BGŻ BNP PARIBAS Opinie o promocji „Korzystaj i zyskaj” premię 300 zł oraz dodatkowe 100 zł za „Kupuj mobilne”

BGŻ BNP Paribas

Kolejna ciekawa promocja od banku BGŻ BNP Paribas. Jeśli nie załapałeś się na ostanie promocję, mamy dla ciebie idealną szansę na podreperowanie domowego budżetu i to nawet kwotą 300 zł.

Za otwarcie konta i aktywne korzystanie można zyskać do 400 zł. Co ważne nie ma żadnego ryzyka, bo konto jest prowadzone bezwarunkowo darmowo. Nie zapłacisz za prowadzenie konta ani za kartę. Jedyną opłatą jaką możemy ponieść to 5 zł za wypłaty w bankomatach, które są spoza sieci banku lub PlanetCash.

Promocja Korzystaj i zyskaj 300 zł już nie jest aktywna. Bardzo duże zainteresowanie wyczerpało zakładaną pulę. Natomiast nadal możesz otworzyć darmowe konto Optymalne i zgarnąć dwa bony po 50 zł. Bon do Allegro i Biedronki dostaniesz za wykonanie kilku operacji telefonem przy użyciu aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Co trzeba wiedzieć o promocji „Korzystaj i zyskaj” za 300 zł?

Po pierwsze musisz być nowym klientem banku czyli takim, który nie posiadał konta osobistego przez co najmniej 24 miesiące wstecz. Na przystąpienie do promocji masz czas do 30 września 2018, a na samo podpisanie umowy masz czas do 15 października 2018 r. Dodatkowo w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania w promocji zostanie zablokowana.

Przedstawiamy krok po kroku jak zdobyć 300 zł:

 • Najpierw zarejestruj się do programu promocji BGŻ BNP Paribas „Korzystaj i zyskaj” korzystając z promocyjnej strony banku (link powyżej).
 • Na stornie promocyjnej pozostaw wymagane dane i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
 • Następnie czekaj na maila z banku, w którym będzie link do wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w promocji.
 • Po wypełnieniu wniosku wybierz jedną z form weryfikacji, potwierdzającą zawarcie umowy o konto. Możesz skorzystać z przelewu na 1 zł z twojego dotychczasowego banku lub wybrać dostarczenie umowy przez specjalnego kuriera i podpisać umowę w jego obecności.

Kiedy masz już założone konto, możesz przystąpić do działania. Spełnić trzeba następujące warunki aby otrzymać premię:

 • 50 zł – dostaniesz za samo zainstalowanie i zalogowanie się do bankowej aplikacji GO Mobile na twoim smartfonie;
 • 100 zł – zyskasz za zapewnienie wpływu min. 1000 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych karta płatniczą na min. 300 zł. Kartą możesz płacić w Internecie oraz w kasach sklepów.


Czas na wykonanie tych dwóch prostych czynności i zgarnięcie 150 zł to cały miesiąc październik 2018.

 • Do zdobycia dodatkowych 150 zł potrzebne będzie spełnienie warunku wpływu 1000 zł i wydania kartą 300 zł w dwóch kolejnych miesiącach. Czyli w listopadzie i grudniu robisz powtórkę z października i zgarniasz całe 300 zł.

Kiedy dostaniesz premię ?

BGŻ premia do 300 zł logo zakupy mobilne

Po spełnieniu warunków na 50 zł i 100 zł, BGZ BNP Paribas poinformuję Cię we wiadomości mailowej najpóźniej do 16 listopada. We wiadomości dostaniesz informację, aby zalogować się na stronę promocji i uzupełnić potrzebne dane do odbioru premii. Gotówka zostanie wypłacona tobie najpóźniej do 30 listopada 2018 roku.

Po spełnieniu warunków na dodatkowe 150 zł bank poinformuję Cię do 17 stycznia 2019 a samą kwotę dostaniesz najpóźniej do końca tego miesiąca.

Zgarnij także dodatkowe 100 zł z innej promocji BGŻ BNP Paribas za zakupy mobilne telefonem

Jeśli założysz konto Optymalne to, warto zgarnąć dwie pieczenie na jednym ogniu. Drugą w tym przypadku pieczenią jest 100 zł za transakcje mobilne – Google Pay oraz Apple Pay. Wystarczy, że będziesz posiadał kartę do konta Optymalnego i zarejestrujesz się w promocji na dedykowanej stronie banku. https://kupujmobilnie.pl/. Pamiętaj jednak, że masz czas do 31 października a sama pula osób w promocji jest ograniczona do 3000 osób.

 • Po rejestracji pobierasz aplikacje z Google Pay na androida lub Apple Pay na IOS;
 • następnie dodajesz kartę płatniczą do aplikacji, podając jej dane i robiąc zdjęcie;
 • później potwierdzasz swoją tożsamość, otrzymanym kodem w sms i możesz już płacić telefonem zamiast standardowo kartą płatniczą.

Promocje się nie wykluczają, a według nas wręcz uzupełniają. Robiąc zakupy tradycyjnie kartą, możesz dodatkowo używać też telefonu. Połączysz przyjemne z pożytecznym, a twój portfel urośnie o dwa bony po 50 zł

Pierwsze 50 zł to bon do Biedronki, który otrzymasz po wykonaniu 3 transakcji (obojętnie na jaką kwotę) telefonem przez aplikacje Apple Pay lub Android Pay. Masz na to 14 dni kalendarzowych od czasu zarejestrowania się w promocji.

Drugie 50 zł to bon na allegro. Zdobędziesz go za dodatkowe 8 transakcji mobilnych swoim telefonem. Informacje o nagrodach dostaniesz na maila. Pierwsza nagroda to informacja do 25 dni od spełnienia warunków przyznania premii. Z kolei informacja o przyznaniu drugiej nagrody to w zależności od spełnienia warunków, do 10 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków.

Nasza opinia o promocji „Korzystaj i zyskaj” oraz „Kupuj mobilnie” BGŻ BNP Paribas

Bardzo łatwa promocja do zdobycia, szczególnie jeśli aktywnie używasz karty płatniczej. Promocja jest tak skonstruowana, że znajdziesz dla siebie optymalne rozwiązanie. Jeśli chcesz tylko przetestować konto Optymalne i zgarnąć 50 zł proszę bardzo. Zakładasz konto, instalujesz aplikacje, logujesz się na nią i już czekasz na 50 zł.

Zachęcam jednak do zdobycia całej puli. Wystarczy, że zamienisz na 3 miesiące swoją dotychczasową kartę płatniczą i skorzystasz z produktu płatniczego od BGŻ BNP Paribas. Wydanie 300 zł w miesiącu powinien wykonać każdy bez problemu, bo to czasem płatność za jedno tankowanie auta i małe zakupy. Dzięki temu bez problemu spełnią warunki na dodatkowe 250 zł. Dodatkowo jeśli zdążycie na promocje za zakupy mobilne to kolejne 100 zł do wydania na Allegro i w Biedronce stanie się faktem.

Łącznie 400 zł za 4 miesiące bycia klientem BGŻ BNP Paribas to bardzo kusząca oferta. Dodatkowo dużym plusem jest fakt, że samo konto i karta są prowadzone bezwarunkowo, czyli nie poniesiemy żadnych kosztów.

Ważne dokumenty:

 • Promocja Korzystaj Zyskaj: https://www.korzystajizyskaj.pl/regulamin.pdf
 • Kupuj mobilnie: https://kupujmobilnie.pl/regulamin.pdf
 • Tabela Opłat i Prowizji: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1509855


Chwilówki/Banki/BGŻ BNP PARIBAS Opinie o promocji „Korzystaj i zyskaj” premię 300 zł oraz dodatkowe 100 zł za „Kupuj mobilne”


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry