Banki

Eurobank opinie o Koncie w Pełni z 5% zwrotem w programie „Codziennie zyskuję”

Eurobank logo

Jeśli lubisz jak my dostawać zwroty za zakupy kartą płatniczą to, mamy dla Ciebie bardzo ciekawą promocję. Chodzi o 5% zwrotu za zakupy bezgotówkowe kartą, a to wszystko dla ciebie od Eurobanku z nowym Kontem w Pełni. Eurobank 4 sierpnia 2018 r. dokonał zmian w swoich produktach bakowych. Zniknęły z oferty banku nie tylko stare konta, ale też program moneybacku „Rodzina i przyjaciele”. Teraz bank przygotował nową lepszą ofertę.

Załóż konto w Eurobanku i zgarnij zwrot »
 

Zainteresowany? – to powinieneś czytać dalej, bo to nie koniec korzyści, o jakich powiemy.

Jak skorzystać z nowej promocji Eurobanku i zyskać nawet 720 zł?

 • Po pierwsze musisz otworzyć nowe darmowe “Konto w Pełni” z kartą płatniczą korzystając ze strony banku;
 • po drugie musisz przystąpić do programu „Codziennie zyskuję” korzystając ze strony programu www.codzienniezyskuje.pl.

Jak szybko otworzyć darmowe Konto w Pełni nie wychodząc z domu?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem Konta w Pełni to, masz następujące możliwości:

 • Przez Internet bez wychodzenia z domu, przelewem weryfikacyjnym na 1 zł;
 • wypełniając wniosek o konto i zamawiając kuriera, który dostarczy ci bezpłatnie umowę o konto;
 • tradycyjnie odwiedzając lokalną placówkę banku.

My polecamy Ci pierwszą opcję. Korzystając z opcji założenia darmowego konta przez Internet, zostaniesz przekierowany na stronę banku i tam składasz wniosek o konto. Wypełniasz wniosek, zatwierdzasz zgody marketingowe i dołączasz swój dowód osobisty. Z kolei w celu potwierdzenia zawarcia umowy masz możliwość wyboru:

 • Wykonujesz przelew weryfikacyjny na 1 zł ze swojego aktualnego konta osobistego i w ciągu ok. 15 minut cieszysz się dostępem do nowego konta. Pamiętaj jednak o dwóch sprawach twoje dane w nowym wniosku o konto muszą być takie same jak w banku, z którego robisz przelew. Bank również dołączył listę banków, jakie akceptuje a są to: Alior Bank S.A., Bank BPH S.A., Bank Pocztowy S.A., BZWBK S.A., Deutsche Bank S.A., mBank S.A., Pekao S.A., Raiffeisen Polbank S.A., Volkswagen Bank S.A.
 • Wybierasz opcję, gdzie umowę do podpisu dostarcza ci kurier. Oczywiście te dokumenty bank wysyła na swój koszt. Umowa powinna dotrzeć do nas w ciągu tygodnia.

Wskazujemy najważniejsze aspekty nowego “Konta w Pełni”

 

Konto w Pełni w banku Eurobank

Konto w Pełni to bezwzględnie darmowy rachunek osobisty, w którym nie ponosisz kosztów prowadzenia rachunku osobistego. Ponadto, jeśli robisz zakupy kartą płatniczą na min. 400 zł miesięcznie to również za jej prowadzenie nie zostaniesz obciążony. Oprócz tego, że nie będziesz ponosić kosztów za konto i kartę, będziesz miał szanse na zwrot nawet 720 zł rocznie. Jeśli to dla Ciebie za mało to możesz liczyć na inne dodatkowe udogodnienia jak bardzo dobra aplikacja bankowa w telefonie czy promocyjna lokata LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,5% w skali roku oraz rachunek oszczędnościowy na 2,5%.

Najważniejsze operacje bez kosztów:

 • Darmowe przelewy przez bankowość internetową i nowoczesną aplikację mobilną, w tym przelewy ZUS i US;
 • stałe zlecenia i polecenia zapłaty ustanawiane przez internet;
 • darmowe wpłaty i wypłaty w placówce;
 • darmowe wypłaty z bankomatów w kraju (dla Kart Mastercard natomiast dla kart Visa musimy wypłacić z krajowych bankomatów kwotę powyżej 100 zł w innym wypadku za wypłatę bank pobierze 1,9 zł)
 • wyciągi za 0 zł zarówno w wersji elektronicznej, jak i te wysłane pocztą.

Czy są słabe strony Konta w Pełni?

Jeśli byśmy mówili tylko o korzyściach wiedząc, że nie wszystko jest idealne, to nie bylibyśmy sobą. Nie wszystko jest darmowe i to musisz też wiedzieć. Jak już wskazaliśmy wypłaty dla karty Visa są darmowe, ale tylko jak wypłacisz powyżej 100 zł. Dodatkowo tylko 1 przelew w placówce wykonasz za darmo a za każdy kolejny policzą ci aż 7 zł. Przelewy ekspresowe nie są drogie, bo koszt takiej operacji to 3 zł za sztukę do 3000 zł, ale nie ma już puli darmowej w miesiącu. Przelew walutowy SEPA standard to kolejne 5 zł kosztów. Najsłabszym elementem są jednak operacje kartą za granicą bo nie dość, że za wypłaty z bankomatów pobierana jest prowizja (4 zł Martercard i 8 zł Visa) to dodatkowo 3% za przewalutowanie.

Jak zyskać 720 zł z programem „Codziennie zyskuję”?

Ten program daje ci możliwość na zarobienie pokaźniej premii za codzienne czynności, które nie raz na pewno wykonujesz. Program zwrotów rusza od 1 września 2018 r. więc już dziś możesz sobie rozplanować odpowiednio zakupy. Kiedy przystąpisz do programu „Codziennie zyskuję” to Eurobank zwracać będzie ci za wybrane zakupy kartą płatniczą aż 5% do 60 zł miesięcznie. Znaczy to tyle, że za płatności na kwotę 1200 zł w miesiącu zyskasz do 60 zł zwrotu.

O czym musisz pamiętać, chcąc zarobić premię 720 zł?

Są dwie rzeczy, o których musisz wiedzieć:

 • Warunkiem otrzymania premii za transakcje bezgotówkowe kartą jest zasilenie konta wynagrodzeniem, emeryturą lub rentą w kwocie min. 500 PLN lub wpływem kwoty min. 1500 PLN w postaci jednorazowego przelewu z innego Banku;
 • druga sprawa to zwroty 5% dotyczą tylko operacji z kategorii – sport, rozrywka i rekreacja.

Bardziej szczegółowo są to zakupy w takich miejscach jak:

 • linie lotnicze;
 • koleje pasażerskie;
 • promy;
 • linie autobusowe – z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich;
 • wypożyczalnie samochodów;
 • hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, usługi rezerwacyjne;
 • restauracje, bary, puby, dyskoteki, bary szybkiej obsługi (fast foody), kawiarnie, kluby muzyczne;
 • kina, teatry, opery, filharmonie, muzea;
 • pływalnie i baseny, Parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne;
 • SPA i salony masażu Kluby bilardowe, kręgielnie;
 • obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, czartery jachtów, przystanie jachtowe, studia i szkoły tańca, pola golfowe;
 • salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Poznaj naszą opinię o Koncie w Pełni i programie „Codziennie zyskuję”

W naszej ocenie „Konto w Pełni” połączone z możliwością zwrotów za operację kartą to świetna promocja dla Ciebie tym bardziej, jeśli na wrzesień czy październik planujesz zaległy urlop lub wiele czasu spędzisz na zakupach w miejscach, które wyżej wypunktowaliśmy. Łączymy tym samym przyjemne z pożytecznym.

Co prawda nie są to zwroty za jedzenie z dyskontów czy marketów, gdzie wydajesz zapewne miesięcznie najwięcej, to promocja ta daje Tobie spory rabat na ciekawe spędzanie wolnego czasu i nie tylko. Dodatkowo rachunek osobisty w Eurobanku jest bardzo dobrym produktem co ważne prowadzonym za darmo.

Dodatkowo chcąc zdobyć jak największą premię ze zwrotów za płatności kartą również opłata miesięczna za kartę będzie nam umorzona. Przypominając najsłabszy punkt tego konta, czyli płatności za granicą i 3% przewalutowanie to dzięki 5% Moneybackowi tak naprawdę również zyskasz 2%. Myślimy, że warto założyć konto w Eurobanku i przystąpić do programu, by gromadzić 5% zwrotu za aktywne spędzanie czasu.

Jeśli też jesteś tego zdania to, załóż Konto w pełni już dziś i przystąp do programu „Codziennie zyskuję”!

https://www.eurobank.pl/files/docs/Regulamin-Programu-Codziennie-Zyskuje–obowiazuje-od-1-09-2018_ost.pdf
https://www.eurobank.pl/files/docs/toip_konta.pdf


Przeczytaj także:
 • BZ WBK – opinie o promocji “Polecaj Mój Bank” +…
 • Alior bank opinie o “Koncie Jakże Osobistym”. Zgarnij 100 zł…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !