Banki

BZ WBK – opinie o promocji “Polecaj Mój Bank” + 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Bank Zachodni WBK

BZ WBK ma obecnie bardzo ciekawe dwie promocje, które są bardzo łatwe do wykonania. Możesz być poleconym i polecającym lub tylko polecającym. Jeśli nie posiadałeś dotąd konta w Banku Zachodnim oraz otrzymujesz wynagrodzenie na konto w innym Banku to, możesz zyskać nawet 350 zł. Gdy posiadasz już konto w BZ WBK, również możesz zyskać. Otrzymasz aż 100 zł za jedno skutecznie polecenie konta osobistego lub karty kredytowej. Dodatkowo też możesz przenieść swoje wynagrodzenie i otrzymywać po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy, czyli łącznie 300 zł.

Co musisz wiedzieć o promocjach i co możesz dzięki nim zyskać?

  • Promocja programu „Polecaj mój bank” trwa tylko do 31 sierpnia 2018 r.
  • Promocja dotycząca przeniesienia wynagrodzenia na konto w BZ WBKA upływa 30 września 2018 r.
  • Premię z tej promocji może zyskać polecający 100 zł oraz polecony 50 zł. Polecony po otwarciu Konta Jakie Chcę, ma możliwość na dodatkowe 100 zł za spełnienie warunków przeniesienia wynagrodzenia w ciągu 3 miesięcy od założenia konta lub nawet 300 zł, jeżeli utrzyma swój wpływ przez 6 miesięcy na Koncie Jakże Osobistym.
  • Polecający oraz polecony mogą dodatkowo zyskać nawet 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia do BZ WBK.
  • Polecać możesz tutaj darmowe Konto Jakże Osobiste oraz kartę kredytową Banku Zachodniego WBK.
  • Jeśli wykażesz się dużą skutecznością poleceń, masz szansę na dodatkową nagrodę nawet 3000 zł.

Jak zostać poleconym i zyskać 150 zł za otwarcie konta osobistego?

Jeśli nie masz konta osobistego od grudnia 2017 r. lub w ogóle go nie miałeś, możesz być osobą poleconą. Skorzystaj wtedy z naszego kodu polecenia: 1006204773 i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą ze wskazanej poniżej strony promocyjnej strony banku BZ WBK.

Załóż konto i skorzystaj z promocji »
 

Premię 50 zł otrzymasz po otwarciu konta, zalogowaniu się do bankowości internetowej oraz wykonaniu w ciągu miesiąca od otwarcia konta, operacji bez gotówkowych kartą płatniczą na 200 zł. Dodatkowo masz szanse na premię 100 zł, jeśli w ciągu 3 miesięcy od otwarcia Konta Jakie Chcę, wpłyną na nie co najmniej raz środki z wynagrodzenia, renty lub emerytury w wysokości co najmniej 1000 zł.

Nie chcesz otwierać konta ? Zostań poleconym i zyskaj 50 zł z kartą kredytową!

Możesz nie otwierać konta osobistego i zyskać 50 zł za otwarcie karty kredytowej i zrobienie nią operacji bezgotówkowych na 200 zł. Promocja konta i karty kredytowej nie łączy się, więc dostaniesz 50 zł tylko za otwarcie jednego z tych produktów. W tym przypadku ciekawszym rozwiązaniem wydaję się Konto Jakie Chcę, szczególnie jeśli masz możliwość przeniesienia swoich wpływów na konto.

Jak zdobyć dodatkowe 100 zł za polecenia?

Posiadając konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Zachodniego WBK możesz skorzystać z programu „Polecaj mój bank”. Za każde skutecznie polecenie zyskasz 100 zł. Skuteczne polecenie to takie, gdy osoba polecona spełni warunki na otrzymanie premii 50 zł. Czyli po otwarciu danego produktu konta osobistego lub karty kredytowej zaloguję się do bankowości internetowej i dokona płatności bezgotówkowych na 200 zł w ciągu jednego miesiąca po otwarciu danego produktu.

Dodatkową nagrodę za skutecznie polecenia bank rozdysponuje dla najlepszych polecających biorących udział w promocji. W zależności od miejsca, jakie zajmiesz na koniec sierpnia 2018 roku, możesz zdobyć dodatkowo tysiąc, dwa lub nawet trzy tysiące złotych.

Jak zyskać 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia na Konto Jakże Osobiste?

Przenieś wynagrodzenie do BZ WBK

Sprawa jest banalnie prosta, o ile twój dochód miesięczny jest większy niż 1500 zł. Jeśli spełniasz to kryterium to, po przeniesieniu na Konto Jakie Chcę swojego wynagrodzenia za pracę, emerytury lub renty otrzymasz 300 zł. Premia ta będzie wypłacana po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy. Pamiętaj o tym, że do przeniesienia twojego dochodu musisz skorzysta

z wniosku, który dostępny jest po zalogowaniu do bankowości internetowej. Ewentualnie możesz zadzwonić na bankową infolinię BZ WBK i tam złożyć taką dyspozycję w rozmowie z konsultantem. Inne wymagania do otrzymania premii 300 zł to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz nieposiadanie wcześniej wpływów na konto w BZ WBK. Jeśli takie wpływy już kiedyś miałeś to nic straconego ważne, aby ostatni taki wpływ na konto był przed 1 stycznia 2018 r.

Kiedy otrzymasz premie za poleconego i bycie poleconym oraz za przeniesienie wynagrodzenia?

Wspomniane premie za założenie konta osobistego lub karty kredytowej z polecenia i premie za polecenie w ramach programu „Polecam mój bank” wypłacane są do trzech miesięcy od otwarcia danego produktu. Natomiast z naszego doświadczenie możemy powiedzieć, że dzieje się to dużo szybciej. Z kolei, jeśli chodzi o premie 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia to, jest ona wypłacana w ciągu 2 tygodni od otrzymania przelewu wynagrodzenia, emerytury lub renty.

polecaj bz wbk i zgarniaj nagrody

Polecając znajomym konto w banku, możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Nasza opinia o promocjach Banku Zachodniego WBK dla polecających i poleconych

Promocje BZ WBK są bardzo łatwe do zgarnięcia, o ile spełniamy wyżej wymienione warunki promocji. Przy założeniu, że jesteś nowym klientem to, korzystając z kodu polecającego, łatwo możesz zdobyć 150 zł. Jeśli natomiast wpływ wynagrodzenia będzie przez 6 miesięcy to, zyskasz nawet 350 zł. Oprócz tego możesz polecić ten sposób zdobycia prowizji twoim znajomym i zyskać dodatkowe 100 zł za każde skuteczne polecenie. Nasz znajomy na pewno będzie również zadowolony, bo Konto Jakże Osobiste nie dość, że jest kontem prowadzonym za darmo to, można sporo dodatkowo na nim zarobić. Korzystając z Konta Jakie Chcę, trzeba jedynie pamiętać o opłacie za kartę płatniczą. Standardowe ustawienie karty w BZ WBK to 3 zł miesięcznie nie zależnie od tego, czy robisz nią operacje. Możesz to zawsze zmienić i wykonywać 5 operacji co miesiąc, aby karta była za darmo. Możesz też po wykonaniu kartą wydatków na 200 zł, zadzwonić na infolinię i ją zastrzec. (Dzwoniąc na infolinię, także wspomnijmy o chęci braku ponownego wznowienia karty po to, żeby bank nie przysyłał nam nowej).


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !