Opinie o Koncie Maksymalnym w BGŻ BNP PARIBAS i promocji 100 zł za regularność i 150 zł za aktywność

BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP PARIBAS wychodzi znów z ciekawą promocją, gdzie przy otwarciu konta Maksymalnego masz szansę na zgarnięcie dwóch bonusów w „Premii za regularność”. Chodzi tu o bonus 100 zł za regularne zasilenia konta oraz premię nawet 150 zł za częste operacje kartą płatniczą. Jeśli jesteś zainteresowany dość łatwym zarobkiem, cenisz darmowe konta osobiste i lubisz płatności kartą debetową to, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Otwórz Konto Maksymalne i zgarnij nawet 250 zł »
 

Kto może wziąć udział w promocjach?

W promocjach wziąć może udział każdy, kto nie posiadał rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku BGŻ czy BNP Paribas w przeciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Maksymalne.

Jak przystąpić do promocji „Premia za regularność” i „Premia za aktywność”?

 • Złóż wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego z karta płatniczą do 31 sierpnia 2018 r. za pomocą poniższej strony promocyjnej (spiesz się, bo promocja ta jest ograniczona do 1000 wniosków, a po wyczerpaniu puli strona nie będzie już aktywna);
 • podaj tam swoje dane oraz zaznacz wszystkie zgody marketingowe, które są koniecznie do przystąpienia do promocji „Premia za regularność”;
 • na podanego maila bank BGŻ BNP PARIBAS wyśle ci wiadomość z potwierdzeniem rejestracji w promocji oraz umieści tam link to wniosku o otwarcie konta Maksymalnego;
 • wypełniając wniosek o konto, pamiętaj o przystąpieniu do drugiej promocji „Premia za aktywność” (w tym celu przy wniosku o konto zaakceptuj koniecznie zgody marketingowe numer 1 i 5)
 • najpóźniej do 17 września 2018 r. – podpisz umowę o Konto z kartą w obecności kuriera.

Co musisz zrobić i kiedy otrzymasz bonus 100 zł w „Premii za regularność”?

Po otwarciu rachunku osobistego zasil je kwotą min. 1000 zł w kolejnych miesiącach (wrzesień i listopad). Podpowiadamy, że kwota ta może być przelana z twojego konta osobistego w innym banku.Po spełnieniu tego warunku czekaj na maila od BGŻ BNP PARIBAS o przyznaniu nagrody 100 zł. Wiadomość taką dostaniesz najpóźniej do 17 grudnia 2018 r. Tam bank poprosi o podanie danych do wypłaty, czyli nr otwartego konta w BGŻ BNP PARIBAS. Sam przelew z premią musisz dostać najpóźniej do końca roku.

Podpowiadamy jak zgarnąć dodatkowe 150 w „Premii za aktywność”?

Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Do zgarnięcia w tej promocji jest 150 zł za płatności bezgotówkowe kartą płatniczą w sklepach i Internecie. Ograniczeniem jest tu fakt, że ową kwotę dostaniesz w ciągu 6 miesięcy aktywnego użytkowania karty. Wychodzi więc na to, że maksymalnie miesięcznie otrzymasz 25 zł za wszystkie operacje w danym miesiącu kalendarzowym.

BGŻ BNP PARIBAS zwróci Ci 1 zł za każdą operację kartą płatniczą na min. 5 zł bank. Warunkiem koniecznym do uzyskania tego zwrotu jest wykonanie w danym miesiącu min. 5 operacji na kwotę 300 zł. Zwroty będziesz dostawać na konto do 8 dnia po miesiącu, w którym naliczono zwrot za spełnienie warunków promocji.

Co powinieneś wiedzieć Koncie Maksymalnym?

Konto Maksymalne to dobry produkt, lecz mimo wielu zalet nie jest wolny od wad. Poniżej wymieniamy najważniejsze aspekty konta w BGŻ BNP PARIBAS, o których musisz wiedzieć.

 • Konto Maksymalne to darmowy rachunek osobisty, za który nie ponosisz kosztów jego prowadzenia;
 • karta płatnicza jest darmowa, o ile masz mniej niż 26 lat lub wydasz nią łącznie 300 zł w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty (jeśli tego nie zrobisz, spotka cię aż 12 zł opłaty miesięcznej za nią);
 • wszystkie wypłaty w krajowych i zagranicznych bankomatach są za darmo;
 • darmowe przelewy przez Bankowość Internetową, lecz przelewy ekspresowe to koszt 5 zł za każde takie zlecenie;
 • zlecenia stałe i polecenia zapłaty za 0 zł;
 • darmowe sprawdzenie salda w bankomacie.

Jaką mamy opinię o podwójnej promocji Konta Maksymalnego?

Konto Maksymalne i promocje z nim związane na pewno są godne uwagi. Jeśli szukasz konta prowadzonego za darmo oraz lubisz robić zakupy kartą na 300 zł miesięcznie to, produkt ten na pewno przypadnie ci do gustu. Nie będzie generował tobie nie potrzebnych kosztów, a dodatkowo dzięki aktualnej promocji będziesz miał szanse nawet na 250 zł.

 • Bonus 100 zł w „Premii za regularność” jest banalnie prosty do zdobycia. Założenie konta Maksymalnego przystąpienie do promocji i wykonanie dwóch przelewów po 1000 zł z innego konta to nic trudnego.
 • 150 zł w promocji „Premia za aktywność” jest nie tyle trudna do zdobycia ile bardziej czasochłonna. Wykonanie 300 zł (min. 5 operacji) powoduje, że nie ponosisz opłaty za kartę oraz spełniasz wymóg otrzymania zwrotu za płatności w promocji. Sam zwrot to jednak tylko 25 zł miesięcznie. Stąd, jeśli robisz dużo operacji kartą na małe kwoty to, promocja może dać ci oczekiwany zarobek na konto.

Podsumowując powyższe, polecamy Konto Maksymalne i możliwość łatwego zarobienia 100 zł w promocji „Premia za regularność”. Dodatkowo możesz zyskać nawet 150 zł z drugiej promocji jednak tutaj czeka Ciebie nieco większy wysiłek, żeby zgarnąć maksymalną kwotę.

Tabela Opłat i Prowizji PDF https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1509855

Regulamin „Premia za regularność” https://premiazaregularnosc.pl/regulamin.pdf

Regulamin „Premia za aktywność” https://premiazaregularnosc.pl/Regulamin_Sprzedazy_Premiowej_Premia_za_aktywnosc.pdfChwilówki/Banki/Opinie o Koncie Maksymalnym w BGŻ BNP PARIBAS i promocji 100 zł za regularność i 150 zł za aktywność


Przeczytaj także:
 • Poznaj naszą opinię o 200 zł na paliwo w BGŻ…
 • Skorzystaj z promocji 100 zł na Allegro za 8 operacji…
 • BGŻ BNP PARIBAS i darmowe konto z aplikacją GoMobile

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry