Banki

Zgarnij premię za otwarcie konto w Getin Bank i zdobądź dodatkowe 500 zł za polecenia w Programie “Polecam Proste Zasady”

logo getinbank

Chcesz mieć darmowe konto w banku, za którego założenie z polecenia zapłacą Ci 50 zł? Dodatkowo to nie koniec korzyści, bo będziesz mógł w łatwy sposób zarobić nawet 500 zł! Zastanawiasz się, czy to możliwe? – to koniecznie czytaj dalej naszą opinię o programie Getin Banku „Polecam Proste Zasady”.

Getin Bank ruszył z ciekawą promocją „Polecam Proste Zasady” gdzie za założenie konta z polecenia zyskasz 50 zł na start, a dodatkowo polecając konto Proste Zasady swoim przyjaciołom, rodzinie czy znajomym w pracy możesz zyskać po 100 zł za każdego poleconego. Prawda, że łatwe 500 zł do zgarnięcia?

Co musisz zrobić, aby otrzymać 50 zł na start od Getin Banku?

Sprawa jest bardzo prosta, bo są tu jasne zasady. Nie ma haczyków i nie trzeba spełniać zawiłych wymogów regulaminowych. Chcąc zarobić premię za otwarcie konta, skorzystaj z kodu do poleceń. Jeśli nie masz go od kogo dostać to, skorzystaj z naszego.

 • Załóż darmowe konto Proste Zasady, korzystając z dedykowanej strony banku;
 • przy wnioskowaniu o konto podaj kod polecający, jeśli nie posiadasz takiego skorzystaj z naszego koduV5R8G3;
 • zaakceptuj zgody marketingowe, które są koniecznie do wzięcia udziału w programie poleceń;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta, przelej raz co najmniej 1000 zł na otwarty rachunek w Getin Banku;
 • w kolejnym miesiącu po ostatnim wpływie wspomnianego 1000 zł dostaniesz swoją premię 50 zł.

Podpowiadamy jak zarobić dodatkowe 500 zł!

Prawda, że wymagania do otrzymania 50 zł na start nie są zbyt trudne? – a możesz ten sposób polecać znajomym czy przyjaciołom i zgarnąć dodatkowe 100 zł za każdą taką poleconą osobę! Osoba polecona dzięki, której ty zgarniesz dodatkowe 100 zł, również otrzyma 50 zł premii. Warunek jest jeden i jest on wspólny dla ciebie, jak i osoby której polecasz darmowe konto Proste Zasady. Polecona osoba musi zasilić swoje konto w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta co najmniej 1000 zł. Jeśli to zrobi to, dostanie 50 zł, a ty za skuteczne polecenie zyskasz 100 zł. Osoba, która założyła konto Proste Zasady z twojego polecenia, również może skorzystać z tej metody poleceń i zarobić dodatkowe 500 zł.

Pokazujemy najważniejsze korzyści pomagające w poleceniu konta Proste Zasady

getinbank konto proste zasady

 • Konto Proste Zasady to rachunek osobisty, który po wykonaniu jednej bezgotówkowej płatności kartą płatniczą w sklepach czy Internecie, jest prowadzony zupełnie za darmo;
 • wszystkie wypłaty z krajowych bankomatów są darmowe;
 • przelewy przez bankowość internetową czy aplikację mobilną za 0 zł;
 • oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym nawet 3,5% przy wpływach wynagrodzenia na konto;
 • nowoczesna i przyjazna aplikacja w telefonie;
 • możliwość płatności telefonem Android Pay czy Apple Pay;
 • możliwość robienia operacji BLIKiem;
 • możesz mieć Mastercard Sticker, czyli kartę w formie małej naklejki, którą możesz przykleić gdzie chcesz np. na klucze od auta i płacić zbliżeniowo;
 • możesz zapisać się do programu Priceless Specials i zbierać punkty wymienne na nagrody za płatności kartą Mastercard;
 • płatności bezgotówkowe kartą w Internecie zabezpiecza usługa 3d Secure.

O czym musisz pamiętać, biorąc udział w tej promocji?

 • Poleconym może być tylko nowy klient, czyli taki, który nie miał konta po 4 sierpnia 2018 r., jeśli nie spełniasz tego wymogu to, nie zyskasz 50 zł, ale możesz polecać konto i zarobić nadal aż 500zł;
 • pamiętaj o tym, że również polecone przez ciebie osoby nie mogą być klientem banku po 4 sierpnia 2018r. (przykładowo jeśli osoba którą chcesz polecić miała konto w Getin Banku i je zamknęła przed 4 sierpnia to możesz taką osobę polecić na nowo);
 • obecna promocja trwa do 31 października 2018r. i jest to jej pierwsza edycja (być może będą następne);
 • promocja „Polecam Proste Zasady” łączy się z innym promocjami banku, chyba że w regulaminie innej promocji jest napisane inaczej.

Jaką mamy opinię o programie „Polecam Proste Zasady”?

Polecamy program „Polecam Proste Zasady” i konto w Getin Banku ze względu na łatwy i przejrzysty regulamin promocji. Nasza opinia jest taka, bo warunki, które trzeba spełnić są banalnie proste. Wystarczy trzy razy w każdym miesiącu po założeniu konta Proste Zasady, przelać 1000 zł z innego konta lub zapewnić przelew wynagrodzenia. Dzięki temu zyskujesz 50 zł i dodatkowo możesz zyskać 500 zł dzięki polecaniu konta w Getin Bank.

Co godne podkreślenia to, że sposób polecania jest korzystny dla obu stron. Polecający zgarnia 100 zł, a polecony ma szansę na 50 zł premii oraz również sam może potem polecać i zyskać 500 zł. Dodatkowo konto Proste Zasady jest naprawdę dobrym kontem, bo zupełnie darmowym po wykonaniu tylko jednej czynności w miesiącu. Chodzi tu o jedną płatność bezgotówkową kartą czy Blikiem. Dzięki temu masz darmowe konto z bezpłatnymi przelewami przez Internet i wypłatami z bankomatów za 0 zł.

Ponadto, jeśli posiadasz oszczędności to, również jest ciekawy sposób na ulokowanie swoich środków na dobrym procencie. Bank zapewnia bonus dla aktywnych, czyli 3,5% na rachunku oszczędnościowym dla środków do 10 tys. i 3% powyżej tej kwoty na rok.


Przeczytaj także:
 • Eurobank opinie o Koncie w Pełni z 5% zwrotem w…
 • NEST BANK i Nest konto. Darmowe konto osobiste z 4%…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !