Cardina – karta kredytowa

karta kredytowa Cardina

Co to jest karta kredytowa Cardina? Jakie są opinie o tej usłudze? Nie wiesz, czy spełniasz wymagania, aby móc korzystać z tej karty dla zadłużonych?  W tym miejscu odpowiemy na te pytania.

Weź karte kredytową w Cardina »
 

 • Najpierw poznasz naszą ocenę karty kredytowej Cardina.
 • Poznasz podstawowe informacje ofercie.
 • Dowiesz się, jakie warunki musisz spełnić, aby korzystać z karty i limitu kredytowego.
 • Przekonasz się o wadach i zaletach Cardina karta.
 • Dowiesz się, jak w kilku krokach uzyskać środki finansowe na Cardina karta.

Cardina – opinie

Usługa karty kredytowej Cardina nie jest jeszcze zbytnio popularna. Firma pozabankowa prezentuje się jako solidna i rzetelna. Wiele informacji możesz znaleźć w zakładce FAQ na stronie instytucji pozabankowej.

Cardina – kontakt

Nazwa firmy:Cardina Sp. z o.o.
Strona www:cardina.pl
Kontakt:ul. Wolska 5, 02-675 Warszawa
E-mail:info@cardina.pl
Telefon:+48 22 100 32 23
Godziny pracy:pn-pt 7:00-22:00

sb-nd 10:00-18:00

NIP521 373 88 21
KRS623659

Czym jest karta Cardina?

Cardina to pierwsza firma pozabankowa wydająca karty kredytowe. Korzystając z niej, uzyskujesz dostęp do odnawialnego limitu kredytowego, z którego możesz korzystać na terenie całego świata. Wydawcą karty jest firma Cardina Sp. z o.o posiadająca licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez KNF. Są wydawane na podstawie współpracy z MasterCard i Santander Bank. Taka współpraca świadczy o solidnej pozycji firmy pożyczkowej na rynku.

Ile możesz pożyczyć?

Cardina oferuje limity kredytowe w poczet karty w przedziale od 600 do 5000 złotych. Musisz jednak liczyć się z tym, że wysokość udzielonego limitu kredytowego może być uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej w Twoim konkretnym przypadku. Jeśli terminowo uregulujesz zadłużenie firma może przyznać Ci możliwość podwyższenia uprzednio przyznanego limitu.

Limit kredytowy Cardina przyznawany jest na 12 miesięcy. Jeśli terminowo spłacisz przyznaną kwotę do wykorzystania, limit zostanie odnowiony z automatu na kolejny okres. Data ważności karty kredytowej jest różna od okresu, na jaki został udzielony limit. Wynosi zwykle 2 lub 3 lat.

Cardina – wymagania

Abyś mógł ubiegać się o kartę Cardina, musisz posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej; mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat oraz posiadać aktywny telefon komórkowy. Możesz wnioskować o jedną kartę kredytową.

Cardina – kiedy środki są dostępne na koncie?

Przy składaniu wniosku masz możliwość złożenia dyspozycji przelewu do 80% wartości limitu, jaki został Ci przyznany. Środki, których oczekujesz, znajdą się na Twoim rachunku bankowym w ciągu jednego dnia roboczego. Pozostałymi środkami będziesz mógł dysponować za pomocą karty. Cardina karta i  PIN kod zostaną Ci przesłane tradycyjną pocztą na adres, jaki wskażesz we wniosku.

Wady i zalety Cardina karta

Zalety:

 • Przystępne warunki;
 • innowacyjna usługa;
 • czytelne i wyczerpujące informacje na stronie internetowej.

Wady:

 • Brak ofert promocyjnych;
 • stosunkowo wysokie koszty.

Ile zapłacę?

Nie musisz miesięcznie regulować całego długu. Wystarczy, że co miesiąc pokryjesz 15% zadłużenia. W momencie gdy nie korzystasz z karty, nie ponosisz żadnych kosztów. Aktualne opłaty i prowizje możesz sprawdzić na stronie w Tabeli Opłat i Prowizji w zakładce „Dokumenty”.

Kalkulacja przykładowa na dzień 1.08.2018 prezentuje się następująco:

RRSO: 204,35% przy założeniu:

 • całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 3043,50 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku;
 • całkowity koszt kredytu 2043,50 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 170 zł, odsetki 0,00 zł);
 • opłata za obsługę Limitu kredytowego 1633,50 zł;
 • opłata za przekroczenie limitu 240,00 zł.

Jak korzystać z karty kredytowej Cardina?

Wniosek złożysz wypełniając formularz na stronie www.cardina.pl/formularz. Przygotuj dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail oraz aktualny numer Twojego telefonu komórkowego. Kartę, którą otrzymasz  możesz aktywować na infolinii pod numerem 61 856 56 15. Jest ona dostępna 24h, 7 dni w tygodniu. Do aktywacji karty przygotuj dowód osobisty oraz kartę kredytową Cardina. Po aktywacji bez przeszkód możesz korzystać z karty. Umożliwia ona wykonywanie operacji bezgotówkowych oraz wypłatę środków. Karta wyposażona jest w opcję zbliżeniową, dzięki której możesz realizować transakcje do 50 zł bez potwierdzania ich kodem PIN.


Chwilówki  /  Opinie  /  Cardina – karta kredytowa


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry