Ascot Finance

ascot finance

Co to jest Ascot Finance? Jakie są komentarze o tej firmie? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację podczas ubiegania się o pożyczkę? Czy Ascot Finance sprawdzi Cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy rozwiejemy Twoje wątpliwości.

 • Najpierw poznasz komentarze o Ascot Finance.
 • Zapoznasz się z podstawowymi danymi o tym funduszu hipotecznym.
 • Dowiesz się, jakie są wymagania i czy otrzymasz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie rejestry dłużników weryfikuje.
 • Uzyskasz informacje o tym, jak szybko otrzymasz decyzję i gotówkę.
 • Przekonasz się, jakie wady i zalety usług finansowych.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę w Ascot Finance.

Ascot Finance – opinie

W serwisach opiniotwórczych znajdziesz wiele pozytywnych ocen o tej firmie pożyczkowej. Prezentujemy jedną z wielu entuzjastycznych opinii:

“Uzyskałam finansowanie na duży projekt w mojej firmie. Szybko, pod zabezpieczenie. Świetni doradcy, skorzy do rozmów i negocjacji. Polecam.”

Pożyczkodawca jest chwalony za profesjonalizm i jasne zasady. Pożyczki pomagają podjąć inwestycje. Czas oczekiwania na otrzymanie gotówki jest dużo krótszy niż w przypadku kredytów bankowych.

“Moim zdaniem, pracownicy odpowiedzialni za informację na stronie ascotfinance.pl przesadzili z ich ilością. Można się pogubić i ciężko nawigować po serwisie. Z kolei sama pożyczka może zainteresować przedsiębiorców, którzy nie chcą lub nie mogą jej otrzymać w banku” – uważa Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A może Ty masz jakieś doświadczenia z tą firmą pożyczkową? Jeśli tak, to napisz co o niej sądzisz!

Ascot Finance – kontakt

Nazwa firmy:Ascot Finance Sp. z o.o. sp. k.
Strona www:https://www.ascotfinance.pl/
Kontakt:ul. Mazowiecka 9, 00-052 Warszawa
E-mail:Obsługa Klienta: kontakt@ascotfinance.pl
Telefon:Infolinia: 22 123 84 77
Czynna: poniedziałek – piątek 9.00 – 18.00
REGON:146188418
NIP7010347714
KRS0000425252

Co to jest Ascot Finance?

Ascot Finance to pożyczkodawca oferujący różne produkty finansowe dla firm, już od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności, jak i dla osób, które chcą ją założyć. Finansowanie udzielane jest ze środków własnych. To firma z wieloletnim starzem, która stanowi korzystną alternatywę dla banków. W ofercie znajdziesz pożyczki inwestycyjne, operacyjne, konsolidacyjne oraz pożyczki pomostowe.

Ile możesz pożyczyć?

Pożyczkodawca udziela pożyczek finansujących inwestycje od minimalnej kwoty 100 tys. zł. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 mln i stanowi 60% wartości zabezpieczenia. Okres kredytowania wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Ascot Finanse – wymagania

Pożyczkobiorca musi spełniać podstawowe wymagania, takie jak bycie osobom pełnoletnią, posiadanie obywatelstwa polskiego, ale ponadto musi być właścicielem lub prawnym reprezentantem firmy. Na pożyczkę w Ascot Finance możesz liczyć także, jeśli planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej. Nie obejdzie się bez zabezpieczenia w postaci nieruchomości, działki, samochodu, firmy (akcji) lub dzieł sztuki.

Czy Ascot Finance sprawdza BIK?

Istnieje duża szansa, że pożyczkodawca udzieli Ci pożyczki, mimo posiadanych długów. Pracownicy podchodzą do klienta indywidualnie, wobec czego postarają się dopasować pożyczkę do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. Zweryfikują Cię w bazach dłużników w celu poznania wiarygodności finansowej, ale nie będzie to przesądzać o udzieleniu lub nieudzieleniu pożyczki.

Ascot Finanse kiedy pieniądze na koncie?

Pożyczkodawca wypłaca pieniądze tuż po podpisaniu umowy, bez zbędnej zwłoki. Pamiętaj, że nie pożyczki udzielane przez Ascot Finance nie są standardowymi pożyczkami. Musisz dopełnić niezbędnych formalności wobec czego procedura nie zamknie się w jeden dzień. Z opinii klientów Ascot Finance wynika, że czas oczekiwania na przelew jest krótki, zwłaszcza w porównaniu do pożyczek bankowych.

Sprawdź naszą opinię o Alfa Finance.

Wady i zalety pożyczki w Ascot Finance

Zalety:

 • Przejrzyste zasady;
 • możliwość zapoznania się z symulacją spłaty pożyczki w określonej kwocie;
 • indywidualne podejście do klienta;
 • niskie raty w początkowym okresie ze względu na konieczność spłaty jedynie odsetek. Spłaty kapitału dokonuje się na koniec, kiedy inwestycja przyniesie już zyski.

Wady:

 • Oferta jedynie dla przedsiębiorców.

Ile zapłacę?

Na stronie ascotfinance.pl znajduje się przystępny kalkulator finansowania, dzięki któremu sprawdzisz, ile wynosie Twoja miesięczna rata. W celu uzyskania takich informacji musisz podać szacunkową wartość zabezpieczenia, określić wnioskowaną kwotę pożyczki oraz okres spłaty pożyczki. Od razu możesz sprawdzić, jak będzie przedstawiał się harmonogram pożyczki oraz ile wyniesie ostatnia rata balonowa.

Jak wziąć pożyczkę w Ascot Finance?

Wystarczy jedynie kilka kroków, by móc uzyskać pożyczkę. Krok pierwszy to wypełnienie wniosku pożyczkowego dostępnego online na stronie internetowej lub w siedzibie oddziału Ascot Finance. Jeśli preferujesz rozmowę z doradcą przez telefon, możesz skontaktować się z firmą telefonicznie. Do udzielenia pożyczki niezbędne jest dostarczenie wymaganych dokumentów, które potwierdzą bycie właścicielem nieruchomości, co będzie stanowiło zabezpieczenie dla przyznawanej pożyczki. Decyzję o pożyczce otrzymasz tuż po przeanalizowaniu Twojego wniosku pożyczkowego wraz z załącznikami. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej, pieniądze trafią na Twoje konto.

 

Logo w publikacji służy jedynie do przedstawienia firmy.

Chwilówki/Opinie/Ascot Finance
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry