Banki

NEST BANK i Nest konto. Darmowe konto osobiste z 4% na lokacie

Nest Bank

Nest Konto to rachunek osobisty wychodzący naprzeciw naszym interesom. Dzięki ciągłemu rozwojowi banku klienci oprócz bezpłatnej oferty prowadzenia konta i karty płatniczej mogą liczyć na promocje, szczególnie jeśli chodzi o produkty depozytowe.

Załóż teraz darmowe konto w Nest Bank »
 

Jakie są podstawowe korzyści posiadania Nest Konta?

Oferta banku gwarantuje Ci bezwarunkowe darmowe prowadzenie konta i nie zmusza Cię do regularnych wpływów. Dodatkowo karta płatnicza, którą dostajesz do rachunku za darmo, nie ma opłat miesięcznych za jej posiadanie. Tym samym nie masz konieczności robienia nią konkretnej liczby operacji lub wydawania określonej sumy co miesiąc jak to jest w innych bankach.

Jak założyć Nest konto, czyli darmowe konto osobiste?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem darmowego Nest konta masz dwie możliwości:

 • Drogą tradycyjną w oddziale banku;
 • przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dla Ciebie bardziej interesująca wydaje się druga wersja, gdzie nie tracisz naszego cennego czasu.
Korzystając z opcji założenia konta przez internet, zostajesz przekierowany na stronę banku i tam składasz wniosek o konto. W celu potwierdzenia zawarcia umowy masz możliwość wyboru:

 • Wykonujesz przelew weryfikacyjny na 1 zł z naszego aktualnego rachunku bankowego i po ok. 15 minutach cieszysz się dostępem do nowego darmowego konta.
 • Wybierasz opcję, gdzie umowę do podpisu dostarcza nam kurier.. Umowa powinna dotrzeć do ciebie w ciągu tygodnia.

Nest Konto zalety

Co z kartą płatniczą Nest Konto? Czy jest bezpłatna?

Przy zawieraniu umowy o darmowe konto z bankiem masz możliwość równoczesnego zawnioskowania o bezpłatną kartę debetową. Jeśli tego nie zrobisz, możesz skorzystać z późniejszego zamówienia karty przez bankowość internetową, telefoniczną lub przez aplikację mobilną. Zachęcam jednak do wnioskowania wraz z podpisaniem umowy, bo karta płatnicza zawsze może się Ci przydać, a nie ponosisz za jej posiadanie żadnych koszów.

Korzyści posiadania karty do Nest Konta:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju;
 • 0 zł za płatności zbliżeniowe;
 • 0 zł za wypłaty cashback np. w kasie sklepu przy okazji robienia zakupów;
 • 0 zł za płatności telefonem przy wykorzystaniu usługi Google Pay czy Apple Pay;
 • darmowa usługa 3DSecure – zwiększająca bezpieczeństwo transakcji w Internecie.

Najważniejsze operacje bankowe, za które nic nie zapłacisz!

Będziesz mógł robić darmowe przelewy przez Internet i aplikację mobilną. Dodatkowo masz zagwarantowane bezpłatne przelewy do US i ZUS-u.

Ponadto w toku codziennych obowiązków pomocne będzie dla ciebie korzystanie z darmowych stałych zleceń lub poleceń zapłaty, gdzie zostaniesz odciążony od pamiętania o cyklicznych opłatach.

Oprócz tego będziesz mógł korzystać z szybkich przelewów, które są u odbiorcy nawet do 15 minut . Co prawda nie są one zupełnie darmowe, bo kosztują 1 zł za operację, ale jest to niewielka kwota za taka wspaniałą dogodność.

Z kolei, jeśli zastanawiasz się co z wpłatami na konto, to informuję, że nie będziesz miał z nimi problemu. Możesz to robić za darmo w placówce, jak i korzystając z wpłatomatów sieci Euronet.

Dodatkowo na koniec miesiąca dostaniesz wyciągi w wersji elektronicznej, które są udostępniane za darmo, a jeśli zechcesz otrzymać w wersji papierowej to, poniesiesz koszt 5 zł.

Interesują Ciebie także produkty oszczędnościowe?

Bank zadba o Ciebie, jeśli szukasz dobrego oprocentowania lokat i rachunków oszczędnościowych. Nest bank zaoferuje ci obecnie lokaty, które są jednymi z najlepszych na rynku np. Nest Lokata Witaj dla nowych klientów.

Link do tabeli oprocentowania banku:

https://www.nestbank.pl/download/to-klienci-indywidualni.pdf

Wyjatkowa aplikacja mobilna. Kontroluj ją swoim glosem!

Dostęp do Nest konta również będziesz miał przez aplikacje zainstalowana na twoim telefonie. Aplikacja działa w oparciu o popularne systemy Android i IOS (Apple). Oprócz standardowych czynności, które możesz wykonać przez bankowość internetową Nest Bank wprowadził bardzo ciekawą możliwość głosowego sterowania aplikacja np. zalogowania się czy sprawdzenia salda i historii konta.

Przeczytaj również, jakie inne darmowe konta polecam.

Pozostałe usługi konta dla Ciebie

Posiadając konto, również możesz skorzystać z założenia darmowego rachunku walutowego prowadzonego w euro, dolarach lub funtach z ciekawą usługą korzystnych przewalutowań. Możesz także wnioskować o dogodny dla Ciebie kredyt gotówkowy.

Jaką mamy opinię o darmowy Nest Koncie z 4% lokatą?

Rachunek osobisty w Nest Bank jest jednym najlepszych jak nie najlepszym darmowym kontem osobistym. Polecam to konto osobom, które korzystają z rachunków osobistych nie regularnie lub po prostu chcą posiadać dodatkowy rachunek, za który bank nie zacznie naliczać nam opłat. Nie grożą nam koszty za nie przelewanie co miesiąc określonej kwoty lub za nie wykonywanie konkretnej liczby, lub kwoty operacji. Dla osób, które posiadają oszczędności również wybór konta w Nest Banku będzie idealnym rozwiązaniem. Bank co rusz zawstydza inne banki bardzo ciekawym oprocentowaniem lokat na nawet na poziomie 4%. Sama bankowość internetowa może nie powala designem, ale jest bardzo czytelna i łatwa w obsłudze. Z kolei innowacyjna aplikacja w telefonie jest jej świetnym uzupełnieniem.

Jeśli przekonaliśmy Cię do darmowego konta w Nest Banku możesz je założyć w ciągu ok. 15 min. Załóż darmowe konto w Nest Bank i zapomnij o nie potrzebnych opłatach.


Przeczytaj także:
 • Zdobądź łatwe 200 zł za założenie konta 360 w Banku…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !