Banki

Skorzystaj z promocji 100 zł na Allegro za 8 operacji Apple Pay w BGŻ BNP PARIBAS

Promocja bgż allegro pay

Dołącz już teraz do limitowanej promocji z okazji startu Apple Pay. Bank przygotował dla pierwszych 3500 osób bank po dwa vouchery do Allegro po 50 zł. Promocja ważna do 31 lipca 2018.

Skorzystaj z promocji w BGŻ BNP PARIBAS »
 

Dla kogo promocja?

 • Dla posiadaczy urządzeń mobilnych Apple, które mają już konto w BGŻ BNP PARIBAS;
 • jeśli nie masz konta możesz założyć online korzystając ze strony banku.

Co musisz zrobić?

Zarejestruj się na stronie promocji (https://kupujzapplepay.pl/?p=1#p1) do 31 lipca 2018 r. i podaj tam oczekiwane dane;

 • pobierz z App Store aplikację Wallet i dodaj do niej kartę z BGŻ BNP PARIBAS;
 • w ciągu 2 tygodni od przypisania karty w aplikacji wykonaj min. 3 transakcje mobilne z wykorzystaniem wspomnianej aplikacji Wallet, dzięki temu otrzymasz pierwszy bon 50 zł na Allegro;
 • aby dostać drugi bon wystarczy, że najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dodania karty do aplikacji, dokonasz kolejne 5 transakcji Apple Pay.

Kiedy po spełnieniu warunków otrzymasz bony?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię w wiadomościach e-mail, wysłanych na adres podany przy rejestracji w promocji. Pierwszy bon dostaniemy maksymalnie w terminie 20 dni od dnia dodania karty, a drugi – najpóźniej 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z 5 dodatkowych transakcji. Samo przekazanie voucherów w formie bonów nastąpi również osobno w terminie 5 dni od powiadomienia o nagrodzie oraz we wiadomości SMS.

Przeczytaj również naszą opinię o 200 zł na paliwo od BGŻ BNP PARIBAS.

Do kiedy można wydać bony na allegro? Bony są ważne do 28 lutego 2019 r. Regulamin korzystania z kodów dostępny jest na https://karty.allegro.pl/regulamin.pdf

Promocja bgż allegro pay

Czy aplikacja Apple Pay może ci się przydać?

Aplikacja pozwala użytkownikom dokonywać płatności za pomocą urządzeń iPhone, Apple Watch, iPad oraz Mac. Transakcji można dokonywać zbliżeniowo w każdym punkcie, w którym możliwe są płatności zbliżeniowe.

Nagrody standardowo są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
Regulamin akcji jest dostępny tutaj. ( https://kupujzapplepay.pl/regulamin.pdf)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać szczegóły dotyczące konta optymalnego w BGŻ BNP PARIBAS to koniecznie zajrzyj do naszej analizy konta.


Przeczytaj także:
 • Opinie o Koncie Maksymalnym w BGŻ BNP PARIBAS i promocji…

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !