BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców

Boss Pożyczka

Na rynku usług finansowych dla przedsiębiorców pojawił się nowy podmiot – BOSS pożyczka. Platforma pozwala na szybkie uzyskanie pożyczki całkowicie online. O kwotę nawet do 10tys. złotych może ubiegać się każda osoba prowadząca działalność gospodarczą.

BOSS pożyczka to szybki sposób finansowania potrzeb mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów. To rozwiązanie idealne dla sektora MSP, start-up’ów czy też osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie. Powstała z myślą o poszukujących źródeł finansowania dla istniejącego już biznesu, jak i tego, który dopiero startuje. Wniosek może złożyć każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, nawet tuż po jej zarejestrowaniu.

Małe firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze, zwłaszcza na początku mają problemy z uzyskaniem kredytu w banku. Stają przed barierą wysokich wymagań, piętrzących się formalności związanych z koniecznością przedstawienia wielu zaświadczeń i dokumentów, a także długim okresem oczekiwania na decyzję – komentuje Ewelina Nadworna, Prezes Zarządu BOSS pożyczka. Tymczasem w ramach bieżącej działalności pieniądze na opłaty czy inwestycje potrzebne są bardzo szybko. Właśnie na takie sytuacje przygotowaliśmy BOSS pożyczkę. Bez zbędnych formalności i całkowicie online można zdobyć potrzebne środki – dodaje.

BOSS pożyczka zakłada bardzo łatwy sposób wnioskowania. Wystarczy wypełnić wniosek online, podając dane swoje oraz prowadzonej działalności. Nie trzeba okazywać dokumentów rejestrowych, księgowych, dostarczać poręczeń ani zabezpieczeń. Wystarczy, mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą, co weryfikowane jest w bazie CEDIG i nie figurować w rejestrze dłużników BIG.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 1000 do 10 000 złotych, rozłożoną na maksymalnie 24 raty. Zazwyczaj środki wpływają na konto w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia podpisania przez Klienta umowy podczas wizyty kuriera.

Przeczytaj również recenzję Pożyczka Plus.

Chwilówki/Opinie/BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców
2 komentarze

2 Opinie

  1. kartom

    Dobre dali warunki – tym bardziej, że można tyle dostać na starcie. Zazwyczaj przy pierwszej pożyczce oferuje się jakieś drobne. Z tego co rozumiem, to nie sprawdzają BIK. Na pewno dobry temat dla firm, które wchodzą na rynek. Kredytu nie dostaną, a tutaj ta kwota pożyczki jest racjonalna.

  2. beksana

    Wczoraj składaliśmy wniosek, dziś dostaliśmy pieniądze. Tylko tam nam zaoferowano 10 tysięcy od razu przy pierwszej pożyczce – w większości przypadków oferują 1-2 tysiące złotych. U nas to był negatywny BIK, kredyt nawet nie wchodził w grę, ale i tak w tym kredycie dużo lepszych warunków by raczej nie było.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry