Banki

Poznaj naszą opinię o 200 zł na paliwo w BGŻ BNP PARIBAS z nagrodami w programie mamBonus

BGŻ BNP Paribas

Paliwo na stacjach paliw jest coraz droższe, ale my mamy na to sposób. BGŻ BNP PARIBAS przygotował dla Ciebie nową prostą promocję. Zobacz jakie to łatwe.

Co musisz zrobić, aby zyskać premie? Proste 2 kroki za 200 zł!

Dzięki temu odzwoni do ciebie pracownik banku, który przeprowadzi z tobą rozmowę weryfikacyjną.

 • Po otrzymaniu karty kredytowej przetestuj ją w praktyce, czyli wydaj nią po 1000 zł przez dwa kolejne miesiące od podpisania umowy z bankiem.

O czym trzeba pamiętać w promocji z karta kredytową od BGŻ BNP PARIBAS?

Podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard najpóźniej do 31 sierpnia 2018r. Pamiętaj o tym że lepiej używać karty kredytowej płacąc na zakupach w kasach, bo przy wypłacie gotówki z bankomatu poniesiesz dodatkowe koszty. Możesz wypłacić te 2000 zł z bankomatu natomiast licz się z prowizją w bankomatach:

 • W BGŻ BNP PARIBAS to 3,50 zł od pojedynczej wypłaty;
 • w pozostałych bankomatach 4,9% od każdej wypłaconej kwoty(min. 10 zł).

Podpowiadamy jak najskuteczniej zrealizować warunki promocji 200 zł na stacje BP!

Pomyślisz, że 1000 zł miesięcznie do wydania kartą kredytową to sporo. Zwróć uwagę na to, ile wydajesz miesięcznie na zakupy, paliwo i inne wydatki. Przestań wydawać gotówkę, a rób operacje kartą kredytowa w sklepach. Jeśli dotychczas korzystasz z karty płatniczej banku zamień ją na kredytową od BGŻ BNP PARIBAS. Przekonasz się, że wspomniana wymagana kwota szybko zostanie osiągnięta i zgarniesz upragnioną premię 200 zł bez kosztów.

Warto pamiętać, że od daty podpisania umowy masz dwa miesiące na spełnienie warunków promocji. Wydaj łącznie 2000 zł przez te dwa kolejne miesiące. Możesz zrobić jeden duży zakup lub kilkanaście mniejszych to bez znaczenia ważna jest wydana łącznie kwota tą promocyjną kartą kredytową.

Czy można uchwycić dwie promocje naraz? Tak to możliwe z karta kredytową BGŻ BNP Paribas!

Jak będziesz mieć już swoją kartę kredytową od BGŻ BNP Paribas, polecam Ci zarejestrować się dodatkowo w drugiej promocji mamBONUS korzystając z tego linku( https://mambonus.pl/rejestracja). Nie jest ona obowiązkowa do otrzymania premii 200 zł na staje BP, ale warto z niej skorzystać.

Dzięki drugiej promocji mamBONUS zyskasz szanse na dodatkowe nagrody, bo za każdą wydaną złotówkę zbierasz 2 punkty, a te są wymienne na nagrody. Mało tego na start dostajesz 5000 punktów za 4 płatności kartą kredytową na min. 50 zł. Dodatkowo jak wydasz wspomniane wcześniej 2000 zł, to zyskasz 4000 punktów czyli razem będziesz mieć aż 9000 na nagrody z katalogu mambonus. Przyznasz mi teraz rację, że warto?

Kiedy zgarniesz promocyjne 200 zł na stacje paliw BP?

bgż bnp paribas promocja 200 zl paliwo

Po spełnieniu warunków promocji, czyli wydania 2000 zł przez dwa kolejne miesiące od podpisania umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas musisz utrzymać kartę maksymalnie do 30 listopada 2018r. Do tego czasu bank musi wszystkim osobom, które spełniły warunki wypłacić nagrodę.

Przeczytaj również naszą opinię o promocji 100 zł w BGŻ BNP PARIBAS na Allegro.

Co z kosztami i odsetkami za płatności kartą kredytową? Jak ich uniknąć ?

Musisz wiedzieć, że robiąc zakupy według jednego z naszych sposobów, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu odsetek.

 • Robisz zakupy w danym miesiącu kartą kredytową od BGŻ BNP PARIBAS. Na koniec miesiąca rozliczeniowego dostajesz z banku podsumowanie dotyczące twoich wydatków kartą kredytową i spłacasz je do zera.
 • Druga metoda to polega na tym, że na drugi dzień po zakupach przelewasz ze swojego konta osobistego wydaną dzień wcześniej kwotę na zakupach.

Jaką mamy opinię o promocji 200 zł na paliwo w BGŻ BNP PARIBAS?

Odbierz 200 zł w BGŻ BNP PARIBAS »
 

Jeżeli będziesz trzymać się jednej z dwóch naszych metod, to promocyjna karta kredytowa nie uszczupli twojego domowego budżetu. Zapamiętaj też, że kredytówka od BGŻ BNP PARIBAS ma opłatę roczną. W twoim przypadku opłata ta będzie anulowana, ponieważ warunkiem do tego jest wydanie nią w dwóch miesiącach po 500 zł. Zrobisz to, bo realizując wymóg otrzymania 200 zł na stacje paliw BP, wydasz więcej i tym samym nie poniesiesz kosztów rocznych karty. Dodatkowo dodamy, że sama karta kredytowa wydawana jest za darmo.


Przeczytaj także:
 • Opinie o Koncie Maksymalnym w BGŻ BNP PARIBAS i promocji…
 • BGŻ BNP PARIBAS i darmowe konto z aplikacją GoMobile
 • Polecamy darmowe konta osobiste – prowadzenie konta i karta za…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !