej, że szukają partnerów w całej Polsce, świadczy o dynamicznym rozwoju firmy, lub dużego popytu na jej usługi. Z drugiej strony, brak konkretów co do formy zabezpieczenia długu, w jaki sposób klient podpisuje z nimi umowę, czyni firmę mało konkretną. Pozostawiamy naszym czytelnikom decyzję o związaniu się z Dineros.

Chwilówki/Opinie/Dineros Pożyczki – również z komornikiem. Nasza opinia
Przeczytaj także:
 • Zeus Pożyczki opinie
 • Orzeł Pożyczki – zaciągasz 750 zł i oddajesz 3 tys.…
 • 1 Opinia

  1 Opinia

  1. kulfon

   szybko, sprawnie, niedrogo

   POLECAM

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry