Opinie o promocji „Citi Priority Konto Internetowe” ze zwrotem 150 zł za zakupy i 1000 zł za polecanie konta

citi bank

Tym razem coś dla osób aktywnie korzystających z karty płatniczej, które nie mają konta osobistego w Citi Banku. Przedstawiamy promocję konta Citi Prioriti, gdzie otrzymujesz przez 6 miesięcy zwrot za swoje zakupy kartą nawet do 150 zł. Myślę, że jeśli robisz zakupy kartą płatniczą, a nie masz porządnego bonusu od swojego aktualnego banku to, nie masz się co zastawiać. Skorzystaj z tej promocji już teraz, bo promocja jest ograniczona do 3000 osób.

Załóż konto w Citi Banku i zgarnij 150 zł »
 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 150 zł w promocji?

 • Wypełnij powyższy wniosek o konto Citi Priority w ramach oferty „Citi Priority – konto internetowe” i zaakceptuj niezbędne zgody marketingowe;
 • konsultant Citi Banku oddzwoni do ciebie i dokończy proces zakładania konta;
 • zaloguj się do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta;
 • dodatkowo do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto, zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia lub przelew z innego banku na min. 1 500 zł;
 • płać kartą debetową wydaną do Konta Citi Priority w sklepach czy Internecie i otrzymuj 5% zwrotu za transakcje.

Co musisz wiedzieć o promocji 150 zł z kontem Citi Priority?

 • Promocja obowiązuje od 1 sierpnia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. i jest limitowana do 3000 pierwszych osób;
 • oferta jest dla nowych klientów, którzy nie mieli konta po 1 stycznia 2017r.;
 • zwrot 5% za płatności kartą w ciągu 6 mc wygląda tak że w pierwszym miesiącu możesz uzyskać do 50 zł zwrotu, a w kolejnych 5 miesiącach maksymalnie po 20 zł.

Co to oznacza w skrócie. Zakładasz konto, wpłacasz 1500 zł i w pierwszym miesiącu wydajesz 1000 zł i 50 trafia do ciebie w formie zwrotu. W kolejnych miesiącach wydajesz już mniej bo tylko 600 zł, za które dostaniesz po 20 zwrotu w każdym z 5 pozostałych miesięcy. Prawda, że proste ?

Kiedy dostaniesz premię za zwroty z operacji kartą?

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana przez Bank na twoje konto w Citi nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej otrzymania. Kwota premii za transakcje ulega zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku. Bank o przyznaniu premii poinformuje Cię wiadomością w Bankowości Internetowej.

Dodatkowy 1000 zł za polecanie konta!

Za polecanie możesz zgarnąć nawet 1000 zł. Za każdą osobę poleconą, która założy konto Citi Priority możesz zyskać aż 100 zł. Jednak tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. Nie jest to już konto w ramach oferty „Citi Priority – konto internetowe”. Twoja osoba polecona otwiera konto bez promocyjnych warunków. Nie ma go prowadzonego za bezwarunkowo za darmo. Nie poniesie opłat za konto (30 zł), jeśli spełni jeden z dwóch warunków:

 • Utrzymanie średniego salda na rachunku w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach);

 • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie;


Dodatkowo oprócz powyższego warunku, abyś dostał premię za polecenie, osoba polecona powinna wykonać operacje kartą na min 300 zł.

Mimo tych wymagań to wciąż bardzo ciekawa forma na dodatkowe 100 zł za każdą poleconą osobę. Jeśli masz w rodzinie czy znajomych osoby szukające dobrego rachunku oszczędnościowego to z pewnością możesz im polecać konto w Citi Banku. Jest to V edycja i trwa do końca sierpnia. Jest ona także odnawiana cyklicznie, więc warto pamiętać o tej formie dodatkowego zarobku. Oferta ta jest zawsze dostępna w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”.

Jakie są korzyści posiadania konta w Citi Banku?

Korzyści z założenia konta w Citi Bank

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 za kartę płatniczą bez konieczności robienia operacji;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce, jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;.
 • 0 zł za przelewy krajowe zlecone w bankowości elektronicznej Citibank Online;.
 • usługa gogle pay gdzie dodajesz kartę płatniczą do aplikacji i możesz płacić telefonem;
 • w bankowości elektronicznej Citibank Online możesz otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Możesz przepiąć kartę do konta walutowego i płacić w krajach strefy euro, Wielkiej Brytanii, USA jedną kartą do konta;
 • masz możliwość założenia linii kredytowej w koncie, gdzie aż do 7 dni nie płacisz odsetek za skorzystanie z pieniędzy Banku.

Dodatkowo 2,5 % na koncie oszczędnościowym!

Z kontem Citi Priority możesz dodatkowo zarabia lokując swoje środki na rachunku oszczędnościowym. Dostaniesz 2,5% nawet przez 6 miesięcy dla kwoty do 100 tys. zł. Oferta ta jednak ma wadę jest tak dobra że bank ja limituje tylko dla nowych klientów i 1000 osób.

Jaką mamy opinię o promocji 150 zł zwrotu z kontem Citi Priority?

Citi Bank zrobił ciekawą promocję bo nie dość, że daje Ci darmowe konto, gdzie nie poniesiesz opłaty za prowadzenie rachunku i karty to, dodatkowo masz możliwość 5% zwrotu za każdą płatność bezgotówkową w sklepach czy Internecie. Oprócz tego konto Citi Priority oferuje możliwość dodatkowego zarobku 100 zł za każdą skutecznie poleconą osobę.

Zwrot 150 zł za operacje kartą jest nieco rozłożony w czasie. Ma to swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że nie trzeba szaleć z kartą na zakupach, bo tylko w pierwszym miesiącu, aby uzyskać maksymalny zwrot, trzeba wydać 1000 zł. W kolejnych miesiącach to maksymalne 20 zł do zwrotu za operacje w wysokości 600 zł. Minusem jest to, że trzeba z bankiem związać się aż na 6 miesięcy, bo zwroty będą wypłacane w tym czasie. Nie ma niestety drogi na skróty.

Jeśli twój bank nie daje ci 5% bonusu za płatności kartą, a dodatkowo pobiera inne opłaty to, nie zastanawiaj się i zakładaj szybko konto Citi Priority w ramach limitowanej oferty „Citi Priority – konto internetowe”

Regulamin promocji:

https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-zwrotu-za-zakupy-z-nowym-kontem-internetowym-citi-priority.pdf

https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-citi-priority-konto-internetowe.pdfChwilówki/Banki/Opinie o promocji „Citi Priority Konto Internetowe” ze zwrotem 150 zł za zakupy i 1000 zł za polecanie konta


Przeczytaj także:
 • Konto 360 w Millenium Bank z promocją “Zbliż się do…
 • Opinie o Koncie Maksymalnym w BGŻ BNP PARIBAS i promocji…
 • Zgarnij premię za otwarcie konto w Getin Bank i zdobądź…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry