Auto Kapitał – pożyczka pod zastaw samochodu dla prowadzących działalność

Auto Kapitał

Szukasz informacji o ofercie Auto Kapitał? Chcesz przeczytać, co o niej sądzimy? Nie wiesz, co sprawdzają i czy twój samochód będzie dobry pod zastaw? Poznaj nasz krótki poradnik.

Pełna nazwa firmyPSF Loans Sp. z o.o.
NIP:5223074239
REGON:365709589
KRS:0000643924
Adres:al. Aleje Jerozolimskie 200/345, 02-486, Warszawa
Pośrednik?Nie
Wymagania:Samochód maksymalnie 12-letni. Wykupione OC/AC
Wysokość pożyczki:6 000 zł - 100 000 zł

Strona internetowa Auto Kapitał należy do firmy pożyczkowej PSF Loans (KRS: 0000643924, NIP: 5223074239, REGON: 365709589) z Warszawy. Właściciele przedsiębiorstwa aktywnie działają na rynku pozabankowym już od kilku lat i zasiadają w spółkach, których model biznesowy oparty jest np. o udzielanie pożyczek pod zastaw nieruchomości.

Auto Kapitał to strona typu: “zostaw swoje dane”. Najważniejszym dla ciebie miejscem jest wypełnienie formularza. Za jego pomocą wybierzesz model samochodu, który posiadasz, jego typ i przebieg. Tylko osoby prowadzące działalność są akceptowane.

Po uzupełnieniu danych będziesz mógł zapoznać się ze wstępną kwotą pożyczki. Może to być trochę męczące, a błąd nie trudno. Jeśli jesteś jednak zdecydowany, dokładnie sprawdzaj wszystkie pola w formularzu, abyś nie popełnił gafy.

Co oferują i co sprawdzają?

Jak czytamy, firma proponuje pożyczki w wysokości od 6000 zł do 100 000 złotych. Firma nie sprawdza baz dłużników. Zabezpieczeniem w razie braku spłaty będzie twój samochód, który może mieć maksymalnie 12 lat. Co więcej, na pojazd nie może być ustawionych żadnych zabezpieczeń, a także musisz mieć wykupione OC/AC.

Polecamy: opinie o Gros Kapitał.

Jak wygląda procedura przyznania pożyczki?

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z tobą konsultant. Umówi cię na spotkanie z rzeczoznawcą. Za tą przyjemność, przedsiębiorstwo potrąci ci 300 zł od kwoty przyznanej ci pożyczki.

Jak czytamy na stronie, firma od sumy przyznanej odejmie jeszcze za ubezpieczenie i opłatę przygotowawczą.

Opinie o Auto Kapitał

W internecie nie odnaleźliśmy żadnego wątku ani komentarzy klientów. Nie możemy zatem ci podpowiedzieć, co o tej ofercie sądzą inni.

W naszej ocenie to kolejna pożyczka pod zastaw samochodu w . Trzeba poświęcić trochę czasu, aby ją otrzymać. Wypełnianie formularza i czekanie na rzeczoznawcę, może odpowiadać tylko cierpliwym. Jeżeli do nich należysz, być może Auto Kapitał to propozycja dla ciebie.


Chwilówki  /  Opinie  /  Auto Kapitał – pożyczka pod zastaw samochodu dla prowadzących działalność


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry