Aforti Finance

Aforti Finance

W tej recenzji odpowiemy na twoje pytania dotyczące oferty pożyczki w Aforti Finance. Dowiesz się, co weryfikują i wymagają. Sprawdzisz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację. Przeczytanie zajmie trzy minuty.

Weź pożyczkę w Aforti »
 

Pełna nazwa firmyAforti Finance S.A..
Adres:00-613, ul.
Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa
NIP:5252540891
REGON:146346308
KRS:0000436229
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:5000 zł - 100 000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 10000 zł, z okresem spłaty w ciągu 12 miesięcy.
Suma Opłata:5 625 zł zł
Całkowity koszt do spłaty:15 625 zł
RRSO141,84%

Aforti Finance (KRS: 0000436229, NIP: 5252540891, REGON: 146346308) z siedzibą w Warszawie należy do grupy Aforti Holding, która zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek dla przedsiębiorców. Na jej czele stoi Klaudiusz Sytek, który ma bogate i wszechstronne doświadczenie w prowadzeniu firmy. Na poparcie tego, niech świadczy fakt, iż w połowie 1994 roku, gdy startował z własnym biznesem, do swojego pomysłu przekonał znanego, polskiego miliardera Leszka Czarneckiego. Obecnie Sytek inwestuje w start-upy i perspektywiczne branże. Jedną z nich z pewnością jest rynek szybkich pożyczek pozabankowych.

Aforti Finance, jako grupa kapitałowa jest notowana na giełdzie NewConnect, a kapitał akcyjny według danych z czerwca 2017 roku, wynosi 300 tys. złotych. Z aktualności na stronie http://www.afortifinance.pl wynika, że przedsiębiorstwo planuje podnieść kapitał własny do 7 556 tys. złotych. Takie sumy robią wrażenie.

Co to oznacza dla ciebie? Masz do czynienia z solidnym podmiotem gospodarczym, który ma odpowiedni kapitał. Biorąc pożyczkę w Aforti Finace, masz pewność bezpieczeństwa twoich danych, oraz to, że podpisujesz umowę ze znaną firmą.

Co proponują i sprawdzają?

Oferta pożyczek jest podzielona, w zależności od twoich wymagań i potrzeb. Dla osób prowadzących jednoosobową działalność są produkty finansowe o nazwie FLASH i FLASH+, gdzie możesz wnioskować o kwotę do 12 tys. złotych. Co istotne, wyznacznikiem tego, ile możesz pożyczyć, jest jedynie oświadczenie o twoich dochodach. Decyzja o przyznaniu pożyczki wynosi zaledwie 1 godzinę.

Z kolei dla spółek z o.o., czy spółek cywilnych, ale również dla mikro firm, Aforti Finance pożyczki proponuje wyższe kwoty pożyczek do nawet 100 tys. złotych. W tym wypadku nie musisz mieć zgody współmałżonka, a pieniądze możesz przeznaczyć nawet na opłaty ZUS/US. Decyzja do 2 godzin.

W zależności od wariantu rozliczasz się z Aforti na podstawie FV, lub w inny sposób.

Jak wyglądają opłaty?

Zajrzeliśmy do opłat, jakie poniesiesz z tego tytułu. Wybraliśmy dla ciebie wariant FLASH, a kwota pożyczki wynosi 10 tys. złotych, na okres 12 miesięcy.

Na podstawie danych zawartych na stronie wynika, że RRSO wynosi 141,84%, opłata przygotowawcza: 12% (1875zł), opłata administracyjna: 24% (3750zł), całkowita kwota pożyczki: 15 625 zł, miesięczna rata: 1302,08 zł.

Aforti Finance opinie

Atutami pożyczkodawcy są z pewnością ludzie i pieniądze. Na czele spółki, stoją osoby mające odpowiednią wiedzę o prowadzeniu działalności, a także wysoki kapitał zakładowy. Możesz być pewien, że firma nie zbankrutuje, a ty możesz spokojnie spłacać pożyczkę.

Z drugiej strony brakuje na stronie internetowej spółki, konkretnych danych, co weryfikują. Mamy tylko lakoniczne zdania, które nie odkrywają szczegółów. Brakuje również przykładowej umowy pożyczkowej, gdzie mógłbyś zajrzeć.

Chwilówki/Opinie/Aforti Finance
1 Opinia

1 Opinia

  1. j

    Ludzie jak najdalej od nich .Wyciągają wszystkie dane przeciągają cały proces weryfikacji aby na końcu poinformować ; z przykrością informujemy ze niestety nie możemy przyznać kwoty o która pan wnioskuje
    (..) i tyle w temacie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry