1Credit

1credit.pl pożyczka

Szukasz informacji o pożyczce w 1Credit? Chcesz poznać opinię? Nie wiesz, co sprawdzają i weryfikują, nim udzielą ci pożyczki? Przeczytaj, co udało się nam ustalić.

Weź pożyczkę w 1Credit »
 

MiniCapital, właściciel:Mini Money Sp. z o.o.
NIP:5272774474
REGON:364938313
KRS:0000627479
Strona WWW:https://1credit.pl/
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:1000 zł - 12000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2500 zł, z okresem spłaty w ciągu 6 miesięcy dla stałych klientów.
RRSO:

101,6 %
Rata miesięczna:591,67 zł
Prowizja1050 zł
Całkowity koszt do spłaty:3550 zł

Usługa finansowa o nazwie 1Creditnależy do firmy Mini Money –  NIP 5272774474, REGON 364938313, KRS 0000627479 z siedzibą w Warszawie. Na jej czele stoi Łukasz Kalbarczyk. Pożyczkodawca posiada jeszcze inne pożyczki, takie jak Mini Capital i Dopożyczka.

Jak poruszać się po stronie?

Najważniejszym elementem na stronie jest przycisk “złóż wniosek” obok kalkulatora. Dzięki niemu zostaniesz przekierowany do wniosku. Z kolei kalkulator pożyczkowy ma charakter orientacyjny i kwoty, które się wyświetlają nie muszą pokrywać się z tymi, które zapłacisz.

Na samym dole strony masz działy tematyczne, z pytaniami i odpowiedziami na temat pożyczki. Małą, szarą czcionką masz podany również rzeczywisty przykład pożyczki, jak i dane o firmie.

Czy 1Credit sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Jak czytamy na stronie, pożyczkodawca zweryfikuje twoją wiarygodność kredytową w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF i BIK. Jeśli twoim jedynym źródłem utrzymania są zasiłki, to otrzymasz odmowę, jak i gdy masz niespłacone zadłużenie.

Jakie dokumenty wymaga 1Credit? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Firma nie podaje konkretnego wieku, od którego akceptuje wnioski. Oczekuje jedynie od ciebie stałego źródła dochodu. Konsultanci nie dzwonią do twojego pracodawcy, aby zweryfikować twoje zatrudnienie.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wysłaniu wniosku trafi on do weryfikacji. Decyzja odmowna może zostać wydana na podstawie negatywnej historii w bazach dłużników lub gdy nie masz stałego źródła dochodu. Przedsiębiorstwo podaje, że jeżeli masz konto w jednym z banków, których listę znajdziesz poniżej, to przelew na twoje konto może potrwać do 45 minut.

Jakie banki firma obsługuje?

– BZ WBK
– PKO BP
– mBank
– Alior Bank
– ING Bank Śląski

Ile można pożyczyć?

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki na raty, o jaką może wnioskować nowy klient, wynosi do 2000 zł na okres maksymalnie 3 miesięcy. Pożyczyć w sumie możesz od 1000 złotych, do nawet 12 tysięcy złotych na okres do 36 miesięcy.

Czy jest jakaś promocja?

Jeśli złożysz wniosek po raz pierwszy, to możesz otrzymać pożyczkę w wysokości do 2000 złotych, bez dodatkowych kosztów. Spłacisz np. po 3 miesiącach tyle ile pożyczyłeś, czyli 2000 złotych.

Przykładowa tabela pożyczki

Pożyczka

Czas

RRSO

Prowizja

Odsetki

Suma pożyczki

2000 zł

 60 dni

0%

0 zł

0 zł

2000 zł

1500 zł

9 miesięcy

73%

765 zł

0 zł

2265.75 zł

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017.

Wady i zalety pożyczki w 1Credit:

Zalety:

  • Możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
  • darmowa pierwsza pożyczka;
  • dla stałych klientów pożyczka nawet do 12000 złotych;
  • pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wady:

  • Pierwsza pożyczka na kwotę maksymalną tylko do 2000 złotych;
  • stosunkowo wysoka prowizja w przypadku kolejnych pożyczek;
  • sprawdzanie danych w bazie BIG, ERIF, KRD.

Jak wziąć pożyczkę w 1Credit?

Wejdź na stronę internetową https://1credit.pl/. Zapoznaj się z przykładowymi opłatami. Wypełnij dane osobowe pod kalkulatorem pożyczkowym i kliknij przycisk “złóż wniosek”. Kolejnym etapem będzie zweryfikowanie twoich danych. W tym celu przelej 1 grosz na podany przez pożyczkodawcę numer konta bankowego.

Od tego momentu rozpocznie się proces weryfikacji. Decyzji spodziewaj się w ciągu najbliższych kilkunastu minut.

Jaką mamy opinię o 1Credit? A jaką wy?

Usługa finansowa 1Credit to już kolejny projekt pożyczkowy firmy Mini Money. Niewątpliwą zaletą oferty, jest pierwsza bezkosztowa pożyczka dla nowych klientów, do 2000 złotych i to jeszcze w formie ratalnej.

Brakuje nam z kolei dokładnych informacji na stronie internetowej. Jest ona uboga w treść, a przykład pożyczki jest na samym dole, dodatkowo mało czytelną czcionką.

W naszej opinii 1Credit to kolejne miejsce, gdzie możesz złożyć wniosek o pożyczkę na promocyjnych warunkach. Takich stron jest już kilkanaście w internecie. Wybór jednej z nich zostawimy już tobie. A wy jaką macie opinię o 1Credit? Napiszcie o tym w komentarzu.

Chwilówki/Opinie/1Credit
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry