AXI karta kredytowa

karta kredytowa AXI

W tym miejscu dowiesz się więcej o karcie kredytowej AXI. Przeczytasz naszą opinię. Dowiesz się, czy gdy masz niespłacone zadłużenie, to otrzymasz kartę. Poznasz wymagania i warunki spłaty. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Weź kartę AXI »
 

Czy szukasz na szybko pieniędzy, a masz zadłużenie? Potrzebujesz gotówki na teraz? AXI Card to karta kredytowa od bułgarskiej firmy Easy Payment Services OOD (KRS: 0000720382, NIP: 1070040459, REGON: 369578776), którą dostaniesz nawet z negatywną historią kredytową, ale coś za coś. Przede wszystkim weź pod uwagę wyższe oprocentowanie i opłatę miesięczną, w porównaniu do kart kredytowych w bankach.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o karcie AXI.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak możesz otrzymać kartę kredytową AXI Card.

Jaką mamy opinię o AXI karcie?

Karta kredytowa może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają jedynie przejściowe kłopoty finansowe i w krótkim czasie spłacą bieżące zadłużenie. Dla przykładu, gdy masz na przykład problem ze spłatą raty za nowy telewizor, a za kilkanaście dni otrzymasz wynagrodzenie. W takim wypadku, można wziąć limit na karcie w Axi Card i spłacić zaległości.

W innym przypadkach, gdy Twoje problemy wynikają z niemożliwości spłaty, karta kredytowa to nierozsądny i nieodpowiedzialny wybór. Lepiej zacznij oszczędzać i spłacać długi, a potem bierz się za kolejne pożyczki.

Co to jest AXI karta?

To zwykła karta zbliżeniowa typu MasterCard z limitem aż do 6000 złotych. Zbliżeniowo możesz płacić za zakupy do 50 złotych. Płatności bezgotówkowe z użyciem kodu PIN są za darmo.  Co ważne, wypłaty z bankomatów w Polsce są za darmo! W czasach, gdy co raz więcej banków ogranicza bezpłatną wypłatę gotówki, propozycja pożyczkodawcy jest zaskakująca.

Okres ważności karty kredytowej AXI wynosi trzy lata od daty jej wydania, a umowa na jej użytkowanie pięć lat. W trzecim roku użytkowania, pożyczkodawca wyśle ci nową kartę. Podobnie rozwiązanie proponuje karta Trzynastka.

Czy karta AXI Card sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Tak, pożyczkodawca weryfikuje Twoją wiarygodność w Biurze Informacji Kredytowej, w BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Zapytasz z pewnością w takim raz: skoro sprawdzają BIK, to jak może to być karta dla osoby zadłużonej? Otóż firma zastrzega, że możesz mieć negatywne wpisy w bazach dłużników, jeśli opóźnienia w spłacie Twoich długów nie przekraczają 30 dni. Stąd w naszej opinii przeczytałeś, że AXI Card to ciekawe rozwiązanie dla osób, które mają krótkotrwałe problemy finansowe. Jeśli tylko obecnie masz problem z bieżącymi płatnościami i jesteś pewien, że je spłacisz, to ta karta może być ciekawą alternatywą. Tym bardziej, że jest jeszcze jeden kruczek prawny, który możesz wykorzystać. Otóż zawsze masz prawo, zgodnie z prawem zrezygnować z umowy kredytowej. Masz na to 14 dni. Pomyśl!

Wiesz, że niedługo będziesz miał wypłatę, ale nie chcesz płacić rosnących odsetek zadłużenia. Korzystasz z oferty karty AXI Card. Regulujesz bieżące zobowiązania, a w ciągu dwóch tygodni, jeśli nie spodoba ci się karta kredytowa, po prostu odstąpisz od umowy. Oczywiście najpierw spłacając wykorzystane środki z karty, proste? Podziel swoją opinią na ten temat w komentarzu.

Jakie dokumenty wymaga karta AXI Card? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Przygotuj swój dowód osobisty i PESEL. Dobrze będzie, jak będziesz miał przy sobie wyciąg z konta bankowego, którym poświadczysz swoje dochody.

Zapamiętaj! Karta AXI nie jest dla każdego. Przede wszystkim musisz mieć ukończone 21 lat. Ponadto twój stały, miesięczny dochód nie może być niższy niż 1200 złotych. Dochód może być z różnej formy działalności, niekoniecznie z umowy o pracę. Ważne, aby wynagrodzenie lub zarobki trafiały regularnie na twój rachunek bankowy.

Pożyczkodawca nie zadzwoni do twojego pracodawcy. Weryfikuje jedynie twoje dane osobowe, historię kredytową i czy masz stałe źródło dochodu.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wypełnieniu przez ciebie formularza, zadzwoni do ciebie konsultant, aby dokończyć rejestrację. Kolejnym krokiem jest weryfikacja Twojego wniosku za pośrednictwem wewnętrznego systemu komputerowego. Oceni on, czy jesteś w stanie na bieżącą spłacać zaległości. Jak już wiesz, program weźmie pod uwagę, czy masz zaległości nieprzekraczające 30 dni. Trwa to kilka minut.

O decyzji pozytywnej lub negatywnej dowiesz się w wiadomości SMS. Na tym nie koniec. Kartę kredytową AXI, wraz z umową przywiezie kurier. Czas oczekiwania zależy od dnia, w który złożyłeś wniosek i od samego dostarczyciela.

Jakie są opłaty za kartę kredytową AXI?

Karta, jak już wiesz nie jest przyznawana przez instytucję bankową. Weź zatem pod uwagę, że za korzystanie z karty zapłacisz więcej. Opłaty, które poniesiesz za obsługę karty to:

 • Oprocentowanie w wysokości 0,75%;
 • tzw. opłata miesięczna za korzystanie – 5,25%;
 • minimalna kwota spłat, która wynosi 15% przyznanego limitu.
 • zakupy cashback 2,5 zł;
 • wypłata z bankomatu na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego – EOG 8 złotych;
 • wypłata z bankomatu za granicą 14 złotych.

Najmniejsza kwota spłaty należności na karcie wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być ona wyższa od całkowitej sumy zadłużenia na karcie AXI należnych od pierwszego dnia miesiąca, w którym spłacana jest minimalna kwota. W sytuacji, gdy chcesz spłacić tylko kwotę minimalną pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca, oprocentowanie, zgodnie z umową, wynosić będzie 0,75% miesięcznie, plus prowizja administracyjna w wysokości 5,25% miesięcznie. Roczne koszty obsługi karty wynoszą 87,26% (RRSO). 

Przykład:

Na karcie mamy limit 1000 zł. Jeśli w danym miesiącu do 10 dnia wykorzystamy 200 zł, to do 5 dnia kolejnego miesiąca możemy zwrócić całą tę kwotę powiększoną o odsetki i opłatę miesięczną, czyli 207,25 zł. Możemy również zwrócić jedynie kwotę minimalną w wysokości 15% z 1000 zł, czyli 150 zł.

Jaką masz opinię o tych opłatach? Są odpowiednie, a może za wysokie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Wady i zalety karty kredytowej AXI

Zalety korzystania z karty kredytowej AXI

Zalety:

 • Karta jest przyznawana również osobom zadłużonym;
 • darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • firma należy do międzynarodowej spółki,
 • elastyczny limit do 6000 złotych.

Wady:

 • Na wydanie karty musisz poczekać kilka dni;
 • próg minimalnego wynagrodzenia wynosi 1200 złotych;
 • niespłacone zaległości nie mogą przekraczać 30 dni.

Jak otrzymać kartę AXI Card?

W piewszej kolejności wejdź na stronę https://axi-card.pl/. W prawym górnym rogu jest przycisk “złóż wniosek”. Kliknij i wypełnij formularz rejestracyjny. Na adres e-mail przyjdzie potwierdzenie, że chcesz założyć konto. Jeśli klikniesz aktywację, będziesz mógł złożyć już właściwy wniosek. W jego wypełnieniu pomoże ci konsultant. Odpowie on na twoje pytania i udzieli wskazówek. Ostatnim etapem będzie weryfikacja i analiza twojej zdolności kredytowej. Pamiętaj, że kartę AXI przywiezie kurier.

Sprawdź również: Karta Kredytowa Auchan.

Chwilówki/Opinie/AXI karta kredytowa
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry