Banki

Alior bank opinie o “Koncie Jakże Osobistym”. Zgarnij 100 zł i cashback za płatności telefonem

Alior Bank

Od 1 sierpnia 2018 r. ruszyła nowa promocja Alior Banku, gdzie za przetestowanie Konta Jakże Osobistego dostaniesz premię w wysokości 100 zł. Masz szansę również na zwroty 1% za płatności telefonem (HCG, BLIK i Android Pay). Z Kontem Jakże Osobistym masz także możliwość założenia rachunku oszczędnościowego aż na 3%. W naszej ocenie to łatwa szansa na dodatkowe 100 zł w Twoim budżecie domowym za samo przetestowanie konta i spełnienie prostych warunków promocji.

Załóż konto i zgarnij premię w Alior Bank »
 

Dla kogo ta promocja?

Promocja jest dla nowych klientów. Jeśli już kiedyś miałeś konto to nic straconego. Dla banku nowy klient to osoba, która nie posiadała konta osobistego czy Kantoru Online przez dwa ostanie lata, czyli od 1 sierpnia 2016 roku.

Co musisz zrobić, żeby skorzystać z promocji 100 zł od Alior Banku:

 • Najpierw zarejestruj swojego maila w promocji ze specjalnej strony banku oraz zaakceptuj regulamin promocji;
 • bank przyśle Ci maila z linkiem do wniosku o konto promocyjne;
 • złóż tam wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą płatniczą (składając wniosek pamiętaj, żeby zwolnić Alior Bank z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji);
 • po złożeniu wniosku masz 30 dni na zaakceptowanie umowy o konto.

Akceptację umowy konta zrobisz jedną z metod, jakie oferuje Alior bank. Najszybciej zrobisz to przelewem weryfikacyjnym na 1 zł ze swojego aktualnego konta. Zwróć uwagę natomiast czy dane w tym banku są takie same jak te, które podałeś we wniosku o Konto Jakże Osobiste. Jeśli dane nie są identyczne to skorzystaj z video rozmowy z pracownikiem Alior Banku. Ostatnią metodą jest dostarczenie umowy o konto przez kuriera i podpisanie dokumentów w jego obecności.

promocja w alior bank 100 zł ze zwrotem na telefon

Jakie warunki musisz spełnić, aby dostać 100 zł?

W ciągu 60 dni od otwarcia konta, ale nie później niż do 30 grudnia 2018, musisz spełnić koniecznie dwa warunki:

 • Wpływ na konto min. 1000 zł;
 • 3 płatności bezgotówkowe kartą płatniczą lub Blikiem (obojętnie na jaką kwotę).

Kiedy bank wypłaci Tobie promocyjne 100 zł?

Do 30 stycznia 2019 r. Alior Bank poinformuje Cię mailowo o przyznaniu 100 zł premii. W mailu zostaniesz poproszony o podanie danych do wypłaty gotówki. Od tej chwili bank w ciągu 14 dni musi ci wypłacić premię.

O czym musisz pamiętać, korzystając z promocji?

 • Promocja trwa do końca września 2018 roku i do tego czasu najpóźniej możesz złożyć wniosek o konto Jakże Osobiste;
 • mail podany przy rejestracji w promocji będzie ci potrzebny później do odbioru przyznanej premii;
 • konto w Alior Banku nie jest kontem darmowym, jeśli masz więcej niż 26 lat;
 • do uniknięcia opłaty za kartę płatniczą potrzeba wykonać nią operacje na 300 zł;
 • zwrot 1% (do 20 zł co miesiąc) za płatności bezgotówkowe kartą lub blikiem;
 • nie wszystkie płatności kartą będą liczone do trzech operacji spełniających warunki promocji. Nie zostaną uwzględnione takie operacje jak transakcje z następującymi kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, [8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); [4111] – m.in. usługi transportowe; [6012] – instytucje finansowe; [6211] – brokerzy ubezpieczeniowi; [6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych [4829] – internetowe przekazy pieniężne; [4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jak uniknąć ewentualnych kosztów prowadzenia Konta Jakże Osobistego?

Konto Jakże Osobiste nie jest prowadzone za darmo. Trzeba liczyć się z opłatą za konto, chyba że masz mniej jak 26 lat. Dla osób poniżej 26 roku życia bank nie przewiduje opłaty za rachunek osobisty. Jeśli masz skończone 26 lat to, żeby nie ponosić kosztów za konto pamiętaj o:

 • Wpływie 1500 zł co miesiąc na konto (może być to twój przelew z innego banku).
 • robieniu łącznie 300 zł płatności bez gotówkowych kartą debetową lub Blikiem.

W naszej ocenie wymagania te nie są trudne do spełnienia. Pamiętaj natomiast o spełnieniu tych warunków do czasu wypłaty premii. W innym wypadku Alior Bank będzie nie potrzebnie obciążać miesięcznie twój rachunek kosztami (10 złotych za prowadzenie konta i 5 złotych za kartę płatniczą).

Polecamy tobie bonus za robienie płatności telefonem!

Dbając o to, aby Konto Jakże Osobiste prowadzone było za darmo, dodatkowo zyskujesz zwroty za płatności w sklepach czy Internecie. Bank zwróci Ci 1% od Twoich operacji nawet do 20 zł miesięcznie. Warto o tym pamiętać planując większe wydatki, bo zawsze zyskujemy dodatkowe środki na nasze konto. Pamiętaj jedynie o tym, że zwrot przyznawany jest tylko za płatności bezgotówkowe telefonem.

Nasza opinia o promocji „Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku”

Wymagania banku do otrzymania 100 zł premii nie są trudne. Regulamin promocji nie zawiera pułapek i haczyków. Musisz pamiętać w sumie tylko o dwóch sprawach, aby nie mieć opłat za konto. Jeśli tego dokonasz to zyskanie premii stanie się bajecznie proste. Zyskasz premie i tym samym unikniesz zbędnych kosztów w postaci opłat za konto. Z kolei do robienia operacji telefonem powinien Ciebie zachęcić dodatkowy bonus w postaci 1% zwrotu. Operacje te wchodzą też w skład wymaganych 300 zł miesięcznie, które gwarantują zwolnienie z opłaty za kartę. Jeśli dodatkowo masz oszczędności to Alior Bank i Konto Jakże Osobiste będzie dla ciebie dobrym wyborem. Zyskasz wtedy premię 100 zł, dodatkowe zwroty za płatności telefonem i skorzystasz z wysoko oprocentowanego rachunku oszczędnościowego. Minusem tej promocji jest fakt, że przyznanie premii może nastąpić nawet do 30 stycznia 2019r. Natomiast termin ten powiązany jest z długim terminem promocji, która trwa aż do końca września 2018r. Stąd też zachęcam do szybkiego przystąpienia do promocji i otwarcia Konta Jakże Osobistego w Alior Banku, bo wtedy na pewno szybciej zgarniemy premię 100 zł.

 

Linki:

http://www.bankier.pl/gfx/ad2/REGULAMIN_PROMOCJI_ZgarnijPremie100zl_KJOAliorBank_1532510107.pdf


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !