Konto 360 w Millenium Bank z promocją “Zbliż się do 200 zł” i nagrodami w programie „Lubię to polecam” oraz 2,7% na rachunku oszczędnościowym

millenium konto 360

Nie zdążyłeś na ostatnią promocję banku Millenium „Ustrzel 200 zł”? – nic nie szkodzi teraz masz kolejną szansę na łatwe 200 zł za otwarcie i przetestowanie konta 360. Promocja nieco się zmieniła, ale wciąż jej warunki do zrealizowania są bajecznie proste. Jeśli masz ochotę na 200 zł premii to, zapraszamy do przeczytania najważniejszych aspektów o nowej promocji „Zbliż się do 200 zł” a także o programie poleceń Banku Millenium „Polecam bo lubię”.

Co musisz wiedzieć o nowej promocji Millenium Banku?

 • Promocja skierowana jest jak zwykle do nowych klientów banku, czyli osób które nie posiadają w nim produktów na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 13 sierpnia 2018 roku. Jeśli byłeś pełnomocnikiem do produktów Millenium Banku innej osoby i jesteś w bazach danych to, niestety nie możesz skorzystać z tej promocji. Regulamin promocji wyklucza też osoby, które już korzystały z innych promocji na start za otwarcie konta 360 (tym osobom polecamy program „Polecam bo lubię”).
 • W innych wypadkach powinieneś szybko skorzystać z tej promocji i zgarnąć 200 zł bonusu. Szybko, bo promocja jest limitowana do 2000 wniosków, więc trzeba się spieszyć. Jeśli link do dedykowanej strony banku nie będzie aktywny znaczy tyle, że promocja się właśnie wyczerpała.

Co musisz zrobić, aby zyskać pierwsze 100 zł z promocji „Zbliż się do 200 zł”?

Załóż konto 360 i zgarnij łatwe 200 zł w promocji »
 

 • Po pierwsze złóż wniosek o Konto 360° l poprzez dedykowaną stronę z promocją najpóźniej do 24 września (pamiętaj o zaakceptowaniu zgód marketingowych);
 • do 30 września masz czas na podpisanie umowy o konto z Bankiem;
 • następnie do 14 października aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj jedną transakcję bezgotówkową telefonem lub BLIKIEM;

W ten sposób łatwo zarobisz swoją premię 100 zł, która do 18 października zostanie przelana na Twoje konto w Banku Millennium.

Co zrobić, aby zyskać dodatkowe 100 zł?

 • W kolejnych miesiącach (październiku i listopadzie) zapewnij wpływ na min. 1000 zł dla Konta 360, a jeśli masz mniej niż 26 lat i konto Student to zapewnij wpływ min. 360 zł. Przelew musi być z twojego konta w innym banku.
 • Potem zostaje Ci wykonanie przynajmniej raz w każdym z 2 miesięcy po jednej transakcji kartą do konta, BLIKIEM lub płacąc zbliżeniowo telefonem.

W ten sposób zgarniesz dodatkowe 100 zł bonusu. Do 12 grudnia Bank Millenium przeleje ci tę premię na twoje wcześniej otwarte konto.

Prawda, że warunki są bajecznie proste? Jednak to nie wszystko, bo możesz zdobyć dodatkowe bonusy i zgarnąć więcej niż tylko 200 zł!

Jak zgarnąć więcej niż 200 zł? – czyli o programie „Lubię to polecam” w Millenium BankuMając otwarte konto 360 w Millenium Banku, można przystąpić do programu „Lubię to polecam”, który zapewnia nam szanse na dodatkowe nagrody jak:

 • 80 zł do wykorzystania na dowolny produkt w sklepie internetowym;
 • 80 zł do wykorzystania na dowolny produkt w sklepie internetowym;
 • zwrot 10% za płatności kartą lub BLIKIEM, do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące;
 • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D);
 • lokata 4% w skali roku na 3 miesiące dla kwot od 500 do 10000 zł.

Jak przystąpić do programu poleceń w Millenium Banku i zdobyć dodatkowe premie?

bank millenium promocja 200

 • Rejestracji do programu możesz dokonać poprzez Millenet, Aplikację Mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej, a także w placówkach Banku.
 • Dostajesz specjalny 8 cyfrowy kod, który przekazujesz osobie chcącej otworzyć konto w Banku Millenium. Kod ten osoba polecona podaje przy wniosku o założenie konta 360 w placówce Banku, za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej, czy korzystając z internetowego wniosku na stronie bankmillennium.pl/lubietopolecam

Pamiętaj, że osobą polecona przez ciebie może być osoba, które jest nowym klientem lub zamknęła konto w Millenium banku co najmniej 12 miesięcy temu.

Jak działa program i dlaczego warto z niego korzystać?

Program jest ciekawy, dlatego że ty i twój polecony możecie wybierać podane wyżej nagrody z programu „Lubię to polecam”. Ty po prostu polecasz konto 360 lub konto Student, jeśli osoba nie ma ukończonych 26 lat. Twoja polecona osoba otwiera konto w Banku Millenium i robi zakupy (w ciągu 30 dni od otwarcia konta) bezgotówkowo kartą lub Blikiem przez Internet na kwotę łączną 360 zł.

Spełniasz wtedy warunek skutecznego polecenia konta i wybierasz jedną nagród z programu „Lubię to polecam”. Twój polecony również na tym zyska, bo i on również otrzymuje szanse na wybór nagrody. Mało tego, bo będąc poleconym, sam również może polecać konto w Banku Millenium innym osobom i zgarniać nagrody.

Inne korzyści posiadania konta 360 w Banku Millenium

Konto 360 to ciekawe nowoczesne konto, gdzie przy aktywnym korzystaniu jest darmowe. Warunki jakie trzeba co miesiąc spełnić to:

 • 1000 zł wpływu co miesiąc z konta zewnętrznego;
 • 1 operacja bezgotówkowa kartą czy Blikiem.

Nic specjalnego a konto zapewnia Ci szansę na dodatkowe bonusy w postaci nagród czy premii. Zapewnia też szereg dodatkowych korzyści, jakie będziesz miał w Millenium Banku np.:

 • Nowoczesna aplikacja w telefonie;
 • darmowe przelewy internetowe;
 • bezpłatne wypłaty placówkach banku;
 • za 0 zł wypłaty w bankomatach sieci własnej oraz BZWBK i PlanetCash

Z Kontem 360 dostaniesz 2,7% na rachunku oszczędnościowym!

Plusem posiadania konta w Millenium Banku jest bardzo dobry rachunek oszczędnościowy. Gwarantuje 2,7 % nawet do 100 tys.! Jest to jeden z najlepiej oprocentowanych na tę chwilę (19 sierpień 2018) rachunek oszczędnościowy i każdemu go polecam. Co ważne pierwotnie oprocentowanie jest na 3 miesiące ale bank co chwile przedłuża tę promocję na nowe środki.

Przeczytaj również, jakie inne darmowe konta polecam.

Jaką mamy opinię o promocji „Zbliż się do 200 zł” oraz o programie „Lubię to polecam” w Millenium Bank?

W naszej opinii obie promocje są ciekawe na tyle, że nie warto ich przegapić. Szczególnie pierwsza promocja „Zbliż się do 200 zł” jest w zasadzie konieczna do zdobycia. Jeśli myślałeś kiedyś o banku Millenium, a nadal nie masz w nim konta to, promocja jest dla ciebie. Dlaczego? – bo to prosta promocja bez haczyków i zawiłości regulaminowych. Pierwsze 100 zdobywasz za 1 operację bezgotówkową płacąc Blikem np. na portalach aukcyjnych. Drugie 100 zł zarabiasz z marszu, bo zapewnienie wpływu 1000 zł dla nikogo nie powinno stanowić problemu tym bardziej, że to może być łączny obrót na naszym koncie, a nie jednorazowy wpływ. Pamiętać trzeba tylko o tym, żeby zapewniać wpływ i 1 operację bezgotówkową do czasu wypłaty zdobytych premii. Zyskamy wtedy premię i nie poniesiemy żadnych kosztów za obsługę konta 360.

Dodatkowo, jeśli masz kogoś z kręgu rodziny czy znajomych, a chcą otworzyć nowe konto i zdobyć jedną z ciekawych nagród to możesz skorzystać z programu poleceń banku „Lubię to polecam” i również na tym zyskać.

Ponad to, jeśli posiadasz oszczędności warto pomyśleć właśnie o koncie w Millenium Banku bo 2,7% na rachunku oszczędnościowym i to do 100 tys. zł, to nie zbyt częsty widok na rynku produktów bankowych.

Regulamin promocji zbliż się do 200 zł

www.bankmillennium.pl/documents/10184/141924/regulamin_promocji_zbliz_sie_do_200_zl.pdf

Regulamin Programu Lubię to Polecam – edycja 2

www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/600/latestChwilówki/Banki/Konto 360 w Millenium Bank z promocją “Zbliż się do 200 zł” i nagrodami w programie „Lubię to polecam” oraz 2,7% na rachunku oszczędnościowym


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry