Banki

400 zł w gotówce za darmową kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku. Poznaj naszą opinię.

citibank

Dobrze znana promocja od Citibanku wraca do łask. Już nie jest to tylko bon na allegro, nie bon do Biedronki czy nagroda w postaci głośnika JBL. Teraz dostępne jest 400 zł w gotówce za wyrobienie i przetestowanie karty kredytowej od Citi Banku. Do tego warunki przyznania tej premii, jak i samej karty kredytowej wyraźnie złagodniały.

Zgarnij 400 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity »
 

Co musisz zrobić, aby otrzymać darmową kartę kredytową i zgarnąć 400 zł ?

  • Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie banku;
  • przygotuj sobie dokumenty potwierdzające twój dochód;
  • czekaj na kontakt telefoniczny doradcy, który złoży z tobą wniosek o kartę kredytową;
  • po pozytywnej weryfikacji ciesz się darmową kartą kredytową i zrealizuj warunki do otrzymania 400 zł premii.

Jak zrealizować warunki przyznania premię gotówkowej?

Po otrzymaniu karty kredytowej Citi Simplicity musisz zrobić te poniższe czynności:

  • Po pierwsze zaloguj się w bankowości internetowej lub mobilnej banku;
  • wykonaj 5 operacji kartą kredytową w ciągu jednego miesiąca rozliczeniowego;
  • za te dwie czynności dostajemy już 300 zł premii.
  • dodatkowe 100 zł otrzymasz, jeśli łącznie kartą wydasz 2000 zł w okresie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

400 zł od citibanku za wyrobienie karty kredytowej

Podpowiadamy jak mądrze płacić kartą kredytową i zgarnąć 400 zł w gotówce!

Pomyślisz, że 2000 zł do wydania kartą kredytową to sporo. Na pierwszy rzut oka na pewno, lecz zwróć uwagę na to, ile wydajesz miesięcznie na zakupy, paliwo i inne wydatki. Przestań wydawać gotówkę, a rób operacje kartą kredytowa w sklepach. Jeśli dotychczas korzystasz z karty płatniczej swojego banku, to zamień ją na kredytową od Citi Banku. Przekonasz się, że wspomniana wymagana kwota szybko zostanie osiągnięta i zgarniesz upragnioną premię 400 zł bez kosztów.

Warto pamiętać, że od daty podpisania umowy masz dwa miesiące na spełnienie warunków promocji. Wydaj łącznie 2000 zł przez te dwa kolejne miesiące. Możesz zrobić jeden duży zakup lub kilkanaście mniejszych to bez znaczenia, bo ważna jest wydana łącznie kwota.

Poznaj naszą opinię o koncie idealnym w IDEA BANK.

O czym musisz pamiętać, wnioskując o kartę kredytową?

Promocja ta trwa do 13.09. 2018 roku.

Musisz być nowym klientem dla banku, czyli osobą, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 roku.
Spełniać podstawowe warunki do wniosku, czyli mieć minimum 18 lat i dochód netto 1200 zł oraz zatrudnienie co najmniej 3 miesiące w aktualnej firmie. Jeśli masz działalność gospodarczą to wiek od 18 lat i firma prowadzona min. 2 lata oraz średni dochód netto 2500 zł.

Co z kosztami i odsetkami za płatności kartą kredytową? Jak ich uniknąć ?

Musisz wiedzieć, że robiąc zakupy według jednego z naszych sposobów, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu odsetek.
Robisz zakupy w danym miesiącu kartą kredytową Citi Simpycity. Na koniec miesiąca rozliczeniowego dostajesz SMSa z podsumowaniem twoich wydatków kartą kredytową w danym okresie i spłacasz je do zera.

Druga metoda polega na tym, że na drugi dzień po zakupach, kiedy zaksięgowana zostanie kwota wydana na twojej karcie kredytowej od CitiBanku, robisz spłatę całego zadłużenia.

Jaką mamy opinię o karcie kredytowej Citi Simplicity od Citibanku?

Polecamy tę promocję, bo według nas są to bardzo łatwe do zarobienia pieniądze. 300 zł za samo wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, zalogowanie się do bankowości internetowej i wykonanie 5 operacji kartą to nic trudnego. Dodatkowo przy umiejętnym zarządzaniu kartą przy płatnościach bezgotówkowych w sklepach czy Internecie, to wydanie 1000 zł miesięcznie nie stanowi większego problemu. Nie ma potrzeby sztucznego zwiększania swoich miesięcznych wydatków. Jeśli znów masz zaplanowany większy wydatek, to tym bardziej powinieneś skorzystać z promocji Citibanku. Dzięki takiemu rozporządzaniu kartą kredytową otrzymujesz dodatkowe 400 zł na dowolny cel. Możesz też traktować tę promocję jako oszczędność, bo za standardowe wydatki otrzymasz bonusowe 400 zł. Jedynym ograniczeniem, w naszej opinii pozostaje kwestia posiadania zdolności kredytowej do wyrobienia tego darmowego produktu i stosowanie się do naszych metod uniknięcia opłat i odsetek.

Regulamin promocji:
https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-do-400-zl-z-karta-kredytowa.pdf
Regulamin kart kredytowych Citibanku
https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/tabela-oplat-i-prowizji-dla-kart-kredytowych-citibank.pdf


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !