Pożyczka w Caseo. Opinie klientów, wymagania i czas oczekiwania

Caseo

Szukasz informacji o Caseo? Interesuje cię, co sądzą o niej specjaliści? A może chcesz się dowiedzieć, czy spełnisz wymagania firmy? Zajrzyj do naszego poradnika. Przeczytanie zajmie ci 2 minuty.

Marka Caseo należy do spółki Optima (KRS: 0000355315, NIP: 5833101093, REGON: 221009292) z siedzibą w Gdańsku. Firma już od kilku lat działa na polskim rynku. Jej główną działalność jest oferowanie pożyczek w domu klienta tak jak dużo bardziej znana firma Provident.

Dowiedz się, jaką mamy opinie o Optima Pożyczki.

Ile mogę pożyczyć? Jak przedstawiają się opłaty?

Za pośrednictwem Caseo możesz pożyczyć do 25 tysięcy złotych, na okres do 12 miesięcy. Firma nie podaje, czy sprawdza bazy dłużników. Brakuje też informacji o dokładnych kosztach pożyczki. Jedyną informacją, jaką odnaleźliśmy, jest maksymalny koszt miesięczny, który wynosi 9,99%. Co ważne, przedsiębiorstwo akceptuje jedynie dochody, rejestrowane na kasie fiskalnej. Co to oznacza dla ciebie?

Otóż jeżeli jesteś np. freelancerem i nie masz kasy fiskalnej, to otrzymasz decyzję odmowną. Kasa fiskalna jest tutaj niezbędnym wymogiem.

Jak długo mam czekać na decyzję?

Po pierwsze, aby w ogóle otrzymać pieniądze, musisz albo zadzwonić lub wypełnić formularz. Formularz jest bardzo prosty. Wypełniasz jedynie swoje dane osobowe i NIP. Musisz również zaznaczyć zgody. Potem czekasz na telefon od pracownika spółki. Przesyłasz wydruk z kasy fiskalnej. Dopiero wtedy twój wniosek będzie rozpatrzony. Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję, pożyczka może być przelana na twoje konto, nawet w 10 minut.

Jaką macie opinie o Caseo?

Przeczytaj co sądzimy o LoanMe.

Na stronie https://caseo.pl/ brakuje przykładowych kosztów pożyczki. Nie odnaleźliśmy również przykładowej umowie. W ten sposób nie zdobywa się nowych klientów. Niemniej, jeśli szukasz szybkiej pożyczki dla twojej firmy, być może Caseo będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem.

Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Caseo. Opinie klientów, wymagania i czas oczekiwania
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry