Asa dla biznesu

Aasa dla biznesu

Potrzebujesz gotówki na teraz? Znalazłeś ofertę Asa dla biznesu i nie wiesz, ile dostaniesz i ile zapłacisz? Chcesz przeczytać opinie? Co sądzimy o tym rozwiązaniu? Poświęć nam 2 – 3 minuty, a dowiesz się więcej.

Weź pożyczkę w Aasa Biznes »
 

Nazwa firmy:Aasa Polska Sp. z o.o.
Adres:ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa
NIP:5252528111
REGON:146017266
KRS:0000411939
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:do 10 000 złotych
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 5000 zł, z okresem umowy wynoszącym 12 miesięcy:
RRSO:

1698%
Suma opłat:2529,75 złotych
Całkowity koszt do spłaty:7529,75 złotych

Oferta szybkiej pożyczki dla firm na stronie aasadlabiznesu.pl, którą przeglądasz należy do znanego przedsiębiorstwa pożyczkowego Aasa Polska (KRS: 0000411939, NIP: 5252528111, REGON: 146017266) z siedzibą w Warszawie. To międzynarodowy podmiot, który do tej pory udzielał pożyczek dla klienta indywidualnego. Propozycja dla ciebie, to pewnego rodzaju wyróżnienie, z innymi opłatami, formalnościami i warunki.

Przeczytaj: Opinie o Asa Kredyt.

Co sprawdzają?

Twój wniosek zostanie poddany weryfikacji w bazie dłużników BIK, ERIF, KRD i BIG InfoMonitor. Jak czytamy, widnienie w jednej z tych baz, znacząco zmniejsza szansę na otrzymanie pożyczki.

Ile pożyczają?

W zależności od twoich potrzeb od 1000 zł do 10 000 złotych, na okres od 8 do 24 miesięcy.

Jak szybko otrzymasz decyzję?

Firma twierdzi, że procedura weryfikacji nie trwa dłużej niż godzinę.

Ile zapłacę? Podacie przykładowe opłaty?

Wybraliśmy dwa warianty. Pierwszy to pożyczka w dla twojej firmy w wysokości 5000 zł. Termin spłaty ustaliliśmy na 12 miesięcy.

W takim wypadku, po roku oddasz w sumie 7529,75 złotych. Na tę kwotę składa się opłata przygotowawcza w wysokości 1960 złotych, odsetki 269,75 złotych, miesięczna opłata administracyjna – 25 złotych i oprocentowanie 10%. RRSO wynosi 126,65% a pierwsza rata 647,47 złotych.

Zauważ, że największym obciążeniem dla twojego portfela będzie opłata przygotowawcza.

W drugim wariancie przyjęliśmy pożyczkę w wysokości 10 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące.

Za całość takiego zobowiązania zapłacisz 17869,49 złotych. Najwięcej zapłacisz za opłatę przygotowawczą 5990 złotych. Dodatkowo za odsetki 1039,49 złotych, za opłatę administracyjną 35 złotych miesięcznie i oprocentowanie 10%. RRSO wynosi 88.25%, a za pierwszą ratę zapłacisz 786,14 złotych.

Czy to dużo? Z pewnością nie są to małe sumy pieniędzy, jednak pamiętaj, że wniosek składasz w firmie pożyczkowej, a nie w banku.

Asa dla biznesu – opinie

Usługa, którą jesteś zainteresowany, nie posiada jeszcze żadnych komentarzy w internecie.

W naszej ocenie to przeciętny produkt, bez promocji dla nowych klientów. Z drugiej strony mało jest ofert skierowanych dla firm, stąd trudno o porównanie np. do konkurencji. Jeśli jesteś świadomy dużych opłat, które poniesiesz to Aasa dla biznesu może być dobrym rozwiązaniem dla ciebie.


Chwilówki  /  Opinie  /  Asa dla biznesu


11 komentarzy

11 Opinie

 1. Alicja

  Oooo…fajna opcja – chyba się skuszę na tą pożyczkę biznesową Aasy. Ktoś może korzystał z tej oferty?

 2. Adam

  Hej Alicja, ja korzystałem i mogę polecić. Mają naprawdę dobre warunki, łatwo u nich dostać pożyczkę (tak naprawdę nie robią żadnych problemów), bardzo spoko obsługa klienta. No i potem wystarczy już tylko spłacać 🙂 Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że raty naprawdę są bardzo przyzwoite.

 3. Jacynka

  Alicja, mi też się zdarzyło skorzystać z ich oferty ostatnio i jestem bardzo zadowolona – mają niskie raty i nie ma ukrytych druczków 🙂 Spokojnie można spłacać bez martwienia się o nic 🙂

 4. Gilbert

  Ja też polecam 🙂 10/10 zdecydowanie 🙂

 5. Małgo

  Najlepsza pożyczka dla nowych biznesów – o wiele mniej zachodu niż w bankach, a raty zdecydowanie przyjazne. Ma wrażenie, że bardzo dobrze rozumieją młodych predsiebiorców, bo i obsluga kompetentna i dużo udogodnień typu aplikacje na komórki.

 6. Michalinka

  Myślę, że obecnie trudno jest znaleźć pożyckze dla działalności, która miałaby równie dobre warunki jak Aasa. Wiadomo że nie każdy dostanie dofinansowanie, zresztą ono też ma swoją specyfikę i jednak jest nie dla wszystkich tak samo dostępne. tu nie trzeba się w zasadzie martwić ani o warunki ani o przyznanie.

 7. Gruby

  Ja korzystałem i jestem zadowolony. Wiadomo, że dla “klienta” zawsze może być taniej, ale i tak się opłaca 😉 Mają też ofertę dla zwykłych “ludzi”.

 8. Margo

  Oceniam ich na 5! Firma ma bardzo dobre warunki

 9. Juliusz

  Mogę się raczej dołączyć do tych opinii powyżej, większość faktycznie jest zgodna z prawdą. Myślę, że ogólnie jest naprawdę ok – łatwo dostać, raty niskie, przyjazna obsługa, szybkie przelewy i brak papierkologii.

 10. zolwik

  Jest OK, polecam

 11. Kronos

  Pożyczka bardzo w porządku

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry